Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerejjünk motort...van valami problémád a gépeddel?...mindegy, old meg magad...
legalább 80 centis "drága" lcd tévén nézzük hogy guberálnak afrikában a szerencsésebb néprétegek, aztán csak sírunk és írunk

szidjuk a politikusokat, szidjuk a multikat, szidjuk a cigókat szidunk mindenkit, bezzeg mi mindig faszagyerekek vagyunk
irigykedünk a nyugati népekre....bezzeg amikor ott éhbérért melóztak a gyerekek a bányában akkor itt mi még csak a tökünket vakargásztuk a bőgytyában
na most jutottunk oda hogy dolgozunk éhbrért, kicsit csúsztunk, na de behozzuk a nyugatot kb 200év alatt
ennyi
abba is hagytam mert lekopik a körmöm
Gyerekek !

A legnagyobb probléma az .hogy idegesitjük itt egymást pro-kontra
Mi miért jobb dajcsba ,vagy itthon .vagy hol menyivel lehet többet keresni , stb . Habosra pofázzuk a pofánkat , ki mit csinálna , meg hogy .
Amedig 162 ft 1 liter benzin elöálitása haszonnal együtt és te meg veszed !
Amedig 100 000 brutó kereseted van, és az adó után marad 65000 ft amit elköltesz ugyan de áfa és barátai miatt ujabb 20000 ft adót fizetsz ,és mégis elmész dolgozni .
Amedig ebben az országban 1/csak a bér-ből és fizetésből élők és a vállalkozok fizetik a adót és vannak 3.500 000 -an . 2/ 0.8 millio mokka aki tartja a markát és ha nem kap leszúr egy gáz palackért és a börtönben a te pénzedből etetik. 3/ 1.5 millió tanuló akik -nek a 80 % nem talál munkát tanulmányai befelyezése után 4/ nem bántásbol de 3.6 millio nyugdijas akik már nem a te jövödet, hanem
az unokáik jővőjét élik fel ,és mindent ingyen kapnak , mert hát választó polgárok . és neked el kell menned dolgozni mert ha nem teszed még azt a keveset is elveszik tőled ,

AKKOR minek beszélünk erről ?

VAN bele szólásunk ? MI hozzuk a törvényeket ? , egyáltalán ér valamit a szavunk ?

NEM Barátaim ! , mindenki leszarja a véleményünk , változtatni mi csak ...................... tudnánk .
Na igen...erről beszéltünk párszor...az igények nem egyformák...
én már megtanultam: kis pénz kis pénzszórás nagy pénz nagy pénzszórás
vannak ismerősök akik 2x annyit keresnek mint én aztán 10x jobban sírnak hogy semmire sem elég
mert mindig van több pénz(másoknál) és mindig van több irigység
Igazából keveset írtam, 350 körül kerestek ketten.......,de nem maradt abból se semmi...
Én arra szavaztam...többé nem fogok...
Menjetek a dühöngőbe B+!

250ezer
nekem 3 havi fizetésem
Így van viszont az ott kapott fizetésből még ott is tűrhetően meg lehet élni....haver most keres asszonnyal együtt kb 1200000-at átszámolva....a rezsi + kaja meg minden kb 600000....itthon ugyanezért a melóért 250000 és a megélhetés ugyanennyi vagy kicsivel több amit állandó kavarással lehet megoldani vagy úgy sem.....tehát van 600 rugó plusz vagy semmi illetve mínusz....aki még valahogy elvegetál itt az marad...aki nem az agyal...
persze mert az is "szar" meló
mint a hegesztők, vagy pár vasas szakma
építőipar, vagy épp szart pakolni ilyenekre van kereslet
A külföldi szöveg amit lejjebb írtál ma már nagyon nem állja meg a helyét.......hetente többen mennek el kollégák, haverok és az elmúlt 2 évben senki nem jött vissza......biztos mert ott is szarul élnek...
Ha véleményt akarsz nyilvánítani bármilyen témában itt megteheted...: link

....akár jobbról akár balról tök mindegy......
én már megvilágosodtam, és mindennek örülök
ha szopni kell akkor annak is
nem fogom én felidegelni magam semmin sem
ha nem lesz mit enni akkor nem kell majd erőlködni a budin, és ez jó dolog
ennyi
Igen, de akkoriban nem egy ember ballagott. Egy embert könnyű eltaposni, de többet már nehéz. Nagyanyám mesélte, hogy falun régen ez úgy működött, hogy akinek volt lovasszekere vagy teherautója az elindult és összeszedte a népet. Az öregek tudták hogyan kell ezt csinálni. Akkoriban nagyapám még olyat is látott, hogy a tömeg vasvillával szúrta agyon aki ellenkezni mert. Legyen az csendőr vagy bárki. De azt is elmondta hogy akkor bizony még a csendőrök tudták melyik oldalra kell állni. Most meg.....
Ne is fogd be, addig jó míg elmondjuk a véleményünket. Csakhát több embernek kellene elmondania. Mégpedig úgy hogy odafent is meghallják.
Semmi nem fog változni. Soha, semmi. Azaz dehogynem, én buta. Egyre jobban eltaposnak minket. A birka magyar meg tűri és tűri. Beeeeeeee....
aham ez az a bizonyos magyar mentalitás Pató Pál úr remélem tudjátok mire gondolok
sajnálom de nem tudom befogni a pofám
ja még valami higgyétek el hamarosan változni fog valami mert ezt már nem sokáig bírjuk elviselni mi dolgozó emberek előbb utóbb biztosan változni fog valami de az sem nekünk fog kedvezni attól félek
hajdanán kolozsvárról is elballagtak pestre ha akartak valamit
mindazonáltal semmi értelmét nem látom a dolgoknak(kekeckedjünk a kormánnyal szemben) mert úgy is beszopatnak ha igazán akarják
már a régi öregek is tudták hogy széllel szembe nem érdemes hugyálni
Elnézést kérek mindenkitől nem folytatom....
Az adat lapomon van egy kis szöveg ha van rá tíz percetek olvassátok el....
26 éve dolgozom, egy hétnél tovább nem voltam munka nélkül, táppénzen jó ha 30 napot voltam. Nem biztos, hogy lesz nyugdíjam(ha ezek a férgek maradnak biztos nem lesz) addig élek míg dolgozni birok. 2012- höz képest minusz 70000 munkahely, sok milliárd eltapsolt adó forint. A benzin még nem volt ilyen drága, a felvételi pont határok szinte teljesíthetetlenek, de a 16 %-os adó is a kis embereknek kedvez. Köszönjük viktor, csányi, hoffman rózsa! Direkt írtam kisbetűvel, mielőtt oktatás jönne helyesírásból. Bocs offért, de nem bírtam ki szó nélkül.
Nem mindegy ám hogy Te mész 10 km-t és beérsz a fővárosba, vagy én indulok el Hajdú-Biharból. Kicsit más a távolság. De ez még nem is zavarna, ha nem egyedül kellene mennem. De itt vidéken szépen eltaposták már a népet, se pénz, se munkahely. Miből is kellene felmennem? Számold csak ki nyugodtan mibe kerülne ez nekem. És mindezt miért? Azért hogy a tisztelt pesti népség pár órás tüntetés után elvonuljon? Ugyanmár. Nyugodtan elhiheted hogy ha itt a környéken szerveződik ilyen dolog, akkor én ottvagyok és bárkinek is nem tetszik a véleményem, én akkoris elmondom. Kaptam is már ezért a fejemre, de akkorsem hagyom hogy belémtapossanak. Nyugodj meg, ha én lennék a parlamentben a nagykutya, nem így mennének a dolgok az országban.
Érdekes nem láttalak a Lánchídon az őszödi beszédnél nem sok hiányzott hogy változzon helyzet de sajnos így alakult most már baszhatjuk....
Tudjátok mikor lett vége a kedves hazánknak?
Kíváncsi vagyok ki mint mond és elnézést kérek az offolásért illetve a nem ide illő téma miatt