Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az milyen méret?dunlop
Azt hiszem 1 db szabad Dunlop lenne, vagy 3-4 Bridge.
lehet ki kéne próbálnom a dunlopot.van olyan méret amit fel tudok rakni és és együtt fordulna az elejével ahol racetec van?
Akkor adok hozzá Bridge elsőt, de már tényleg csak párban tudom adni
Válaszoltam
Neked van a "foglalózás"
Írtam mailt!
valakinek jó állapotú első d211, vagy d209 gumija van eladó?
lyukak vannak rajta, ott bírod megmérni....
szia! megkérdezhetem hogyan lehet slick gumin így megmérni a gumi vastagságát? létezik valami spec mérő?
pedig kéne egy hátsó brigi.elsőt nem rakok fel michelint az tuti.karcmentes a motorom és az is marad
Sziasztok!
kéne nekem egy 160as Supermoto slick a motardba.
Valami jóféle(nem pályán,hanem szinte kizárólag közúton használnám,szóval csúsztatás meg ilyesmi az zéró,elsődleges szempont hogy ledöntve is tapadjon mint az állat...)és kéne bele mintát is vágni!
Aki tudna ilyesmivel szolgálni,kérem jelezze!
Nem lesz gond vele, legalább nem kell felemelned a motor hátulját (amit GSXR-nél egyébként szinte kötelező)!
Na mindegy má ma felhívtalak! Én voltam e. Egy kicsit tartok a 190/60-tól. szélesebb is magasabb is.
Most nincs
Új Mich vagy használt Brid, Pir, Dun
első millen?racetec van?
Csak párban
házassági tanácsadó irodát is nyitottál már? van még hátsó?
Mindenképp el kellene hoznod a motort, hogy szétszedjem és megnézzem, hogy hasonló-e a hiba, mint a 600/750-nél, addig meg a csajoddal elmentek mocizni, vagy nála alszol
Másodlagos pillangószelep krepált be... aztmondták.
De tudtommal a Gix1000-nél nincs olyasfajta típushiba, mint a K4-K5 600/750-nél
Olvastasd ki a hibakódot és lehet szűkíteni, hogy mi a hiba.
Brian... segitség kellene... bekaksizott az injektorsorom szervó motorja...
Posta (2000 Ft) vagy személyesen (Aszód).
Vagy csütörtök 10-re megyek Ago-hoz (Bp, Lurdy ház mögött), ha előtte szólsz, akkor oda elviszem magammal.
Nem
D218 180/55 új