Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

be kell tekerni dróttal aztán úgy is jó lesz
oké ............ hátha be esik valami nyelv tanár !

vetem
Én tényleg nem akarlak baszogatni a helyesírás miatt, de legalább a honlapot át kéne nézetni valakivel......
Sziasztok.
'83 kawa gpz1100 hoz keresek alkatrészeket. tank ,karbi
Hogy én se maradjak ki a reklámból !

Persze én csak Március végén Április elején nyitom meg sufni tuningolo műhelyem Riga- 12 től ............. Hd vrod-ig
Jelige : Néha Én is elbaszok dolgokat

http://taschnergarage.webnode....
Sziasztok!
Karcos műanyag idomot mivel alapozzak festés előtt, hogy sima felületet kapjak és a festék is megálljon rajta? Esetleg spray-festéket tudnátok ajánlani?
Üdv: Bence
Üdvözlet kellene 1 kis segítség

Adott egy malaguti f12 léghuteses valamilyen delorto karbival
Kb fel gazig minden jó de utánna be fullad ki takarítottam a karbit
De nem értek a beállítása hoz mit es hova tekergessek?
A motor 1 rugasra indul es fel gazig teljesen jól reagál.

Válaszokat köszönöm
engem nem vettek fel a szemetek mert nem volt pesti lakcímem
pedig nagyon genyó ellenőr lettem volna
Helló! Nem tud valaki Keihin karburátor alkatrész forgalmazót?
Mi van már itt tartunk ? ,............... a BKV vesz fel jegy elenörőket !

bocsika !
Sziasztok!

Szezon Nyitó Akció 2013. Április 15-ig !

Szervizelés Off-Road motorok, Supermoto, Quad-ok számára:

-Szelephézag ellenőrzés
-Gyújtógyertya csere
-Motorolaj csere
-Első teleszkóp olaj csere
-Fékfolyadék csere
-Légszűrő tisztítása
-Himbarendszer zsírozása

Munkadíj Bruttó: 12.000 Ft

Szervizelés Szupersport, Sport/Naked, Sport Túra motorok számára:

-Szelephézag ellenőrzés
-Gyújtógyertya csere
-Motorolaj csere
-Első teleszkóp olaj csere
-Fékfolyadék csere
-Karburátor szinkron

Munkadíj Bruttó: 18.000 Ft

A munkadíjak az anyagárat nem tartalmazzák!

Bővebb információk weboldalunkon..

További Kellemes Hétvégét Mindenkinek!
Szivesen Bocs hogy kesve valaszolok mindig de hal' istennek sok a melom
Udv.
ennyi uram értek mindent és köszönök is mindent :)
Nagyon egyszeru. A multimeteredet a dioda vizsgalo allasba kapcsolod. A pozitiv (piros) merotusketeol vezet a negativ (fekete) fele a dioda allasban. Nos ha a pozitiv (akku) szalra lepsz ra a piros vizsgaloval a akkor mindegyik fazis es a negativ kivezetes szakadtat mutat. Ha a pirossal barmelyik fazisra lepsz ra akkor a negativ fele szakadt, a pozitiv fele a diodak nyitofeszultseget latod. Ha a negativra lepsz ra a pirossal akkor mindharom fazis fele a diadak nyitofeszultseget latod mig a pozitiv kivezetesen 2! darab dida nyitofeszultseget latod.

Egyszeru nem?
azt tudom, hogy melyik vezeték melyik csak azt nem, hogy a szabályzóban melyik csatlakozás melyik. a szabályzó egy univerzális darab 3 fázisú generátorhoz de jelölés és leírás nélkül :(
csatlakozó azért nincs mert elolvadt. egyébként egy kawa zxr400
Ha tudok segítek. Elárulod milyen motor ez, valamint hogy hogy nincs csatlakozója? Vezeték színei? :)
és tudnál abban segíteni mit és, hogy mérjek?
van 5 érintkező. 3 fázis, 1 a pozitív, 1 a test. de fogalmam sincs melyik melyik mert nincs rajta jelölés és így nem tudom összekötni.
kiméred egy multiméterrel.
Hi!
Pontosan mire gondolsz? Mit akarsz megtudni?
hello
lenne még 1 kérdésem. azt, hogyan tudom megállapítani egy mindenféle jelölést nélkülöző fesszabályzóról, hogy melyik érintkező melyik?
Ha jól emlékszem a Loctite 510 is jó erre, meg a WÜRTH 250-es speciális szilikon.
Sziasztok! olyan kérdésem lenne,h széthúztuk a blokkot. Összerakásnál mivel tömítsek?
Tudom hogy nem irtam tipust mert megvárom a visszajelzéseket.De látom reagált valaki rá és ennek örülök.
A tipus.Gilera Runner max 150ccm,négyütemű,vizhűtéses,elől hátul tárcsafékes szin évjárat mellékes.Üzemképes legyen és ne legyen eltörve az idom rajta.Ha esetleg az akksi vagy spirál stb tehát kisebb baja van az nem lényeg csak lehessen menni vele.a többit én apránként megoldom.Végső esetben lehet 50ccm-es kétütemű de a vizhűtés és a tárcsafék az lényeges számomra.
Üdv és sorry mindenkitől!
egy típust írhattál volna egyből azért :)