Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lekötelezel!
Lemérem
Az mm-ben mennyi?
Szeretem a konkrét adatokat...
80%-nak gondolom.
szia!no para!szállitás közben történhetett a hiba,de ne aggodj a levegő majd kinyomja!semmi gond nem lesz!
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni. Rendeltem a neten egy új hátsó gumit, megérkezett de nem tetszik rajta valami. El van deformálódva a pereme. Túl sokat nem értek a gumikhoz de félek, hogy felrakásnál ez gondot fog okozni. Szerintem összekötötték vagy valami marhaságot csináltak vele. Hozzáértők véleményére lennék kíváncsi, mert ha ez így nem használható szeretnék minél hamarabb reklamálni, gumishoz csak hétfőn tudom elvinni. A gumi egy 130/70 R17-es tömlő nélküli hátsó gumi. Vadonat új még szőrös felcimkézve stb... Képeket csatoltam róla.
Az attól (is) függ milyen motoron volt.
60-70 talán,ez csak tipp.
Sziasztok!Egy 5200km-t futott michlein pilot első gumi kb hányszázalékos lehet
Mi az a jó állapot?
Mm?
ContiRaceAttack Street?

Jó állapotban 25 pénzért adom a garnitúrát.
Keresek 180/120-as szettet XX-re.Slick nem érdekel,több komponensű annál inkább!
Pár körös is!
Ha én beállítom lehet, hogy akár a 2.20 is sikerülni fog!
azt én honnan tudjam bazdmeg! nem tom maj egyeztetünk kiscicám!kéne már az az 1.58!
Ez ugyanolyan mint a láncszett fogyása: kizárólag jobbkéz-függő.

Vettem már motort 15EKm-mel, pont csere érett lánccal - most ugyanolyan vasból, de kétszer erősebb blokkal már 31.000. km - nél járok, és köszöni a láncom jól van, kétszer kellett csak ráállítani, hangja sincs.

Simán el fog menni 40ezret, pedig ebben a 31-ben voltak kerók, mátra/tátra/dolomitok kanyargások, és Hring pályanapok is.
Azt majd beállítjuk! Mikor mész legközelebb? 13-án?
üdvözlet tsándor!
mi van a beállításommal mi?
Lehet, hogy tényleg a guminak van baja, amit a horvátoknál láttunk rajta az nem repedés hanem foszlás volt ami itthon eltűnt, de tegnap a Hringen újra előjött és olyan volt a közepe mint a radír a szélén pedig a minta feléig elkopott.
Köszi. Ma, azaz tegnap fel is került, nem volt semmiféle probléma vele.
elől 120/70 hátul 160/60. ennél nagyobbat nem érdemes felrakni, talán felmegy a 170-es hátra de inkább csak hátránya lesz.
a kepesmotor.hu-n van egy garnitúra 180/55 és 120/70 michelin power2ct 67ezerért. két komponens, vadonat új.
Sziasztok! Nagy segítségre lenne szükségem van eggy 2006-évi gsx750f em és az érdekelne mekkora a legnagyobb gumiméret hátra ami biztonságossan használható és elfér a villában. Ide írjatok légysz istvan.villanyi@freemail.hu Sürgős lenne: Köszönöm!
Szerintem D208RR-t vegyél, mert nekem is az van a ZXR-emen, én használtan vettem, de oly annyira meg vagyok elégedve, hogy most fogok egy vadonatújat venni, mert a régi elkopott. Contit nem ajánlom, mert havernak van GSR-en, és mikor esik egy kis eső, onnantól kezdve jégmotorozás kb, szal vizesen szar. A pásztóynál most még aránylag jó áron is van a Dunlop. Dunlopnak hidegen is kurva jó a tapadása, esőben is, és nem kopik nagyon, mondjuk 400 az nem egy erőgép a gixerhez képest. De én merem ajánlani...
Sziasztok!
Eladó egy pár 820Km-t futott Dunlop Sportmax Qualifier gumi.
Hátsó méret: 180/55
Első méret: 120/70
2008 okt-ban vásárolt R6R-en volt rajta!
Csak párban eladó! 40.000 Ft.
Tel:20/3361-461
Szolnok
gumi+felniméret

150/70: 3.50/4.00/4.50 col széles felnire mehet.
Fogadjunk, hogy nekem "kopott el" leghamarabb.
Szög miatt cserélni kell 1400 km-nél.