Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mekkora időket mész?
Az, hogy nem vagyok elég ügyes és egyszer-egyszer kigyorsításnál megcsúszott (lehet, hogy a guminyomás nem volt jól beállítva). Szépen jelezte, de inkább lecseréltem comp-ra, abban több a tartalék (sajnos gyorsabban is kopik )
tényleg! a street-el mi volt a gond?
Ki tud új Michelin Pilot Road2 2CT 120/70 ZR 17, 180/55 ZR 17 gummát?
race comp jöhet
sport!
elmentettelek!

spor attack-ot beszámítasz?
20/4646548
A sport Attack 2:03-at tud a Hungaroringen értő kezekben, szóval alapból nem egy rossz guma. A repedések nem néznek ki jól, lehet öreg már az abroncs.
Az viszont egyértelmű, hogy kopásjelzőnél tart, sokáig nem érdemes nyúzni.

Most, hogy árulok egy garnitúra gumit, ez nem hangzik valami objektívnak , de így gondolom
56589721354+931
68986
1
köcsi
számot dobsz?
üdv nem vagyok szakértő de az a gumi KUKA eszedbe se jusson motorozni vele.
OK, köszi
Azt csak te tudhatod. Én biztos nem tenném.
sport! sajna csak ez volt ithon!+ez van hátul! de sajna kifizettem
az a kérdés, hogy elrohangálhatok e vele egy darabig
Ez a gumi kopásjelzőig le van kopva, ezt feltenni hát nem tudom....
Meg ahogy nézem ráadásul Conti Road attack, az amúgy is életveszély.
te hol vagy veresen?
a multkor ott kerestem gumist de...."nem tudnak motorgumit feltenni,nem érnek rá, nem tudnak centírozni, stb..."
kedves gumiszakértők!
régebben már panaszkodtam itt, hogy apró repedések vannak a használtan vásárolt gumimon. Most, h feltettem ezek szépen kinyíltak! Már nem is olyan apróak! A dolog pikantériája h csak a középső mintákon ilyen, a széle érintetlen és hibátlan!
Még mikor megvettem elvittem egy helyi gumishoz aki szerint nem vészes...de...parázok! és akkor a profilmélységről még nem is......
Tehát arra kérném a hozzáértőket h súgjanak!
Én nem raknám fel a sajátomra az biztos!
szia.hát a levegő az kinyomja. de azért ha te vennél pénzért ilyen gumit te is szóvá tennéd nem?
Ha pusztán összekötözöl egy ilyen abroncsot kötéllel, az nem okoz maradandó deformálódást.
A benne lévő acél peremkarika sérült. Ilyet a gyártó szerint nem szabad felszerelni, mert nem vállal érte garanciát.
szerintem
köszi! jövőhéten érdeklődöm! ha nem viszik el
akkor lesz aktuális!
Kiegészítés:

Hátul van egy 5 körös comp medium, azon középen (nem a kopásjelzőig) 4,5 mm-t oldalfalon 3,75 mm-t mértem.
2007. 28. hét mindkettő
hátul: 3-mm a kopásjelzőig, egyébként 4mm középen mérve
elöl: nem találtam kopásjelzőt, 3,5 mm-t mértem középen.

Az oldala valamivel soványabb 2,5 - 3,5 mm körül mozog.

A mérések pontosak, tolómérővel mértem.

Az eredeti gyári értéket nem tudom.

gyártási idő?