Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkumlátorral kapcsolatosan lenne egy kérdésem.
Van egy DR350-esem és rossz benne az akksi már régóta.
Mivel berúgós a gép és ha jár a motor ég rajta minden aminek kell, így elgondolkodtam, hogy leszerelem róla az akksit, minek lógjon rajta.
Van ennek valamilyen hátulütője, ha nélküle használom tovább?
Hallottam jót, s rosszat is.
Magyarul akk olyan lesz mind most a babetta gyujtással? nem?
Na erre nem gondoltam .... basza meg ! persze ,hogy meg van a gyári air /box de nekem volt fent egy generátor tengelyről meghajtott kompreszor abba volt bele vezetve a levegő és ott tudtam szűrni , meg eleve át van alakítva k/n olajos szűrőre az egész
a kompreszort leszedtem mert 10-15 litert zabált , most nincs túl nyomás ,de erő sem ., és eszem be jutott ,hogy simán túl nyomás nélkül is dobot a teljsesitményen, ha szüretlenül vezetem a box-ba .
Tehát akkor ki kell tágítani egy helyen és oda a szűrőt

Nagyon köszönöm üdv Tasi
Simán a csőben nyilván fojtásként viselkedik. Ki kell szélesíteni egy helyen, és oda nagy felületű szűrőt elhelyezni.
Ezért jó a gyári légszűrődobozt meghagyni, ahol benne van a szivacsbetét. Neked nem volt meg a gyári légszűrőház?
A karbit pucold ki!
Helló akksi nélkül tolásra el kell induljon rúgásra nem fog!
A képeid közt van simán látszik ! már láttam elég sok sima porlasztos motoron , kunmadáron stb . Én tavaly csináltam de a gyári 1.1 nek , az egyik air csöve a meleget hordja le a karbikrol és a generátoról a másik is csak az ülés alatti lég ritkulás miatt vezeti oda a fris levegőt , de nem bele szűrőbe !
Azért kérdeztem ... mert ha p .szűrőt raktam a csőbe semmit nem ért , nem nőt a fordulat , ha szűrés nélkűl ment ..... 2 be a 190 helyet máris 200-ra ki vágta magát . de szűrni akarom mindenkép ... ezért kérem a tanácsod

Köszi
Az utolsó képen látszik alig tartsa sztenderen a rugó kampója.
ha be lenne rakva a motorba a blokk szerintem ki is ugrana a rugó.
Sziasztok!
Aprilia rally robogóra vettem Rms középsztendert
nem olyan mint a gyári nem paszol a gyárinak a konzolja hozzá.
A blokk alján kell a nyúlványba beakasztani.
Egyszerre behúztam a két rugót beakasztottam de mikor sztenderre
teszem akkor a rugónak a kampója nagyon kifele áll.
teszek fel képeket milyen.
Ezer eve csinaltam ilyet. Ha jol emlekszem akkor melegen van feltolva a tengelyre a fogaskerek. Szal jo lehuzo kell hozza es melegiteni. De ovatosan. Leszedheto mert a csapagy mogotte van.
Szevasz.
A légszűrőházban benn van a gyári szivacs szűrő.
Hol láttad a képet?
Értem akkor a főfúvóka melletti kissebb fuvokat kell kitakaritani ugye?
Sziasztok cagiva350T4 motoromhoz tömítésszettet hol találok ha valaki tud segítsen köszi!
talán laza a lánc és azt hallod mikor megrántja a fogaskerék
Alapjárati fúvókád van eltömődve
Sziasztok! Motornál (fzr 400) az normális, ha felfelé váltáskor hallom a váltónak a hangját, ahogy kattan?
Sziasztok!
a főtengelyen a vezlánc fogaskerék éken van? csapágyat kéne cserélnem. egyáltalán leszedhető?
valaki csinált már ilyet?
köszi!
Igen! Mert ahhoz generátor is kell!
hali lecso 4

figyelj tavaly én is csináltam ilyen raim/ air rendszert Gizinek a srad ról kopintotam és nem értetem igazán miért lesz erősebb a busa 240 nél 10 loval ............ azt akarom kérdezni ,hogy a szűrést hogy oldotad meg ? vagy a szüröbe nyomtad? ,kösz a választ ! ............ Tasi
Kell
Jó estét mindenkinek.
Ha babetta gyújtás van most az MZ-be... bele akarok tenni egy gyári MZ gyújtást, akkor a-hoz kell aksi (mz gyújtáshoz) ?
?
Betankoltál valamit!
Köszönöm a válaszokat! Igazatok vólt, tényleg csak akkór világít ha beindítjuk a motort. gyújtáson csak a helyzetjelző világít.
Helló sziasztok!
Van egy 4T motorom és egyszerűen nem akar beindulni csak szivatóval de ahogy leveszem a szivatót akkor azonnal megáll! Gondoltam még nem meleg a motor de huzamosabb melegítés után is ez a probléma lépett fel... Szivató nélkül is beindul de kb 2 másodperc után megáll... :S Nemértem mert tegnap még ment szépen de hazafelé már volt h kétszer leált de ujrainditottam és ment talán valami ott történhetett? esetleg valamit beszippantott?
Köszönöm a válaszotokat :)