Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mármint a honlapját nézesse olyannal át,aki tud helyesen írni!
igen,valóban hibáztam,tudod,ez egy fórum,ahol annyira nem figyelek az ilyen apró-csepp hibákra...de,ha valami munkát adok ki a kezemből,arra igényes vagyok és többszőr is megnézem,hogy jó-e!mint írtam,csak egy jótanácsként írtam azokat a sorokat és nem rosszindulatból és,ha olvastad volna soraimat,azt is felfedezhetted volna,hogy azt javasoltam NÉZESSE át valakivel...és egy szóval sem ezért kritizáltam,szerintem ez is érthető a szövegből,hanem a hozzáállása miatt,amikor jószándékból adnak neki tanácsot...
értelmes és türelmes ember ilyenkor mit mond a kötözködő hülyegyereknek(aki fikázza a drótos cuccot)
hát épp ez akadt a kezembe....... aztán odafigyel utána hogy ilyen "kis figyelmetlenség" ne történjen meg többet
mert ugye utána tudtad a képet tolni a csili-villi tolómérőről
ez kb olyan blamázs mint amikor a mikrót árulja a neten a csávó ás a tökei tükröződnek az üvegen.....
szóval nem a milliós műhellyel meg az ezer éves szakmai tudással kell érvelni
ja és a kép. teljesen helytelenül van mérve, ha értek hozzá ha nem
Tasi ! Hulu ! Minek vitázol ezekkel a mókusokkal ?
Te szereljéééééééééééé javicsáááááááááá abban vagy nagy!
Ha járhatok lesznek az utak , egy szinkront megejthetnénk !
hulu
Te is hibáztál egy párat abban a hat sorban amit írtál. És-sel illetve kis betűvel nem kezdünk mondatot, de még azon kívül is van kettő elírás. Diszgráfia a neve ennek a problémának és sajnos az én gyerekem is ezzel küzd. De ettől vajon kevésbé értékes tagja a társadalomnak, rosszabb ember mint Te vagy Ini ? Ismeretlenül hogy lehet véleményt alkotni bárkiről is? Ha közelebb lakna hozzám én egyszer biztos meglátogatnám, szívesen megnézném a motorjait és biztos beszélgetnénk egy jót. Én Neked is azt javaslom, mielőtt keresel egy másik szerelőt egy tavaszi gurulás alkalmával nézz el hozzá, ismerd meg talán megváltozik a véleményed.
Nincs itt támadás meg vissza vonulás , '
1./Bencikee[32758] február 16. 16:58
Hello!
Van egy Yamaha XT600 43F-em, és segítséget szeretnék kérni!
Hirtelen gázadásra nem pörög ki csak fullad, és durrog!
Terhelés alatt, és üresben is ezt csinálja! Ha finoman húzom neki a gázt akkor is ledurrog a fordulat vége felé!
Mi lehet a baja?
Gondoltam rá hogy letestel valami, de nem valószínű mert akkor alapjáraton is letestelne!
2./taschner[32760] február 16. 17:44
a második vákum torkot nézd meg ..... lehet hamar nyit ...lehet későn ...és lehet a menbrán ,,, vagy a karbi átvezető cső ..alul..................... esetleg dugulás
3./taschner[32761] február 16. 17:51
még az úszo szintet lőd be gyárira sokat számit menyi benya megy át a kettes torokhoz
4./ini[32763] február 16. 17:54
ja és ne legyél már ilyen igénytelen vazzeg, tegyél már rendes csavart a tolómérőbe
nem mondom hogy cigányos de majdnem


Itt most hadjuk a honlapot a fiam csinálja és csak saját képekkel operál amit szerelés közben katingat .... sokan nem szeretik ha fénykép kerül fel ide ... néz be a veterán oldalamra ... ott van fénykép !
ÉS akkor Vissza :

Ini kitöltetlen lapal .......... ja és még igaza is van és ő nagyon ért hozzá !
Fejezük be ezt a témát ,, senkit nem érdekel ez már... itt szerintem

Itt a tavasz , most húzott el az ablak előtt ! üdv Tasi
és innentől kezdve meg nem a szerelési tudásról van szó,hanem az mberi értelemről....
hiába tud valaki jól motort szerelni,ha - és most ne vedd magadra,csak általánosítva értem! - ,emberi kapcsolatokba nulla,akkor többség inkább keres egy másik kultúráltabb szerelőt...
nem tudom,miért támadsz,eddig pont,hogy melléd álltam és jótanácsként írtam,de az ilyen hozzáállás hatására inkább "elfelejtelek",pedig a közelséged miatt hozzád akartam vinni a mocit tavasszal...
ismét elestél egy potenciális ügyféltől a hozzáállásod és modood miatt...
weblapokról még annyit
szinte minden honlap a leg-leg-leg előnyösebb oldaláról mutatja meg a céget vagy a terméket
amik valóságban kb fele annyira sem igazak mint ahogy be van állítva(szóval ami már eredetileg kicsit trehány arról miket gondolhat a nép....)
volt hogy egy terméket fél napig fotózgattunk, különféle hátterek és alátét cuccok alatt míg olyan lett amilyent gondoltak
pl kábelköteg vezetékei meg voltak tekeredve stb stb
szóval nem kell az ilyen apróságokat leszarni, mert hosszú távon kifizetődőbb ilyenekre is ügyelni
látom nem érted a lényeget és ezen nem tudunk segíteni,ha jószándékből adunk neked tanácsot,te meg támadod a segítő embereket...
igen,ebben igazad van,viszont aki már ismer és hozzád viszi a mocikát,annak nincs szüksége a honlapod nézegetésére,ergo nem nekik készült,hanem gondolom hírdetni szeretnéd magad az ismeretlenek között,ezzel a honlappal meg inkább hiteledet veszted,mintsem előnyödre váljék!és most tényleg a legőszintébb jóindulat beszél belőlem,nem bacogatni akarlak,hanem segítő szándékkal írom eme sorokat :)
volt olyan,hogy elvittem a motorom teleszkópolaj és szimering cserére egy budafoki út-i műhelybe és úgy adták ki a kezük közül a vasamat,hogy majdnem elestem az első 5 méteren,mert nem állították egyenesbe a kormányt és a kereket,persze észrevettem a "hibát"szóltam,visszaerőszakolták a kormányt egyenesbe,de nevetséges és szégyen,hogy ilyet adnak ki a kezükből!...no comment,azóta nem is járok hozzájuk,pedig iényes volt a honlap.ez csak az ellenpélda a tiedre,de ha smeretlenül kellett volna választanom a te és ő honlapja között,biztos őt választom...
kicsit lapoz vissza .... oszt mondjál valami okosat , .......... ki jav a hibákat ,, és kosz meg nincsen !
Nézd ... igazad van .... és szégyen is ...... de engem ...meg ez nem érdekel !

Vannak itt páran a sport motoron 25 éves motoral és 1-2 évessel is , úgy 50 -emberke 15 évtől -65 ig .... akik vissza járnak a sufni tuningba hozzám ,az analfabétához , .

Igazad van , de abba is ,hogy a nagy csillogós műhelyek , fele a szereléshez analfabéta ... a másik fele meg meg fizethetetlen egy kis pénzűnek ,,, Ugye aki ugyan úgy szeret motorozni mint a szerényebben el engedett réteg !
NEKIK SZOL AZ ÉN GARAGÉM , és jó kedv , együtt szerelés , barátság ,emberség .... nem le húzás , át baszás !
Igazad van ................ és tényleg és kösz ..... önöm nektek !

beszéljünk a rekordokról kicsit / elfogultan /

http://www.motorcyclenews.com/...

a mai napig senki ,de senki


Vajon hogy esne atomjaira egy mai vas ?

http://youtu.be/Zic21bXksRE
pártatlanul szólnék hozzá a dologhoz:

1; sajnos tényleg tele van helyesírási hibákkal szinte minden egyes szó a honlapon és a képek is elég gyenge minőségűek,ezáltal hiába jó szerelő és ért is hozzá,ha egy ismeretlen ember téved oda,sajnos joggal "komolytalannak", tartja és hitelét veszti a műhely!
egy jótanács,próbáld meg kijavítani vagy kijavítattni az oldalon a hibákat,hidd el,a javadat fogja szolgálni :)
hiszen pl. egy cukrászdába is hiába finom a süti,ha koszos a hely és csúnyán van tálalva és csúnyán néz ki,te sem mennél be ismeretlenül.

2, lehet ini is olyan,amilyen,néha nyers,de hidd el,ő is csak jótanácsként mondta a maga "hülye" stílusába,hogy milyen az oldal...
én nem teszek ilyent.
ha pl fényképezek akkor igyekszem "jól" fotózni, ha csinálok valamit akkor lehetőleg hiba nélkül, vagy inkább semmit (legtöbbször inkább semmit)
és a szakmai tudását sosem fikáztam, vagy a munkáját mert sosem kerültem vele közelebbi kapcsolatba
Egy kérdés! Ha veled tenné valaki ugyanezt akkor is olyan szórakoztató lenne a dolog? Egy ismeretlen, segítő szándékú emberrel-aki ráadásul nem ír hülyeségeket- kötözködni nem túl bölcs dolog. Engem csak ez a mérhetetlen tiszteletlenség zavar. Ez a hang a "mű májerek" közt menő- azért is lett csinálva az a topic-de ide szerintem nem való.
aki nem tudja elviselni a trollokat az nem alkalmas arra hogy emberekkel foglalkozzon
ha igazán sok embernek szereltél már akkor tuti észrevetted hogy 10 ügyfélből legalább 5 tiszta idióta
szóval a troll jó dolog, önuralomra tanít, de ha kötekedsz vele akkor erőre kap
aztán az nem tudom mennyire számít trollkodásnak amikor a weblapon 1 mondatban 3 hiba is van, és kritikán aluli műszeres képeket tesz fel a netre, ráadásul úgy hogy még a mért adat sem látszik rajta
szóval ha ezek vicces kifigurázása trollkodásnak számít akkor troll vagyok, és örülök neki
szóval önuralom és a hülyéket tessék békén hagyni, és mindenki boldog lesz
Hagyd már rájuk! Egyik idióta troll se írt még egy értelmes gondolatot se. Ha nem veszel róluk tudomást, előbb utóbb megunják. Csak saját magukat szórakoztatják. Számomra az ilyen üres adatlaposok nem is léteznek.
Na igen....
Egy gondolat ! , illetve kettő !

Nem én basztam tönkre ezt az országot ,, nem én tehetek arról a tényről , hogy már ebben az országban szinte csak a csókosoknak van
szerelő munkája / autó ,motor stb / a befutott szervizek mennek tönkre
, egyre több ember , a pénz hiány miatt , otthon barkácsol , és ide jár tanácsot kérni .

Mindenki úgy probálja el adni magát ahogy tudja , nem mondtam ,hogy én hibátlan vagyok ... szerelésbe a Vasuton , mint apa .

De elegem van abból ,hogy mindenféle trollok ,puszta szórakozásból be .. be szologatnak ,mert otthon már meg öli őket az unalom .

Én szeretem ezt csinálni , és tudom is ezt csinálni ... nem azt mondom ,hogy nem pénzért .... de van kenyérre enélkül is . Nem keresnek olyan szarul a mozdonyvezetők

Ez az egész ország pontosan a szarházi kötekedök .... majd én jobban ...tudom -ok miatt tart itt .......... Lehet építő jelegel is kritizálni , ha fel nő .. hozzá valaki ... nem a saját hülyeségét nyomni .. mint foxi a lábtörlővel ... Köszi

Szerintem itt egy két ember / LÉTEZŐ / csak szint és értelmet ad ennek a topiknak és segít ... jó tanácsokat oszt . mert van mögötte 25-35 év tapasztalat ., és szereti ezt csinálni !
"" azért mert van nagy A kategoriád még nem tudsz motorozni ""
Remélem érthető voltam ... köszönöm a türelmet
üdv
csak egy kérdés te tényleg olyan körülményes vagy a szerelésbe mint ahogy leírod ? habár én is nyűgös vagyok és a tökeit szorongatnám satuba annak aki pl lendkereket kalapáccsakl meg feszítővassal szed le ..... vagy a betört csavart bálásdróttal hellyettesítőknek ... na de hajrá menjen a szervíz !
Aszittem nem lehet űberelni az "öreget"....
többet nem szólok, mert nagyon szaporodnak a drótostótok
végén jön az egész família aztán le leszek karatéjozva
Üdv mindenkinek. Törött lendkerekes motort érdemes megvenni? Ritka motor. Van rá esély h helyettesíthetem másik gyújtással lendkerékkel?
Válaszokat előre is köszi.
Te Ini !, ha el veszett a cumid ,szólj . Küldök neked egyet , és ígérem bele drótozom a szádba ! , és akkor már , nem fogsz ugatni Apámnak .
A válaszod mond el a tükörnek , otthon , és lassan, hogy fel fogd nem egy ligában játszunk !