Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm.
Felhívom őket.
Hát akkor tegyél egy nem szelepelt telóba 5W-s olajatr és próbáld ki...utána a 20-ast és azzal is.....pedig csináltál pár ilyet....van amelyikbe még 5W-s se kell, de az arra van kitalálva.....
Ezt nem kéne. Inkább kérdezd itt, biztosan lesz rá megoldása:

https://sites.google.com/site/...
Szerintem jó bele a Piaggio termosztát. De nem mernék rá fogadni...
USA Master mechanic kolléga

Még olvasni is kegyetlen, a 20as olajat. Legalábbis nekem :)
Ha az úttartást veszem figyelembe, akkor sport motorokba miért tölt az ember 5ös olajat a 20as helyett? Pedig nincs traction control igényesebb motorkerékpár a 250-300al száguldozó\szerpentinező\pályázó sportmotoroknál. Mégis 5W-s olajat használunk benne leggyakrabban.

Mesterem, ne vegye kötekedésnek a kérdésem, csak érdekel a miértje that's all
VillKiss MILE nagyker Sommer Kábel 3 perces guglizás után
Sziasztok,
Újra szeretnék vezetékezni egy motort (elektromos vezeték), és a gyárival megegyező kábeleket szeretnék használni, innen jönne a kérdésem, hogy nem tudtok véletlen olyan helyet, ahol több fajta vezetéket lehet vásárolni? PL, piros, sárga, kék, fekete-fehér, fekete-sárga.
Nem találok sehol….
Előre is köszönöm
Az igaz hogy izlesek kulombozoek meg a sulyunk sem egyforma meg ugye a motorok sem egyformak. Volt mar hogy ket ugyanolyan tipusu evjaratu motor maskepp viselkedett ugyanazzal az olajjal. Es a homerseklet sem egyforma.

Nekem tobbnyire bavalt a 20-as olaj szinte minden motornal. Ha pedig allithato a telo akkor az osszeruggozast tobbnyire kinyitom (lagy) a kiruggozast pedig zarom (kemeny) es a ruggo elofeszitest kozepesre allitom. Innen indulok es a paciens izlesehez allitom vagy o maga allitja.

Az utak minosege meg persze egy masik meghatarozo. Ha a katyukra koncentralunk akkor veszitunk a hegyekben sportos motorozas elmenyebol a hullamzo nem uttarto futomu miatt.
20 astol nem lesz olyan kemeny mint a seprunyel?Itt azert neha belefut az ember neha kicst rosszabb utba.
385 ccm kell a villakba egyenkent es a 20W olajat ajanlom ha sportosan es utassal. Barmilyen gyarto olaja megfelel.
Hatsorol semmilyen adatom nincs.
Tizenparezerert lehet kapni utangyartott magyar fesszabot ujat hozza peldaul a kelle.hu rol meg van pesten is egy ceg de nem jut eszembe a neve.
Ezt az otletedet felejtsd el azonnal. Viszon BARMELY allando magnesu 3 fazisu generator fesszabalyzojat felhasznalhatod. Legyen az KAWA Suzuki Honda vagy Yamaha. Ha szereztel egyet szolj es segitek bekotni...itt a forumon.
üdv mindenkinek ! Elektromos gondokkal küzdök,kezdėsnek adott egy 84es gsx-r.A generàtora lendkerekes olajfürdős 3fàzisú 320w.fėl ėve kipurcant a fesszab,azóta se talàltam bontva ilyet,az új pedig 63 magyar kiràlyi valuta,ez mėg a kisebb gond,a nagyobbik hogy nem is biztos hogy jó mert nincs kėp róla. Eszembe ötlött egy lehetősėg,etz 250 szabàlyzó +dióda hìd.nekem a generàtorból 3 fàzis kàbele jön csak a fesszabig,onnan egy szabàlyzott àg megy a fėnyszóróig egy akksi + ės egy -.a kėrdėsem az lenne hogy ez egy màgneses gerjesztėsű àramforràs,ha ėn az mz szabàlyzó gerjesztő szàlàt nem tudom bekötni,akkor is működhet-e?
udv

en karbira tippelek, sajna nem volt meg idom meglesni de amint tudom nekiallok. de ha a karbival minden ok lesz akkor azert kosz a tippet es meglesem a feszszabot is.
toltessel nekem se volt gondom eddig
Sziasztok.
Tudom ez nem alkatrész rovat de hátha valaki tud nekem segiteni.Gilera Runnerhez keresek termosztátot 50-es vizes kétütemű 2002-2005 évjárat kb.
Üdv.
ecsetelj oda egykis fékolajat
Sajnos nem nyitja meg. De ha ez a manualja abban a cdi ről szó sincs sajnos.
Lehúzó.
Ha tele vagy veszel dinot hozzá ...

ha nincs lové szépen elkezded nagyobb fúvóka ..tű reszelés stb
ezt tanulmányozd !

http://www.ktmklub.hu/Joomla_1...
Keresek 2milis ónt és azzal megnézem
sziasztok!
azt szeretném kérdezni hogy az első villában és a hátso rugóban olajcsere lesz egy fajta olajjal kell vagy külön van előre is meg hátra is és hány deci kell elöre és hátra? ja és hogy mit ajánlotok néha sportosan néha utassal gurulok kawa z 750 06-os
válaszokat előre is köszi
Uh, elég bonyolultnak hangzik. Ezt ki kell kísérletezni, vagy számítani?
Műszer nincs ilyenre?

Köszönöm a választ
Persze égéstér kialakításától is függ. De ennyinek kellene lennie kb, minimum:)
0,6-0,8