Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ami még érdekes, hogy én annyira nagy tapadásbeli különbséget nem éreztem az SC1 és SC2 között, bár én gumimelegítővel megyek és csak akkor ha már jó idő van. A csúszásában volt különbség, az SC1 nyúlósabb volt, kontrollálhatóbban és több visszajelzéssel mozgott.
igen próbáltam. De az 1-es a puhább keverékű. Csökkenő sorrendben változik a keverék a puhaság felé. 2, 1,75, 1, stb...
SC1-et előre rakok fel, nekem a hátsót nagyon gyorsan (egy pályanap) megette (R1). SC2-ből egy első kibír majdnem két hátsót, ha SC1-et teszek fel, akkor az az SC2-es hátsóval együtt kopik.
osztom
helló, próbáltad az sc1 et és 2őt is? ha igen írj már különbséget légyszi mert nekem az 1 es van fennt ha az a keményebbik de ígyis kemyénen ragad
Kínai kajához pálcikát, pinához faszt, pályára pályagumit. Mintásat. D211, vagy ha van jó áron D209, vagy Diablo Supercorsa. Én ezeket használom / használtam. Medium / Mediumsoft keménységűt. D209-ből 7433, Supercorsa-ból SC2-es, a D211-nek meg most nem ugrik be a jele. 2CT-ztem utcán, de ezek a gumik nagyságrendekkel jobbak annál, főleg ha pályahasználatra kell és nem arra, h 6,000 km-t elmenj velük. A 2CT-vel egyszer mentem pályára, nekem túlmelegedett, bár utólag a guminyomás is picit sok volt. /55-ös, vagy /60-ast (ennél figyelj h ne érjen bel a lengőkarba, mindenképp húzd hátra a kereket, nekem a láncot is toldani kellett) vegyél, nagyobb felületen fekszik fel a kanyarban, a 211-nél meg vigyázz a nyomással, mert nagyon alacsony nyomás kell neki hidegen. A 2CT utcán jó, de a mintás pályagumik után már nem tenném vissza.
szia Brian a d209gp és rr között mi a különbség?
Hello MMM! Hát Te? Csak faggatnám a mestert, erre egy másik válaszol Egyik gumitípussal sem volt még dolgom, soha nem volt még se Contim se pirellim sem. De ha már itt vagy, akkor beavathatnál, hogy te mire esküszöl. Amire még emléxem, hogy power 2CT-ztél, niht vár?
ja, 140g ólmot írt a gép
köszi, kipróbálom
mé' kérdezel hülyeséget...? Há egyik se. Corsa III meg sehova sem, annál rosszabb gumival még nem mentem...
Akkor máshogy kérdezek: Conti RaceAttack Street vagy Diablo Corsa III ? (Elsősorban pályára)
és vajon kedden jössz ki hringre?
a conti nem gyárt két komponensűt....
Nem tudom, nézz szét a gyártó hivatalos oldalán!
Brian!
Mi a véleményed a Conti Race Attack Streetről?
Ez a gumi valóban 2 komponensű?
Aki nem tudja így kicentírozni, az béna
Nur 08-12 h oder 23-
BT14-et semmiképp ne tegyél fel, gyárilag azzal szerelik, de az nem sportmotorra való!
Sportmotorra sportgumit javaslok, pl:
Pirelli Dragon Supercorsa, Diablo Supercorsa,
Metzeler Racetec,
Dunlop D209RR, D209GP, D209GP-Racer,
Bridgestone BT-002, BT-003,
Michelin Pilot Race, Power Race,
Continental Race Attack.
holnap otthon vagyol e drága zsido blájen?te önélzetes latol!van ott nekem vmi gumi állítolag!ez igaz?
Van Pirelli, Metzeler és Bridgestone is (8-15e/db).
Szevasztok, Most tetettem fel vadi új gumikat előre hátra (M3) erre mikor megin fel akarok ülni a motorra látom, hogy leeresztett a hátsó kerék és egy nagy szög áll ki belőle.
Van valakinek tapasztalata, javítható ez?
Tudtok valakit aki házhoz jön és megjavítja?

Köszönettel: Péter
jah és hátsó és 150, 160 körüli
keresek dunlop d207-est, valami használt ócsó de még használható kéne minnél hamarabb mert jövöhéten műszaki
fogsz egy 80-as csiszolóvásznat, és végigdörzölöd....
mi a baj a pilot sporttal?