Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Tud valaki 190/50 zr17 gumit valami jót, olcsón? Most pilot power van rajta, de elfogyott... Dunlop, pirelli, michelin bejön.
Jah, még valami: hogy lehet látni, megnmézni, ha szövetszakadt a gumi?
Köszi, üdv: A
Szia!

Középen hány mm van még?
Oké, félretettem
Bocsi a flood-ért.

Megvan a végleges, hátra a Bridgestone bt016 160/60, előre a Michelin Pilot Power 120/70. Biztosra mondom, úgy néz ki a jövőhéten meg lesz az ára. Szóval légy olyan kedves és tedd el nekem Köszi szépen
Megegyeztünk! Szóval a bt016 hátsó és valamelyik első, azt még nem döntöttem melyik Amint megjön a pénz szólok és megbeszéljük a részleteket, remélem minél hamarabb, de csak idő kérdése az a lényeg, veheted biztosra.
12e párban
Az egyik legjobb utcai sportgumi eladó: Michl. pilot sport180/55/17

6000Ft!

Tel:70/520-4856
Szerintem a Pirelli lesz. Még utánanézek egy kicsit a guminak, de már csak azon múlik, hogy mikor kapok pénzt. Remélem nemsokára tudok biztosat mondani, egy-két héten belül sztem lesz rá keret. Mennyit kérsz érte? Első+hátsó összesen?
Dunlop Sportmax Qualirier 120/70, Pirelli MTR21 120/65, Michelin Pilot Power 120/70, Dunlop D208 120/70
Ne azért vegyél sportgumit, mert nem akarsz esőbem elcsúszni. Az utcai gumik jobban vezetik a vizet, mint a sportgumik, szóval ha esőben biztonságot akarsz, válassz olyan gumit, aminek jó a mintázata, a közepétől a széléig kiér végig. Na az rendesen elvezeti maga alól a vizet.
Nekem a tapadás biztonságot jelent, egyszer csúsztam eső miatt el, akkor szerencsére lassan, de nem akarom megismételni. Szóval nekem is sportgumi kell. Üzletben nincs barátság, de láttam hogy előbb írtál, hát csak nem teszek keresztbe, keresek másikat. Azért szólj ha nem kell, akkor megérdeklődöm én is
metzeler z3? nekem hátul az van fent, és egész jó, mondjuk tapadhatna jobban is, lapon párszor megindult alattam. Egyébként tényleg nem rossz, az a baj, hogy nincs összehasonlítási alapom, de nyugodtan rakd fel.
Köszi, ez nagyon rendes tőled. Mondjuk üzletben nincs barátság, az is igaz. Am nemtom a te stílusodhoz illik-e a bt016. Mennyire nyírod a gumikat? Csak azért kérdem, mert én direkt vadászok utcai sportgumikra, kell a tapadás...
Ja meg a pontos típusokat írd még lécci, hogy utána tudjak nézni, hogy milyenek a gumik. Köszi!
Hajts rá a hátsóra, nem könnyű találni, énis épp azon vagyok. elsőt lényegesen könyebb. Ha nem kell a hátsó akkor rárajtolnék, de nem akarok kicseszni veled
Hát úgy látszik le kell róla tennem, hogy egyforma gumim legyen elöl-hátul Na nembaj. Nagyon megköszönném, ha tudnál feltenni az első gumikról képeket. Ha valamelyik ok lesz, tuti az üzlet.
Metzeler Z3ról valakinek infója van? Abbahagyták már a gyártását, és lehet öreg gumi, amit megse próbáljak felrakni?
Ha kell tudok adni hozzá Pirelli 120/65-ös, vagy Michelin-Dunlop 120/70-est.
Ez ígéretesnek látszik. Belátható időn belül tudnál nekem keríteni hozzá egy elsőt? 120/60 as kell, de ha nincs csak 120/70, az is jó. Ha találsz, akkor alkuszunk egyet gyorsan és nyélbe is üthetjük az üzletet, nagyon kell a gumi most. (hátul kilátszik a fémszövet)
Üdv mindenkinek!
Keresek 90es vagy 100as első gumát, 17" felnire, sport, supersport, tura, és vágottslick érdekelne, esetleg sm lépcsős is!
Ha valaki tud irjon! Köszönettel: András
Bridgestone BT016R 2-3. kép, ha érdekel...
Kettőt ha lehet
Hello mindenki! 120/60 r17 és 160/60 r17 méretben keresek valami jó árú és minőségű (tudom ez így együtt lehetetlen) használt gumit. Utcai sport gumik érdekelnek pl Conti Sport Attack, Michelin Pilot Power, Bridgestone Bt016 stb. Aki tud segíteni lécci írjon! Köszi előre is
Eladó Heidenau esőgumi: link
Hali! 180/55-ben keresnék Diablo Corsa III vagy D209GP gumit jó állapotban és persze jó áron!