Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és most látom hogy ebből a gumiból van sport, meg sima. a sport 1-2ezerrel drágább, és aztírja h nagyobb a tapadása... megéri azt megvenni, vagy miben különböznek?
mert a gyári könyvbe 110 van azért:D
kösz;)
egyébként grat a 25ös géphez, és vigyázz magadra, és ráis
télleg 100as. nemtom mért volt a fejemben 110...
dehogy sokkal jobb lesz amugy is felesleges 50-esre 130-as előre meg 110-es
nézd meg jobban 100-as az
jaés annyi h nálunk egy kisebb parkolóban szoktam döntögetni. olyan 40es tempóval. az első guminál már 1-2mm híján kimentem a széléig, hátul még van kb 5mm. és elől a keskenyebb gumi nemfogja visszavenni a tapadáshatárt? mármint mostvan 110es, és ha 100as lesz
enyémen 110es van elől:D de hiszek neked, köszi:)
100
130

enyémen is ezek voltak
pályán is brutálisan tapadt
elírtad 100-as kell előre
Hello! Én rs50-re keresek gumikat, mert a gyári egy kalap... előre 110/80 hátra pedig 130/70 és 17 colos kerekek. nézegettem az R17.hu-n, de ha lehet 50ezernél olcsóbban szeretném megúszni, ezért ha vkinek van ilyen méretben slick/vágott slick gumija, vagy esetleg tanácsokat h milyen gumit lene érdemes venni rá. kösti előreis:)
Nagyon szépen köszönöm de már lerendeltem ezt párban, hasonló árban. Ha minden igaz holnap érkezik!
Minden esetre köszönöm szépen!
szia.
a michelin pilotroad 2van fent egy ismerősömnek zx 12 kawán.
még pályázni is volt vele és olasz-osztrák túrán is.
a gumin egyatalan nincs majrécsík. nagyon jól tapad.
kb10ezer van benn, most lesz lassan csereérett.
a bs, pirelli sprotosabb gumik 5-6 ezrenként elfogytak hátulról.
Sziasztok!
Hayabusa K7-re a gyári bridgestone helyett milyen gumit ajánlotok?
Sportosan használom de nagyobb túrákra. Fontos lenne az élettartam/tapadás optimális aránya.
Vagy maradjak a gyárinál?
Köszi
szia.
a roadattack nagyobb futásteljesítménye miatt egy kicsit áldozatul esik a tapadás.
a sportattack sztem tapad rendesen és még mindig elfogadható futásteljesítményű.
ha nagyon szeretnél tapadni, és sűrűbben gumit cserélni: contiraceattack street.
árban a sport és a road kb. egyforma. 180/120 garnitura:
53400 és 53900 HUF bruttó számlás ár.
a raceattack street garnitura: 59400 HUF
hello,
nincs két komponensű utcai contigumi. a vulkanizálás során
alkalmaznak olyan technologiat, ami hasonló eredményt ér el.
ha elöl sportattack van, érdemes lenne hátra is azt.
180/55R17: 30149 HUF Bruttó számlás ár.
190/50R17: 31393 HUF Bruttó számlás ár.
szia. 120/70R17 Conti SportAttack K
ez egy erősített verzio, nagy sebességű járművekre.
23260 HUF bruttó ár számlával.
Sziasztok! A hátsó gumi csere érett (K4 600), csak nem tudom milyet vegyek rá. Gyárival nem éppen voltam megelégedve. Pályára egyáltalán nem, csakis túrákra járok. Tehát olyat szeretnék amivel azért 10e km-nél többet le lehet futni. És azért árban se legyen húzos. Páran a Conti Road Attack-ot ajánlják. Km/ár aránya az biztos jó csak hogy a tapadása is megfelelő e? Esetleg Sport Attack? Használt gumin is gondolkoztam, csak nem tudom mennyire éri meg!? Előre is köszi

Üdv.
D207 D209 első gumik

batlax 120/190 eladó
sziasztok
Michelin power race endurance keverékről tudna nekem valaki valamilyen felvilágosítást adni? előre is köszi
Continental-nak van 2 komponensű gumija? Ha igen, melyik az? Lassan kellene valami hátra, elől egy Conti SportAttack van, ahhoz kellene valami hátra. Vagy ne bonyolítsam túl, hátra is az 'oszt jól van..?
Holnap megírom a lehetőségeket.
Üdv,
Brian #5
Szasztok!

Michelin pilot sport!/ gsxr-re ?/

Nem ezt akartam, de ez lett.
Nagyon ellentmondásos dolgokat halottam rola!
Fikázzák, dicsérik!

Véleményeteket kérem!

Köszi
Üdv!
Régebben olvastam hogy volt valami probléma bizonyos használt gumisokkal, mintha keszthelyi lett volna az illető, és most is hirdetnek gumikat, két keszthelyi is, különböző telefonszámmal. Mik voltak a gondok, kivetnivalók? Gumivásárlás előtt állok, ha valaki tud valami infót, hogy kitől érdemes, illetve kitől nem azt megköszönném. Briant már kérdeztem, sajnos jelenleg nincs neki ami nekem kell (120/60, 160/60)
Természetesen valami jóárasitott termék jöhet
Szía:Brían.
120 70 17 utcára kéne
Hali!
Valaki tudna nekem segíteni?
Kellene nekem eg garnitúra gumi elfogadható áron, közútra és NEM pályára.
120/60 R17
150/60 R17