Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolkoztam sokat a kerdesen. Az volna a jo ha tudnek gurulni vele de megprobalom eltalalni mi lehet a gond. Van amikor a kupplung nagy fordulaton visz azaz olyan mintha kezdened kiengedni. Erre ugy is ra lehet jonni hogy allo helybe egybe kapcsolva porgesd fel a motort. Ha ilyenkor erzed hogy a motor indulna akkor valoszinuleg kupplung. Probalj visszakapcsolasoknal gazfroccsot adni es ha az segit akkor a kupplung a hibas. Nemhiszem hogy a kapcsolo tengely lenne a hibas mert annak nincs osszefuggese a fordulattal. Ha pedig leptetovilla vagy a hozzatartozo fogaskerek lenne a hiba akkor egy-egy fokozatban szorulna. Es mindig.
Masvalakinek jobb otlete?
üdv! akkor szerinted mi a mocim problémája? mit tanácsolsz?
Csinalj gyorsan egy probalampat egy fenyszoro izzobol (55W) el lepj arra az index szalra amit eppen kapcsolsz. Ehhez tedd vissza az eredeti relet! Magyarul kapcsolj balra es a probalampat erintsd a bal oldali index pozitiv szalhoz. Azert menj megegyszer vegig hogy mit hova kotottel.
hello! sokan irtak nekem de a te véleményedre vagyok nagyon kiváncsi! kérlek segits! köszönöm!
MEgnézem de sztem nincs. A kormánykapcsolóról ha balra ha jobbra kapcsolom az indexet teljesen mindegy villog mind a 4.
Sziasztok!
Ha vkinek van 00" yz-250 hez váltó alkatrésze v tudja hol lehet beszerezni nem horror áron cuccot hozzá az kérem jelezzen felém!(5ik sebbesség gondom van)
Lattam mar kawan elakadas kapcsolot ami osszekoti a 2 oldalt. Olyan nincs a te motorodon? A neve HAZARD.
Megpróbálom énis akkor hova tetted az ellenállást? nekem is kawám van.
A régi relével nem világít mert az nem ledeshez van.
Öööö, félreolvastam valamit. Fél üveg bor után inkább megyek pihenni....
Ha visszarakod a régi relét, akkor is villog mind a 4? Nem cserélted fel a LED-es relé kivezetéseit?
"LED-es izzo" Ilyen nem létezik. Vagy LED vagy izzó. Nem kötekedésképpen.
Üdv mindenkinek.
Sokat kerestem,ès èrdeklôdtem,de nem talàltam szelephèzag èrtèket Suzuki Gs 400- E japàn belpiacos mocimhoz.Valaki tudna segìteni ezügyben?A moci 1993-as.
Üdv mindenkinek.
Sokat kerestem,ès èrdeklôdtem,de nem talàltam szelephèzag èrtèket Suzuki Gs 400- E japàn belpiacos mocimhoz.Valaki tudna segìteni ezügyben?A moci 1993-as.
ledes indexhez való relé?
A gyari es barmilyen index rele 2x21 wattot hajt meg. Ha ennel kisebb a teljesitmeny akkor (mondjuk 1 ego kieg) gyorsan kezd el villogni. A LED-es izzo 1 wattot ha felvesz es ebbol adodoan bekavar az egesz rendszernek.
Epp most volt itt egy KAWA ilyen problemaval. A tulaj kototte be. A bekotessel nem is volt baj mert stimmelt de minden izzo villogott. Betettem egy-egy ellenallast a 2 oldalra es jol mukodott azutan. Az ellennallas erteke: 5 ohm es 10W az izzokkal (ledekkel) parhuzamosan kell kotni.
hát én a gyári relé helyére kötöttem be de úgynézki bűvészkedni kell vele vagy nemtom :S
pedig olyan egyszerű hogy el sem lehet rontani
én se értem mitől csinálja ezt most. Nincs elkötve semmi eddig jóvolt minden.
akkor nem tudom
azt nem lehet félrekötni
kapcsolónál minden jó?
Nem. 2 lábú a gyárija és 2 lábút vettem bele
elrontottad
gondolom 3 lábú indexrelés
Srácok tudnátok segíteni?
Ledes indexekre cseréltem az izzósakat kapott új relét is ,de egyszerre villog mind a 4 index akármelyik oldalra kapcsolom mind a 4 villog. Tud vki segíteni mi lehet a hiba oka?
esetleg valami segítőkész válasz?
És az élet, megismétli önmagát...