Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy kérdésem lenne. Van itt valakinek Pirelli Dragon Corsa III gumija?
Az érdekelne hogy mik a tapasztalatai a tapadás terén.
Ugyan is nekem ilyen gumim van, és para vagyok nem merem megdönteni rendesen a vasat mert félek hogy nem tapad be.
Hétvégén , vasárnap gurultunk egyet, jöttek velem szembe szinte lapon, meg mellettem is mentek el szint úgy de, én valahogy még is fosok!
Tudom hogy a gumi 2 komponensű és elvileg az egyik leggjobb utcai sportgumi. De mások tapasztalataira lennék kíváncsi!
Szia!
Sportmax
Hátsó méret: 180/55 R17
Első méret: 120/70 R17
Szolnok, pénteken a Hungaroringen leszek, ha érdekel hívj: 20/3361-461
OK, ha jó idő lesz, akkor én biztos menni fogok.
Már tűkön ülök, szombaton voltam utoljára 1 órát.
és már a neved is letudom írni!

Örülök a mai eredményednek és elégedettségednek!
Átb@sztalak már valaha? Én - másokkal ellentétben - vállalom magam.
te Blájen!
te mán megint zsír gumát adtál! mondom én na...gumit csak Briantől!
Már D211-nél járunk
Nem tudom elfér-e a 190/50-es méret az FZ6-ban
Nekem egyébként van még egy - utolsó - pár D209GP 180/55-ös méretű hátsóval!
Milyen méret és milyen fajta Dunlop? És hol? Kicsit bővebben tedd fel.....
zsir kössz... sose olvastam még ebbe a forumba :) meg ugye a fátol az erdőt... és ez minden egyes guminál mindig is igy volt?
6083-as hozzászólásom-ba leirtam ma egyszer! olvass vissza!
Sziasztok! Lenne egy zöldfülü kérdésem... megadatott a lehetőség hogy az aszony életében talán elöször kaphat szalon uj papucsokat nem csak X éves X százalékos használt gummákat. Viszont ennyi delláért nem akarok befürödni évezredes gummákkal, kérlek tályékoztassatok hogy a DOT szám ami leirja a gumi születési dátumát hogy kell értelmezni, és ez minden egyes papucson ugynugy van , vagy márkátol függetlene a jelzés! Párat láttam már, de igaz nem is figyeltem meg nagyon meg elég kinai volt! Köszi előre is!
Hát lehet elavult de nekem így is úgyis új mert ez az első gumi cserém!Jah és sajna még nem voltam pályán h lenne értelme megvennem a legújabb cuccot.
És akkor mi lenne jo választás?Végülis csak utcán használom nagyjábol sportosan :) még 1 kérdés fel lehet rakni 190/50 gumit? vagy felejtös?fz6s Köszöntem!209 es gumit nemis láttam még csak 207,208ast
Hello háát lemondtam róla
Majd a köv mocinál!
Nemtudom most éppen szervizeljük mivel vettem rá hasidomot és azt festegetjük probálgatjuk rá de sztem hétvégén nyomulhatnánk 1 et kettöt
Nagyon szépen köszönöm az infót!
Nincs D208GP-m, amúgy kissé elavult gumit keresel
Sziasztok!
Eladó egy pár 820Km-t futott Dunlop gumi.
2008 okt-ban vásárolt R6R-en volt rajta!
Csak párban eladó! 40.000 Ft.
SZULTA: Nem 190-est keresel?
Mikor gurulunk?
DOT szám
bevan keretezve 4 szám a DOT felírat után!
Pl: 3008
-08 a gyártási év
-30 az adott évben való gyártási hét
D209 (gp) esek is érdekelnének hogy mennyiért vannak!
Üdv Mindenkinek!
Hello Brian szeretnék érdeklődni h van e esetleg dunlop 120/60 d208gp gumid újonan? köszönöm meg lenne még egy "amatőr" kérdésem azt honnan tudom meg h egy gumi mikor lett legyártva?
Köszönöm!
eladó metzeler rain ( esőgumi) teljesen új 180/55-zr17 ára 25000 ft, valamint metzeler me z4, 160/60-18 teljesen új , ára 18000 ft., 0620/992-4528
Inkább azért mert nem veszik meg a hozzávaló adaptert hanem legyártanak valami hasonlót és ha az nincs kiegyensúlyozva akkor minden amit csinálnak rossz.
tényleg olyan érzés, mintha nem lenne elég súly a hátsó keréken, ezen segíthet a nyomás csökkentés. vagy több gázt kell húzni, hogy jobban terhelve legyen a hátulja. ezt megfigyeltem a pályán is, hogy azokban a kanyarokban, amiben intenzíven lehetett gyorsítani, ott nem volt gond.
körforgalomba azért sok szart felhordanak az autosok, kamionosok, vagy olajfolt , az nem feltétlen a gumi hibája, meg hát a gumi nyomás is, ember azért jár 2,5 el vagy kicsit többel hogy ne kopjon annyira a közepe, ilyenkor nem fekszik fel olyan nagy felületen mintha 1.8 vagy 1,9 lenne benne, és ezért is csuszkálhat kicsit, hiába puhább ,sportosabb gumi,,, én ezeket tapasztaltam.
nekem elöl corsa 3 hátul sima corsa van , de anynira vészesen nem csuszkál, mondjuk multkor a fehér aszfalt megviccelt, de korrigálhato volt, mult pénteken sikerült esőben is tesztelnem és nem volt semmi gondom
Utcán az elírt 2,5bar hidegen, az eringen leengedtük kb. 1,8bar-ra szintén hidegen.