Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez azert durva volt
az első és a hátsó kerékszelep között
Hali!
2003 as KTM sx 125 ön hol helyezkedik el a POWER szelep?
meg tudná nekem valaki mondani K1-en hol találom az index relét?


Hát nem semmi!
Csak sok sikert tudok kívánni a szereléshez!
Nincsen rajta membrán! Most egy kicsit piszgálgattam és ott tartok hogy pöcre indul alapjáraton szépen jár de amikor gázt húzok lefullad!
Van rajta membrán ház?
Nem lehet, hogy a membránok vannak nagyon eldeformálódva és azért nem pörög fel?
A szíj is tökéletes mert előtte meg le kellett vennem a szíjnak a tárcsáját és így ellenőriztem azt is! Esetleg lehet valami karbi beállítási baja van de már állítgattam minden pozícióba de semmi:S
akkor marslakók.....

a szíjat is ledobtad? hátha épp valami hátul fogja, bár azt meg lehetne hallani
A kipufogót levettem:D szóval az is kizárva:D
Honda Dio lenne és keihin karburátor van benne.
Egyébként pontosan milyen típusú motor és karburátor?
Lehet több okos válasz érkezne akkor hozzáértőktől!
akkor szopatnak a marslakók...
nincs több ötlet

esetleg még a kipuff lehet elkokszosodva valami rettenet módon
Azt is ellenőriztem, szivacsot is cseréltem!
levegő tud belemenni rendesen? légszűrőn nincs 3 centi mocsok?
légszűrő és a karbi közé nem költözött be valami idegen test?
Hát vagy esetleg néha egy kicsit felpörög de a motor nem indul el és majd csak később áll vissza alapjáratba ! De tuti nincs elszakadva a bowden mert a súber szépen nyit-zár!
akkor vagy szakadt bowden, vagy kiakadt bowden vagy ilyesmi
mert olyan nincs hogy kinyit a súber aztán ugyanúgy jár (még ha el is van tömődve a főfúvóka)
Igen!
szóval húzod a gázt és nem csinál semmit csak ketyeg alapjáraton?
A bowdennel nincs baj:D
Gáz bovden be van kötve?
Üdv! Abban kérném a segítségeteket, hogy beindul a motorom jár alapjáraton szívató nélkül de a gázra egyáltalán nem reagál! A karbi ki lett tisztítva de semmi. Valamit ötlet, hogy mi lehet a probléma?
eddig 3 motoron nitteltem így
alig kell megütni
fogsz egy nagyobb kalapácsot leteszed a motor alá ráteszed a láncot, 2 kis ütés és benne is a kereszt utána meg felteszed a lánckerekekre
a láncot
Ha nincs mododban barmilyen L alaku kis lemezzel az indexeket felfogatni akkor vagd el a sarvedot. De ahhoz linkelj ide egy kozelebbi kepet ahogy mondtam es rarajzolom hol vagd el.
De nekem az fáj, mondjuk az jobban fájna ha nem motorozhatnék… Ha nem muszáj, nem választanám ezt a megoldást, de még rákényszerülhetek. Már rég vennem kellet volna egyet, vagy ha azt nem is, csináltatni. (Na de vagy pénzem nem volt épp, vagy senki nem adta a kezembe, „na itt van, egy 1 hétre megkapod”)