Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdezz csak utána, egy ilyen ügyekben jártas ügyvédnél. Kitörölheted a papíroddal...
Nem,amikor szétszakadt a tárcsa onnan adott hangokat.
dehogynem én ráirom a motor munkalapjára hogy a tulaj a fék javitást nem kéri tudomásul vette hogy saját ill más testi épségével játszik aláirja viheti nincs olyan ügyvéd aki ezek után rám huzza a vizeslepedőt ja elfelejtetem hogy van még 1 külön jegyzőkönyv is amit alá kell vele iratni és már te védve vagy
Garanciális alkatrész? De meddig? Átlag magyar autós megy havi 800-1000km-t!Hová mész reklamálni 1.5-2 év múlva?
És 15 ezer alatt nem hallott semmit?
házilag?
rágó
meggájver is csinálta már
Sziasztok.Honda cr 125-ön meg van picikét repedve a hűtőm ( nem a lamella) lent pont a sarokban,az lenne a kérdésem mivel lehetne javitani legolcsóbban ha lehet házilag. A hütő tömitő por vagy folyadék ér valami ?
Autószerelő,karosszéria lakatos,és építőipari gépszerelő vagyok.Ebben dolgozom,külföldön.
csak az a baj hogy ott a ha. de majdnem fácánból még nem volt leves
Azárt mondtam vez szíjat mert erről is tudnék írni.Ott a végösszeg 230ezer volt ebből a tulajdonos fizetett 200-at!
Ennek azért nézz utána. A szerelő szakember, és ha ő nem engedi, akkor nem mehet.
Hiába ír alá bármit, ha meghal, egy ügyvéd kiperli a szervizt a gatyájából.
Ő speciel szakács! Ha nem ért hozzá ne tapogassa!
Ebben az esetben aki hozzá nyúlt az értett hozzá,csak leszarta.
Ha garanciális az alkatrész és szerviz szerelte be igazolhatóan akkor kifizetik a kárt. Az a kettévált tárcsa akkor is nagyon sántít, az összefeszült betéteket még megértem.
Ebben az országban arról szól minden,hogy az embert levegyék pénzel! Lehet(sőt biztos),hogy Ő kifizetett egy közepes árú garnitúrát,és egy szart kapott!
ehhez nem kell annak lenni

szerintem nem sok szerelőnek van mérnöki diplomája
és nekem a gyári lett levéve 110000kircsi után
Értem,én sem. Viszont gyanítom Te sem vagy egy atomfizikus!(Én sem!)
Ez enyémben kb60e és mintha új lenne ,a hátsó betétet pedig már kétszer cseréltem (ugyanaz a márka)
valaki kamuzik de erős a nyanum nem te . de én tavaly tetem az autómra 2elsőtárcsát betéttel 10000van benn 2-3 hete lett leszedve az elsőkerék és hibátlan lefotózom a rokonodnak ha nem hiszi el ugyhogy vagy a szerviz vagy a rokony a hunyó
olyant tesznek fel amit kér......
van tárcsa 5 ezerért is meg 30ért is, ugyanez vonatkozik a betétekre
az ember meg sóher.......
én pl tuti nem vinném szervizbe a betétcsere miatt a gépet, se motort se autót
Ebben is van igazság! Ha szétmegy egy motor mert hibás volt a vezszíj amit előtte raktak fel,akkor a bolttól vagy a gyártótól kapsz egy új motort? (nem hinném)
Nézd meg a 3.képet! az a tárcsa kb 12-13ezer km-ig fékezett,utána csak volt az autón.A maradék 2-3ezer km alatt volt ideje jól összerohadni!
Ezek mellett szar minőségű volt a betét is meg a tárcsa is!
lehet igen ha akarsz rá öninditó szettet segithetek üdv Gyuri
üdv szakszervizben beszerelt alkatrészre fél év gari járna ügyebár de nálunk azzal kezdik nem kell ám számla meg az áfát engedje ám el no de nincs számla se blokk nincs gari és mehet a bácsi a sóhivatalba attól fügetlenül ez a tárcsa akkor volt új mikor még 220forintér mérték a benzint
Jobb oldal 1-2 kép a külső munkahenger alatt hagytak egy csomó mocskot ami miatt a betét nem feküdt fel a dugóra és szépen megette a tárcsát a tövében.Ez nagyon jól látszott a betéten.
Bal oldal 3-4kép Itt csak egy darabig volt fék,mert a barom nem jól rakta vele a betétet! Ezért mikor annyira megkopott,már nem a tárcsát szorította hanem egymásnak feszült!
És milyen összeszerelési hibát vétettek ami miatt 15k km mulva kettévált a tárcsa?