Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne aggodj. Kezd elorol az egeszet. Ellenorizd a biztositekokat.
A probléma megoldódott a quaddal :D kicsit vicces de a baj az csak a vészleállító volt ami ugyan ugy néz ki mint egy index :D
BE ÁLLÍTÁS
BE ÁLLITÁS
Most ott tartok hogy már nem is villog csak világít és a visszajelző nem világít. A gyári vezetékkel nem is világít nem tudom mi lett vele de ami a relére megy és kapná a villanyt abba nincs semmi. Úgyhogy egyre jobb lesz a helyzet :D :D
Dekompresszor van rajta!? nem működik elektromágnes bowden aut deko kipuf vez tengelyen.... indítást időzitő felűgyelő relé nem funkcionál .....be húzó mágnes rossz
hali, szinte az össze suzukinak ugyan az a szelephézag értéke vagyis szivó 10-20, kipuf 20-30
jólvan ok kellene majd kis aproság ami itthon hororba megy visszont nálatok filérek gsx r 1100 hez gsx 550 hez meg veteránhozz emalomra irhatsz mégis hogy menne a

hali
na de akkor most komolyra fordítva a szót

vedd le a pipát és a kábel végéről nézz szikrát(az is lehet h magaa kábel kormolódott meg) ha ez se akkor egy pici esély van rá, hogy a kábel kuka, ha nem akkor a gyújtásnál lesz vlmi, amihez nem értek, és nem is feltétlen érdemes randomba cserélgetni, mert ha jeladós, akkor nem olcsó, szal akkor szerelő, de egy ügyes elektromos szaki kiméri neked 1-2 ezerért sztem, és akkor ki tudod scsrélni magadnak
ha esetleg megszakítós, akkor megszakító beéghetett, illetve kondit cseréld ki, bár nem hiszem h még gyártanak megszakítós vasakat
Vedd szét az indítómotort, és nézd meg a forgórész csapágyat ! Mert az is lehet kopott, -csúszócsapágy!
Nézesd meg az önindítót autóvillamossági műszerésszel! Menetzárlat, vagy bármi lehet! Nekem van egy olyan, hogy hidegen indított, melegen nem! Nem tudok hibát mérni!
Szia

nem lehet h az önindító kukás?

pl lehet kopott a szénkefe, vagy a csapágyazása kuka, esetleg a tekercse zárlatos és azért nem indít, most hirtelen ezek jutnak eszembe:)
Megmondod mi kell en beszerzem es kuldom tovabb neked.
Ha te mondod bizt ugy van , de én bowdenest szereltem tl 1000 .

ha meg hidralika ,, lehet vissza enged az alsó vagy felső munkahenger . alkatrészt hogy tudsz intézni hungariba nekem ?
Üdv mindenkinek!

Olyan probléma van nagybátyjám Suzuki VL 1500 Intruder LC típusú vasával, hogy az új, legmagasabb kapacitású akku és a teljesen új vezetékezés ellenére nem igazán akar indulni a vas, mert az indítómotor csak erőlködik.
Ez típushiba lehet? Mi lehet a megoldás?

Széles utat, olcsó benzint mindenkinek!
Sziasztok

Budapest környékén melyik gépműhelyt ajánljátok? Csak hengerfúrásról és hónólásról lenne szó.

előre is köszi

dext
Az "S"-é a spirálrugós.
A TL 1000 R hidraulika kupplungos.
szedd ki az index visszajelző lámpáját és úgy próbáld ki hogy villog-e mind
hátha ott szökik el egy kis áram, a lednek kevés is elég
a kuplung legalsó lamelája alatt van két db kis kioldo tányér laprugó .. egy szer ez . aztán a kuplung agy bordáit nézétek meg nincs-e beverödve .. ha ez mind jó , rossz hirem van ! válto fogaskerék perselyek , kuka ! De mielöt bármit szét szednétek , nézétek meg a kinyomo szerkezetett spirál csavaros müanyag herkentyü , ha nagy a spirál csavaros hézaga az is hasonló tünetekkel jár .
Nézd ! ezt azzal indoklom,hogy a srad eleve a többlet levegővel játszik egyszer ... aztán mivel a motor ÍGY müködik ,hogy pillangó szelep mögött egy vákum dugatyú emeli ki a subert TŰT ./ nevezük így / A müködési elve az hogy minél nagyobb a vákum annál nagyobbra és gyorsaban emelkedik a dekomp dugatyú .
Magyarul maga a szívó hatás vákuma csöken , ha a légszürőház nem tökéletesen zárt, iletve a légszürö által fojtott . Ha nincs szinkronba a pillangó szelep nyitása a dekomp dugatyú emelkedésével illetve magaságával akkor adott 6-8 ezres fordulaton vagy elszegényedik a keverék egy pilanatra , vagy el dusul aztán kiegyenlitödik a vakum és megy tovább a motor

Ezt érzed egy torpanásnak

a légszürö házat vizsgáld meg nem- e repedt a tömítő felületei épek -e .. sötétbe be világítasz egy lámpával és ha kiszürödik a fény valahol .. ott a hiba
A SUBI tű AMIT FEL RAKTÁL KÉP , NEM GYÁRI SRAD .AZ ALJA HEGYES AZ EGY GSX -R 750 -ES OLAJOS -É 86-88 IG vALAKI AZZÉRT RAKTA BELE , HOGY ALSÓ FORDULATON JOBBAN TOLJON , ÍGY MOST ALUL TÖBBET KAP , DE ETÖL 6-8 EZRES FORDULATON NEM AKADNA MEG

HÁT ENYI
Jó nekem.
Yepp ....lehet igazad van.
Látom az arcod megvan. Ezzel viszont engem nem győzöl meg. Sokan az arcoskodással leplezik a tudatlanságukat. Pár LED-et meg egy óvodás is összeköt és lám világít... "gyermekem"....
Kinter basszus. Edes draga pici gyermekem. Amikor te meg a homokozoban gugyogtel akkor en mar ledekbol epitettem kivezerlesjelzot a hordozhato magnomba. MK akarmi. Basszus azert irtam igy mert majd mindenki igy irja mondja. Nagyon is tudom mi a led.