Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az oldalán úgy látom van egy szám, vagy valami. Az is kellene. Mert ez így sajnos nem sokat árul el.
Mekkora a bandit? 1250
banditát meg ktm-et
Most inkább mocskos!
Te mit nyúzol?
üdv látom 1 szép hornet tulaja vagy
Akkor földiek vagyunk. Kapolcs
veszprém
Egyre kevesebb!
Úgy gondolod h lehet általánosítani? Szerintem azért még vannak helyek ahol adnak az elégedett ügyfelekre.
Hol laksz Te Gyuri?
A nagyon meleg nyári melegbe azért ne bízz annyira benn.
Itt arról van igazából szó,hogy valamit kifizetsz,és nem azt,vagy nem úgy kapod ahogy kellene.Ha relkamálni próbálsz,vagy mersz,akkor Te vagy a rossz!
Szerintem közülünk mindenki volt már így!
Ja! Hiába tudja valaki,hogy igaza van,ha nincs pénze bebizonyítani!
nem mondom hogy szar dolog, de nem akkora szükséglet mint amilyennek be van állítva
inkább agy kellene a népnek, de olyant nem kapni a 'bótba
egéségedre
én sem teszek téligumit, szeretem a veszélyeket
én meg 1 olyan illetőt ismerek aki autószerelő ezeréves merci mert arra esküdött m9indig nosztorinak lefele a lánya vezette az asszony melete és abban az otvar retek szarban mindketen meghaltak mert olyan fék volt rajt mint 1 lovaskocsin na ennyit a fékről nem játék
Fékbetétre semmi kopóalkatrész. Én a vezérlésről beszélek.
Nem akarok Én ezen rugózni!
Tipikus kis pénzű emberek. 3gyerek,két szülő minimálbérért gürcöl. Ott nincs téli gumi! Vagyis van,az van fent 12 hónapot az egy évből.
Volt egy eset .... fékproblémák voltak egy autóval, a szerelő szólt, hogy saját felelősségre, és életveszéjes a kocsi.
Pár napra rá 140nel frontális ütközés üres úton ... 1 halott, 2 súlyos, 1 könnyebben sérült / a hibás sofőr /.
Semmi nem történt a szerelővel .... meghallgatás volt és annyi.
Volt kártérítési pertől kezdve minden, de senki nem akart a szerelőtől semmit
Nem kétlem, hogy igazad van, de én erről tudok testközelből nyilatkozni .... az gondolom nem befojásol semmit ebben az esetben, hogy 6éve történt.
nem hiszem hogy igazad van de amikor feltette a téli kereket hát akkor is látom baz-meg hogy szar a tárcsa meg a betét nem?
Mennyi idő,vagy mennyi km garancia van egy fékbetétre?
Ha pl:behúzva hagyod a kéziféket és elkopik a betéted,azt garanciában cserélik,mert időn és km.en belül van?
Erre még (szinte) azt sem lehet mondani hogy nem rendeltetésszerűen használtad,hisz az a dolga hogy fékezzen.
Az senkit sem érdekel.
Azokkal a papírokkal mi van amiket a műszaki állomáson íratnak alá,hogy a környezetvédelmi vizsgálat során bekövetkezett károkért felelősséget nem vállalnak?
Azokkal is ki törülhetik a seggüket?
Nem egy szelep szakadt le,vagy hidrotőke állt be mérések közben.
Amennyi megvan adva adott alkatrészre vagy az autóra. Uj és garanciális autónál persze gördülékenyebben megy a dolog régebbinél nem egyszerű de volt már akinek sikerült.
Pedig az a 6-8-10 milliméter mire elkopik, szerintem csikorgott egy kicsit...