Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez már jóval jobb
Nekem nem kell magyarázkodnod, további sikereket
Én is csak onnan tudom, hogy ismerek párat.
Ők szégyenlik és nem vallanák be, hogy "betegek" ... 10x átolvassák inkább mint, hogy kinevessék őket.
Nem volt szándékomban megbántani ezzel senkit.

Részemről ON, mert itt ti vagytok a szakik
Ha oda figyelek megy is hid el de Te is látod ,hogy valaki mindig meg talál .

A másik :
nem félek hogy ha nincs szerelő melom hisz tudod Fő állásba mozdonyos vagyok .
éves szinten 200-250 járnak hozzám ....és aki ide hozta a vasát egyszer az a mai napig is ide hordja .
Veteránoztam ...de be fuladóban van ........... most a csoró
kis pénzü motorosokat céloztam meg .

Ezzért is inditotam ..tavaly ... a együtt szerelünk a tulajal és el is magyarázom mit miért csinálunk csak itt a képesen vagy 50 ember így jár hozzám ........és egy sem bánta meg !

hulu
Hát nemtudom. "Riasztólag hathat" ez viszont igaz. Nade erre meg már van az office-ban is helyesírás ellenőrző. Gondolom ha hivatalos levelet ír, azért arra rászánja az időt és javítja a hibákat. Én ezért nem ítélek el senkit, mert mint mondtam nekem is vannak a baráti körben ilyen emberek.
"senki arcu ki töltetlen szarházikal már mondtam nem állok szoba"
Azért ezt ki tudtad pötyögni pedig én nem szarháziztalak le!
Normálisan írtam neked.
És még neked áll feljebb! Többet nem méltatlak szóra!
Ez nettó hülyeség.
A diszlekszia nem azt jelenti, hogy az ember szótagolva írja a szavakat .... és még azokat is hibával. Keverheti a ly-t a j-vel, hagyhat ki vesszőt, és hasonlók, de ez jóformán már írástudatlanságnak minősül.
Sosem bántottam a Tasit e miatt, de ez az arctalan senkizés amit mostanában tol nagyon nem szimpatikus.
Riasztólag hathat a megrendelőire nézve is ez a külalak .... arról nem is beszélve, hogy egy hivatalos levél megírásánál mennyire kiröhögheti egy illetékes.
Egyszerűen csak jobban kellene figyelnie és menne az
Nm. Nekem is vannak ilyenek a baráti körömben, sőt olyanok is, akik beszédhibásak. Ettől függetlenül határozottan értelmes és jó arcok.
Köszönöm !

Ez egy betegség .......
valoszinü ,hogy a gyújtás idő pontjával lesz a baj .......... esetleg gyertya nélkül át kéne forgatni rendesen és száraz gyertyával probálkozni !
Engem is irritál, ha valaki nem tud értelmesen írni vagy beszélni. De van ám olyan, hogy valaki nem tud összefüggően és helyesen írni, mert egyszerűen nem tudja megtanulni. Neki ilyen az agya. De ettől nem biztos hogy buta. Ettől még simán lehet jó szakember.
Ezt már ki tárgyaltam egyszer ........ Helyes írás !
visszon ............ senki arcu ki töltetlen szarházikal már mondtam nem állok szoba ....ezt úgy érted ahogy akarod , légyszíves ... a Taschner Zsoltal ne foglalkoz

üdv http://www.facebook.com/pages/...

http://taschnergarage.webnode....


Én adót fizetek azért, hogy szerelhesek ! Te bizt munka nélkűli vagy ...vagy nyugdijas .... úgy ,hogy . PSZ szsz
Jah, hogy ez 4 hengeres. Azt nem figyeltem. Ez esetben nem hiszem hogy gyertyahiba lenne, mert egyszerre 4 gyertya nem megy tönkre és valamelyik henger gyújtana. Inkább gondolnék itt olyanra, hogy pl nem megy a benzinpumpa vagy benzinszűrő dugulás. Benzinhiányra utalhat az is hogy beöntés után néhány röffenés, majd csattanás. A szegény keverék szokott ilyet csinálni.
Estére hoznak 4 új gyertyát... majd megnézem mit csinál akkor... addig meg hagyom, úgyis qrva szar idő van kint...
Köszönöm a segítségeteket!
Ne haragudj de egy szakember tanuljon meg írni. Ha erdélyi, és soha nem tanulta akkor nem szóltam.
Gázégővel égessem ki és újra próba?
Gyertyacsere vagy kiégetés.
A helyesírást.
0,7mm
Gyertyahézag?
nincs további ötletem
Köszi, de a karburátorsor ki lett tisztítva, nincs benne sem lerakódás, sem régi benzin. Ezen már túl vagyok... egyéb? Nagy baja lehet?
engedd le a karbikból a régi benzint
ha van ilyen lehetőség
az 1 hengereseknél ez mindig bejön hosszabb állás után
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Adott egy Kawasaki ZX500R motor, ami eddig nem indult valamiért.
Szikra van, benzint kap. Eddig csak tekert az önindító vadul, de semmi...
Amit ma csináltam: öntöttem benzint a hengerekbe, gyertyák vissza, gyújtás...
Ami történt: röff-röff-röff-csatt... és gyönyörű lángcsóva a kipuffvégekből. :)
Próbált életre kelni a gép, de csak eddig jutott...
Doktor urak, mi a diagnózis szerintetek?
Látom megint kezditek.....