Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi közben megcsináltam benzin le valoban volt bent víz! karbit 3szor tisztitotam de nem indul sok kerülhetet a hengerbe ?
Ww.ebay.com/itm/american-wire-works-ms20995c32-safety-wire-stainless-st
eel-304-032-new-304ss-/180986288560
http://www.aircraftspruce.eu/h...
Lehet hogy a tankba is jutott víz és a fajsúlyánál fogva az van alól. Próbáld meg a benzin csövet lehúzni és abba benzint tölteni és úgy indítani. Előtte persze takarítsd ki még egyszer a karbit.
Üdv! Kérnék egy kis segítséget vettem egy ilyen lámpát http://scootershop.unas.hu/spd...
Beszerelte egy szerelő működik minden rajta jól csak amikor behúzom a féket akkor nem világít erősebben a(féklámpa) ez gyárilag ilyen vagy valami gond van a lámpával? Köszönöm előre is a segítséget!
Sziasztok lenne egy olyan kérdésem melyik verzio az egyszerübb? vagy eredményesebb!kint voltam 2 hónapig külföldön a mocim kint volt az udvar kellős közepén szal bellepte a hó + víz probáltam elinditani! de semmi! szikra van karbit kitisztitóttam tele volt vizel fagyálló volt a mociban szal az tuti nem fagyott meg ha gyertyáhozz nyomok benzint indul mig tartben a benzin azt meg is áll szerintetek mehetet víz a hengerbe ha ingen vegyem le a hengert vagy probáljam kijáratni igy válaszok elöre köszönöm
Sziasztok olyan kérdéssel fordulnék felétek hogy van egy K8-as banditom és a leőmlősor megsérült. Mien leőmlősor passzol rá ami nem katalizátoros?
Teszkó, kerti részleg, különböző vastagságban, horganyzott....
---- a régihez képest---
tapasztalatom szerint
gazdabót...
elhiszem !

a busa nagyobb hézagokkal van gyártva ,a xx egy vilany motor a busához képest , de mégis, szerintem jobb a busa és nem az erő miatt , persze honda fincsi ,kifinomult jó motor
Kötöződrótot (Safety wire )keresek csavarok biztosításához itthon. Hol tudnék venni? Köszi a válaszokat....
a gáz kivezetéshez van a+ vagy - . általában
Nagyon köszönöm szia.
Akkor ezt meg is "beszéltük"
Ha szembe állsz az akksival, akkor melyik kezedre esik a "+" kivezetés. Ezt jelenti. Lényeges, mert ha fordítottat veszel, nem biztos hogy el fognak érni a kábelek a helyükre.
busán 6 ezren cseréltem...mert ennyi az intervallum
az xx -nek12e de annyit nem megyek egy szezonban,így elöbb van cserélve az új szezonra....

az elsőt amit eladtam a srác elkódolta magát és 18000 után jött
de akkor is max on volt... és nem a benzintől
akkor ki jelenthetjük ! a xx 9000 km alatt nem eszik olajat
a busa meg igen !
Ha ez a kérdésed ! ?
Erre kérdeztem ,hogy a régi dájzelben a 10w-s olaj ,a 28báros sűrítésnél miért nem ég el az fhp előtt?
El ég ! és olyan disel nincs ami nem eszik olajat itt be is fejezhetjük
Bocs de világtalanak hiába beszélek a színekről !
A 68000 erősen csereérett, hacsak nem cseréltek már egyszer. De ha van még 10 mm, akkor annak elégnek kell lennie...
Köszönöm a gyors választ!Megnéztem a patront két centi a teljes útja,de nem néztem meg hol állna a lánc feszesen,mert szelephézagot állítok éppen és kint vannak a vezérműtengelyek.Tehát ha egy centit még feszíteni tud az elmegy?Van a láncoknak valamilyen csereintervalluma?Köszi
motorka is van, meg 6hengeres td, meg suzuki swift is itthon. Jól beletrafáltál!

Ezzel az írásoddal is egyet értek, csak az én kérdésem nem erről szólt.
az Xx-en nem változik az olajszint 1 mm-se/8-9 ekm alatt... 2 volt egyiken sem
a busán látszott némi fogyás
A centi nem rossz, 10 mm szinte a teljes útja a feszítőnek. Engedd ki teljesen, és próbáld KÉZZEL benyomni a helyére. Mutatja, mennyit tud még a lánc.
Beszerzés: Pink Motors. Gyujtás fedél tömítést is rendelj. És talán cumi, hogy nem jön le a lánc, csak szétszedéssel (akkor nittelőszem, amit nem ad a Pink bárkinek) , vagy blokkbontás... de lehet hogy rossul emlékszem.
Oké, akkor veszek egy új aksit. Egyébként az mit jelent, hogy póluselrendezés: bal+ ? Mert nekem olyan aksim van, hogy bal oldalt van a plusz, jobb oldalt a mínusz. A termékleírásoknál ez a bal+ azt jelenti, hogy bal oldalt van a plusz? Mert a képeken viszont már nem úgy van. Vagy az ilyen képek az adott oldalakon csak illusztrációk?