Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt már találsz olcsóbban is (de van gyári 6e-ért):
http://citybike.hu/spd/AP81042...
vinilfix
más nem igen lesz jó
ilyen fbs és társait el lehet felejteni
Üdv,
vettem egy svájcból hozott Honda St 1100-et, papír szerint 53kW-os.
Néztem a service manualt, igazából a másodlagos levegős cuccokon és a karbikon kívül semmi különbség nincs, sőt a karbikban is nagyobbak a főfúvókák mint a 75kW-os típusnál. Fordulatszámmérője ennek 5000-nél piros, a 75kW-os meg 9000-nél. Ha tud valaki infót róla azt szívesen venném.
Gyertya ki, párszor gyertya nélkül átforgatod, majd kiégeted (vagy kicseréled) a gyertyát és röff.
Bármilyen szerelő paszta jó lehet ami kigumisodik.
Ezért is kérdeztem, mert gondoltam h a pillanatragasztó kicsit erős lehet.
Véleményem szerint az megkeményíti a szivacsot, inkább próbáld valamilyen szilikonos pasztával. FBS, sziloplaszt valami hasonló. Ezek biztos nem marják meg a szivacsot és rugalmasak is.
Sziasztok!

Légszűrőszivacsot mivel tudom összeragasztani? Pillanatragasztó jó hozzá?
Sziasztok. azt szeretném itt megkérdezni tőletek, hogy volna-e igény valakinek, házi készítésű fokozatmérőre? 9000 forint, szállítással együtt. Kicsi méret, kisebb mint az eredeti mérők. Ha valakit érdekelne, írjon. Én szlovákiából vagyok, a fizetés előre történik.
Mar ugy ertem hogy ott keresd a hibat. Mozgasd meg a vezetekeket. Nezd meg hogy az uresjelzo gomban jol biztosan van e a vezetek.

Ini meg inkabb ne adna ilyen tanacsot hogy a sztendert kikosd. Veszelyes nagyon.
Ne kosd ki. Javitsd meg ha rosz de semmi esetre se iktasd ki. Itt tavaly egy srac meghalt emiatt, magyarorszagon meg a haverom dobta el a CBR 1000 F motorjat a kinnmarado stender miatt. O mondjuk nem serult komolyabban de a motor total lett. Egyebkent is neked az ures kapcsolo a problemad.
Potoltam az adatlapomon is. Neztem a videodat a youtube-n. Jo.
hogyne: parazs@yahoo.com
az oké, hogy az oldal sztenderét kikötöm, de azért az üresjelzőcsak jól jön néha . Majd kitalálok valamit, van még egy kis idő a jó időig(sajnos)
RC51,
kérhetek egy e-mail címet tőled?
én kikötném ha ilyen gondom lenne( mondjuk a ténéré oldaltámasz kapcsolóját simán átkötöttem hiba nélkül is)
aztán mindenki azt csinál amit gondol
egy biztos:
a kontaktspray nem egy olyan megoldás ami tartós
Akkor érdemes lenne kicserélni? Vagy esetleg van "szegetlési" megoldás is rá?
ha a spray be tudott menni akkor a víz is
szóval át kell gondolni a dolgot, nehogy egyszer olyan helyen szívasson meg ahol nem szeretnéd
Probléma orvosolva, kontakt sparyvel befújta a sztenderkapcsolót, meg az üres vissza jelzőt és most már világít a led és indul sztenderen is!
Talán ez de én nem töltöttem le nem tudom milyen évjáratokat fed le.

http://www.manualedereparatie....
Sziasztok!
Segitségetek kérném a következő problémámhoz, Service manual-t keresek Yamaha YZ 250ccm 1989-as évjáratú gépemhez. Aki tudd benne segiteni az ne tartsa vissza

Előre is köszönöm!
Sziasztok. Valaki meg tudná-e nekem mondani, hogy a Honda Super Cub kismotoron van-e valamilyen olajszűrő? És ha igen, hol keressem? Köszi a segítséget.
Köszönet upsy ! Találtam időközben hozzávalót . Piaggio blokkos.
Az autós szelepek más felépítésűek mint a motoroké, és nem is teljesen ugyanarra a hőmérsékletra vannak tervezve. Nem olyan drága egy kipu szelep, akár bontva is abba a suzukiba.
rotax vagy piaggio blokkos?
nézz utána,ha jól emlékszem a piaggio x9 180ccm Amalfi-nak ugyan az a blokkja,abból többet árulnak bontva