Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem érdekel!
Ettől újabb a következő kép, itt a BT-016 helyettesíti a Bt-014-t, mondjuk a 16 jobb mint a 14.
Illetve megjelent az új 003RS is.
Ez tök jó.
Nah, mégsem olyan szar az a 14-es.... lehet azzal perem alatt is menni.
Kis segítség a Bridgestone gumikhoz.
a bt 20 al cask 9ezeret mentél el GUMI GYILKOS VAGY!
fazerek ezzela gumival jöttek ki, áltralában 15-20-25 ezer km ereket is kibirt,,,,
Köszönöm a segítséget! Maradok a Pirelli Diablo Corsa III-nál, már csak egy helyet kell keresnem ahol jó árban kapok. Néztem használtakat is, de újat szeretnék. Valaki tud egy jó boltot? Neten néztem itt: www.r17.hu/ nincs rossz árban.

Üdv.! Jó motorozást mindenkinek!
BT-020 inkább csak túrázásra nekem 9e.km-t bírt hátul,de 7ezernél már kopásjelzön volt.Van az utódja a 021 az tapadósabb de jobban is kopott,elöl az volt,egyszerre tettem föl és vettem le öket.Vegyes használatban birtak ennyit,kb fele túrázás fele mátra meg szerpentines utak.Jó aszfalton tapad majrécsikot el lehet tüntetni,visszakapcsolásoknál viszont gázfröccs kötelezö eléggé tudja riszálni a farát.Sportgumi után jelentös lesz a különbség,Gixerre sosem tenném föl
Szerintem a CORSA III nagyon jó választás!Nekem nagyon tetszik csak ajánlani tudom
Ha 2-3 oldalt visszaolvasol sokmindent megtzudhatsz a corsa III-rol
azta bt020at felejsd el ha jot akarsz magadnak, kemény tura gumi,
Az igazság, hogy amióta megvettem a gépet kb 1 éve azóta a Pirelli van fent, azt akartam venni, de érdekelt volna erről mi a véleményetek, mert nem ismerem ezt a Bridgestone fajtát. Pirrelliből mit ajánlanátok? Diablo Corsa III-ról mi a vélemény?
van fent egy sportgumid és túragumit ajánlottak helyette? Ez érdekes..Én mondjuk sportmotorra nem tennék túragumit, de Te tudod..
Sziasztok!

Gumi vásárlás előtt állok, tanácsot szeretnék kérni. GSX-R 600 K1-em van és most hátul Pirelli Diablo Supercorsa 180/55 ZR17 (73W) gumi van. Ma ajánlották a következő gumit:
Bridgestone Battlax BT-020 180/55 ZR17. Elég jó áron. Keresgéltem neten teszteket, de a véleményetekre kíváncsi vagyok! Nem pályázok, túrázni szoktam, de azért néha sportosabban is vezetek, bár azért bizonyos határok között...
Szerintetek milyen gumi? Kopása, tapadása, stb. Minden véleményt szívesen olvasok!Köszönöm!

Üdv.!
Az első gyári Dunlopot még nem akartam ledobni, ezt a szezont még bőven bírja, 7200 van a gépben, a hátsó még kb 2e-et elmegy, most 2mm a profilmélysége.
Az az! Avon AV45/46 Elméletilg a dunlopod élettartamának háromszorosát fogja bírni.
adatlapomon ott a mail címem írj te akkor
Hopp, itt van!
A hsz-ed ről jött a visszaigazolás, de a mail nem
elküldtem a mailt
Ok, akkor beszéljük meg privátban:

gyulu2002 kukac yahoo pont kom
holnap postázom
Köszi! Remélem 7végén már új papucsokon gurulok.
Válaszoltam
igen az!180 55 17