Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok segitsetek lehet hogy veszek egy continetal road atack gumit szerintetek mien minden véleményt várok.
Sziasztok,
120/70 17-es Pirelli Diablo eladó.
Új gumi.
15.000Ft, akár postán is elküldöm.
Ha az acél is sérült akkor tényleg ne tedd fel szerintem küld vissza ahonnan vásároltad és küldess velük egy sérülés mentest.
sziasztok,van néhány garnitura pirelli vágott használt slick gumim 180/55 r17 ill 120/70 r17 es méretbe jó állapotban 5000ft/db áron
tel:06209861550
ezt nem értem?
tegnap neked elsők közt mondtam h ez egy fos! de sajnos csak most vettem észre!
nem is megyek vele.
Köszönöm szépen!
30/3074148
Help! Gumibáró telszámot tud valaki?
Mennyi volt ez a gumi?,,,,a széle érintetlen és hibátlan:mert az sosem látta a betont,,,a közepe meg állandóan és meg lett vágva,hogy meg legyen a mélysége...na erről ennyit....annyit ér az életed amennyiért ezt a gumit vetted,,,,,,,főleg a ha használod,,,,,, akkor méltó maradsz a pereckirály névre....csak ne halálkirály legyen beleőle,,,,,vidd vissza ,küldd vissza,,azt bassza meg...
köszönöm
hívni foglak
mert a hátsó már fogy,amit adtál(monnyuk ragad is)
használt hátsó,ami fain mennyi? (BT-002)
és a BT-003 jobb?
Szia, új nincs, de nagyon jó állapotú használtat (akár elsőt, akár párat) még mindig tudok adni
Vagy van új Michelin Pilot Race elsőgumi
szia Brian
BT-002 garnitúra(180/120),vagy 120-as új első érdekelne továbbra is.
Racing Street, utcai(bb) verzió a "sima" BT-002-nél
Szia Brian! Megtudnád nekem mondani hogy Bridgestone Battlax BT-002 RS-nél az "RS" megjelölés mit takar?

Köszönöm..
Én ezzel nem kockáztatnék, lehet, hogy még elmegy 5000 km-t, de mi van, ha mégsem és a legváratlanabb pillanatban engedi át a levegőt
Menjél Bjájenkához gumit venni te hujlye lfp-és.
Vidd vissza, cseréljék ki!
Nincs mit
köszi!
Fogalmam sincs
Mentem vele utcán, de ott sosem hajtottam úgy, hogy ez lényeges lett volna számomra. Csak óvatosan az utcán!
akkor nekem jó lehet a street...lassú vagyok és inkább utcán megyek...

milyen gyorsan melegszik utcán? de csak őszintén! és akkor többet nem is kérdezek!
2:12