Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd azt mondják, hogy szar,de ne fogalkozzál vele. AV45?
Én csak az mondtam, hogy peremen fordulni. Hol van az a lapratevéstől? Nekem ne mondd, hogy annyival nem lehet menni, én olyan lassan megyek, hogy az már tolatás De olvasgatok itt-ott, aztán mindenhol ilyet hallok hogy 130-150-es túratempó, nézem a videókat tolják lepencén 230-cal...hát ezért írtam.
A power az hátsó? Esetleg megvenném...
Köszi a segítséget Zöldi. Ma rendeltem egy új Avont 25e ért. A héten megjön.
Nyugodtan tegyél fel 120/70-est, nekem is /60 a gyári méret, de mivel nehéz olyat találni, így marad a /70. Túl nagy különbség nincs a két gumi között, a /70es fala magasabb. Azt nézd meg, hogy befér-e elöl a sárvádőnél meg még pár helyen a gumi, ha be akkor ne gondolkodj Van itt még egy dolog, ha magasabb gumit teszel fel, a motor effektív villaszöge nő, szóval egy icipicit lomhább lesz a kormányzás, bár ehhez profinak kell lenni, hogy érezd. Ha nagyon zavar engedd lejjebb a kormánykifliket a villaszáron és olyan lesz, mint volt. Ja meg ha első kerékről mér a sebességmérőd, akkor egy kicsit kevesebbet fog mutatni. Kb ennyi, remélem tudtam segíteni
David91!

Megvan a zsé a gumikra, úgyhogy, írtam mailt a részletekről. Légyszi válaszolj minél hamarabb!
Hello! Köszi a segítségeket, végül Metz. Sportec M3 lett belőle.
Az miért van hogy az előző gumám is 180/55 és a mostani is, és az új jóval keskenyebb? Gondolom sok jelentősége nincs. Talán annyi hogy kisebb a sugara a futófelületnek !?
Sziasztok!

Gumivásárlás előtt állok, és mivel nem vagyok szakértő, ezért kérném a segítségeteket! van egy cbr 600 f3-as vasam, aminek az első gumi mérete 120/60 zr17. a kérdésem az lenne, hogy csak ilyen méretű gumit tehetek fel, vagy esetleg megpróbálkozhatok a 120/70 zr 17-es mérettel is?!

Segítségeteket előre is köszönöm! Gergő
"mondjuk"utcán egyáltalán nem kell lapra tenni!arra ott a pálya!utcán meg normalizálni kell magunkat!sztem!140-el meg nem lehet menni közuton ha jol tudom!
Ajánlom még neked a BT-016-ot vagy az új BT003RS-t
hali!
nekem is kéne corsa 3 180/55 17
cserébe adok egy michelin pilot power-t 1500 km est
Üdv Mindenkinek!

Tud valaki jóárasított Pirelli Diablo CorsaIII 120/70 R17 es gumit?
szerintem akármelyik utcai gumival lehet normális aszfalton peremen fordulni. A sportgumikkal meg pláne. Csak mondjuk országúton nem kell 140-nel lapratenni, és akkor nem is lesz gubanc
Hát, Csabu topcitársat szerintem az érdekelné hogy sportmax D218, D211,D209 vagy hogy milyen típus pontosan.
Félre értés ne essék én elfogadom a te véleményed. És nem is vonom kétségbe. Sőt köszönöm szépen hogy leírtad! Én nem azt mondom hogy ez a legjobb, és nem azért mert én nekem ez a tapasztalatom.
Pont azért tettem fel a kérdést hogy mások tapasztalatait, megtudjam. De engem inkább az utcai tapasztalatok érdekelnek.
Egyenlőre nem pályázom, és nem is tervezem!
Csatlakozok Tutis véleményéhez. Az, hogy mire használod, meghatározza a gumiválasztást. Nekem maradt fenn a gyári Qualifier, amit szidnak ezerrel, de leraktam már a gépet, a majrécsík a 200-as gumin 1cm alatt van. Szerintem merd dönteni a motort csak melegítsd be a gumit rendesen, és nem lehet baj.
Csövi Zema!
Én csak halkan megjegyezném hogy azért nézzük meg a kolléga igényeit és úgy adjunk teljeskörű tanácsot, hol és mennyire használná a gummát.. Lehet neki mintás pályagumit ajánlani ezerrel hisz azok tapadnak utcán és pályán is, csak nem biztos hogy szeretne 3-4 ezrenként gumishoz járni!
Én amúgy azt vettem észre sokaknál hogy pszihikai ráhatás is van a gumiknak, ha nem bízol a gumiban és elkezdenél döntögetni, elbizonytalanodsz, és alig mered dönteni a vasat. Így akár csak a gumi 40%-át használod csak ki maximum. Ha meg jó gumi van alattad, nehányan még túl is vállalják magukat, lapon mennek mindenhol, ott is ahol nem kéne..A corsa 3 azért nem olyan rossz gumma ha a gixer kupában is ezt használják, de persze van ennél jobb is. Szerintem kollégának elég lenne a corsa 3 arra a vasra, szerintem utcán használja legnagyobbrészt. uff én beszéltem
Akkor mi az ami még érdekel?
ÖÖÖ, szinte minden Dunlop sportmax ebben a méretben....
Mitas 120/90-19 C 16 ÚJ crossgumi eladó!

Nemevámos.

06 20 521 84 99

endurobolt@gmail.com

10 ezer ft.
6052
6048

mások véleményei.
Hát menj el pályára oszt próbáld ki ott......
Véleményekre voltál kiváncsi, nem? Tesztek alapján akarsz dönteni? Egy újság a hirdetésekből él, majd leírják, h szar a gumi, nem? Nem csak az én véleményemet olvashattad, hanem CrazyJoe, Freon (Superbike teszter), és Predator véleményét is. Évi 15,000-et motorozom 10 éve, nagyrészét már pályán, hidd el van összehasonlítási alapom.
Azt írod nem mered dönteni a motort, akkor viszont valszeg nem csúszáshatáron motorozol, ergo persze h úgy tűnik, h ez "a legjobb gumi".
Visszaolvastam!

Neked nem tetszik, szerinted rossz. Teszteket olvasva, annyira nem rossz, utcán ,pályán megállja a helyét.
http://www.motorrevu.hu/motorteszt/termekteszt
_pirelli_diablo_corsa_iii
http://www.sportmotor.hu/tesz
t/pirelli/?c=1034&b=12
Nekem vegyesek a tapasztalataim, 1-2 kanyarban úgy éreztem mint ha kicsit megcsúszott volna, de ezek inkább fehér aszfalton voltak. Vagy lehet koszos volt ott.
Ezért is érdekelne mások tapasztalata!
Olvass vissza 3 oldalt!

És nem "a legjobb utcai sportgumi", hanem a legrosszabb.