Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Túl hamar írtam Van egy Supercorsa pár, este lehet elkel, de 8 után hívom a srácot addigra eldől, ha elviszik, akkor kell a bt. A lebonyolítást azért megbeszélhetjük, hogy lenne legjobb.
Szia Brian, én hívtalak ma 4 óra körül gumiügyben. A bt003 kell, hol/hogyan tudjuk lebonyolítani?
Brékó Brain! Küldtem e-mailt. Megkaptad
Michelin 150/70/17 nagy mintával eladó.
link
Köszi a választ!
nyerészkedünk, ha jó árat kapunk az alutábláért akkor még beljebb vagyunk
akkor már csak 377ben lesz
120/60ZR17 és 160/60RZ17 Dunlop D208RR, 300 km-t futott a pannonia ringen tavaly nyáron. Párban 25000, darabonként 15e. Szinte nulla kopás.
Metzeler 120/60R17 Mez4 fogalmam sincs mikori most került hozzánk, 3000,-
Jó választás a /60-as elsőguma,mert kicsit leülteti az elejét,ettől fordulékonyabbá válik a vasad,és pontosabb,feszesebb lesz a visszajelzés a futóműtől!Van hátránya is,ha nem vagy eléggé rutinos és nem figyelsz a gondos felmelegítésre,úgy hideg guminál előbb megcsúszik mit a /70-es!(Kisebb gumikeresztmetszet,kevesebb önrugózás!)De összességében jobban ajánlom a /60-ast,több dolog szól mellette,mint ellene!
Nekem is ez volt a problémám és ezt a tanácsot kaptam. Az a legjobb ha maradsz a gyári méreteknél.
használd az "előzmények" gombot
neked irtam! aproba mindig lehet találni pár jo ajánlatot
Kinek is artál Freepeti?
apróba nézz szét!
Hello srácok tanácsot szeretnék kérni.
110/70 150/70 helyet 110/60 150/70 es gumit rakok fel abból lessz valami gondom?
Csak utcai használatban van a moci.
Üdv!

Engem még mindig érdekelne 600 Fazerre gumi, főként túrázásra, némi autópályára és döntögetésre...
1. kép: Metzeler Roadtec Z6 110/70 és 150/70 méretben, párban 10e
2. kép: Dunlop KR106 125/80 és KR108 195/65 méretben, párban 20e
Hello
köszi a választ,tegnap kipróbáltam a hringen és nagyon tetszett
Helloka mindenkinek!
Érdeklene Aprila RS 125-höz! (Első 110/70*17 Hátsó 150/60*17)
Michelin Pilot Power
Dunlop D209 GP
Akár egyéb gumi, ami megállja a helyét pályán!
Írjon akinek van eladó, Néhány körös gumik is szóbajöhetnek (párban kersem)
Ha jól tudom ugyanaz a kategória, mint a Bt002, szal pályagumi utcára. Fogy, de fog is rendesen.
persze igazad van,csak a saját tempómhoz képest irtam!ha nem lenne az a helyzet,rossiék is ezt használnák
hidd el van az a helyzet
van olyan mint a bt002?most az van fent,gyorsan kopik,de nincs az a helyzet, hogy megcsuszna.
Conti Race Attack Street, ez kb tökéletesen megfelel a leírásnak De van még belőle soft, hard és endurance keverék is.
contiból mi az ami jó pályára is,és utcán is lehet vele menni,mondjuk főleg utcán,de tapadjon mint egy rágógumi!180/55
Eladó 100/80-17es Metzeler
Érd:kalev@citromail.hu
Sztem egy 5 éves gumit inkább ne vegyél meg. Lehet, hogy nincs elkopva, de 5 év alatt a keverék és a gumi szerkezete elöregszik, ki fog repedezni és aszfalton nem fog tapadni sehogy.