Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az még mérföldben is kevés lesz .... átfordult az óra ?
én felszentelem neked azt a valakit, aki ebből kiokoskodik valamit Erről csak annyit lehet megmondani, hogy nem nyalogatod a motorodat .... ami kicsit furcsa lehet az a 2.képen a teljesen egyenes "vonal" a tárcsán, közvetlenül a nyereg alatt ...
Ja. Valami hasonlora gondolok en is. 96-os 900 RR es 11 ezer van benne.
Én sejtem!(a haverom motorján láttam hasonlót)
lecsohoz csatlakozom , egér vagy valami rákcsáló be hordta a légszürőházba a melegedö cucait
a tárca fék felületén én sem látok semmit , méd a betét tul nyulásának a bemarobása sem látszik .............. de az viszont tisztán ,hogy utángyártott szegecsekel van a tárcsa , vagy valami barkács
Holnap megpróbálom, hátha látok valamit. Addig is köszi a segítséget !
Sziasztok

motrix nevezetű fékbetéttel találkozott már valaki? esetleg tapasztalat?Shoxban lehet kapni...
Probald megemelni a motor elejet es megforgatni a kereket. Vedd le a feknyerget es ugy is. A kepeken semmi nem latszik minden okenak tunik.
mi ez? egérfészek?
Egér.
most csak ilyen sikerült
Napi furcsasag:
Na ki talalja ki hogy mi lathato a kepen?
tudnal par fotot felrakni ide? Kozeli kepet.
tdm 850, a szegecsekig nem ér el.a fékkar nem lüktet csak a motor a telón is látszik ahogy lassít hogy össze és szét csúszkál közben
Sziasztok! 2006-os R6R-be milyen olajat ajánlotok?
Vagy ahogy mondtad a fekbetet tul nagy es hozzaerhet a szegecsekhez. Milyen motor?
A fekkaron erzel luktetest? Kis sebessegnel? Ha tudod merd meg mikrometerrel a tarcsa tobb pontjat. Elvileg azonosnak kellene lennie. Da ha mar vannag barazdak akkor nehezkes lesz a meres. Valoszinu tarcsa csere lesz a megoldas.
Csak kis sebességnél jó uton lehet észrevenni. mondjuk azt csak nemrég vettem észre hogy az utángyártott betét túllógott a tárcsán felül, alul b pedig olyan helyen is hozzáért ahol elötte soha 2-3 mm és mentem így vele kb 5000km-t. most lecsiszoltam a fölösleget, hátha javít rajta.
Vastagsaga egyenetlen. Sebessegtol fugg a rangatas ugye?
Sziasztok!

Van valakinek ötlete mitől fog egyenletlenül (szaggatva) a fék ha a féktárcsa nem hullámos?
Köszi Taschi bátyó! Mind a kettő ment a kedvencek közé. Köszönöm a segítséget, az esetleges vásárlással már boldogulok.
ha lerajzolod méretezve úgy is jó
Lézervágásra keress rá. Tucatnyi cég van, én Rácalmáson tudok, neked az nem biztos, hogy jó.
Esetleg te csináltattál már ilyet, tudsz valami budapesti céget, aki ezzel foglalkozik?! Minta darab alapján meg tudják csinálni, vagy autocad-ben kell elkészítenem amit akarok?!

Köszöntem!