Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

turasport
Sziasztok!Nemrég lett kész a weboldalam. (Használt motorgumik) http://www.sokgumi.sokoldal.hu
Nézzétek meg,érdemes-lehet rajt TELJESEN INGYEN hírdetni is-raktam fel több lehetőséget:eladó motorok,eladó alkatrészek és felszereltség-ha gumi most nem is érdekel,de van bármilyen motor(os ) dolgod,rakd fel hírdetni nyugodtan-egyre többen nézegetik az oldalt és van rá esélyed hogy eladj bár mit
Széles utat és gumifákat mindenkinek.
Sziasztok!
amiket emlitettem 2 turagumit, azok jobbak mint a gyári! jobban tapadnak, km erben meg elmennek ugyan anynit,,,
Fateromnak kéne ö csak túrázik a gyári gumival elment 14000km-t és csak most lett csere értett és kérte h kérdezem meg h milyen kéne
turázol vagy páylázol,
tura metzeler z6, nekem ez votl fent, nagyon bejött,de tuti jo a michelin pilot road2
ha pálya akkor valami kétkomponensűt,hogy utcán ne kopjon anynira,
nekem d208am van használom turán ,pályán mindenhol de tul sok km er nem megyel, 6-7ezer kb
Hello !
Yamaha Fazer FZ6s-re milyen hátsó gumit ajánlotok ?
Hellósztok engem érdekelne, hogy milyen árban tudtok használt gumit
110/700 17 és 130/70 17es méretben.Yamaha tzr 125re.
oks, köszi!
Aszódon, de ha egyeztetünk, akkor elviszem a munkahelyre - Gödöllőre - is.
és a gumik merre találhatok aszod vagy gödöllő, netán pest
hello

jövőhéten elugorhatnék hozzád gumi ügyben? meg egy tel számot tudnál adni
Én többségében Dunloppal megyek. Igaz 208 RR-rel nem mentem, de 209 RR-rel igen, nálam kiváló minősítést kapott (annak ellenére, hogy ez teljesen utcai tipus) és az 1:59,600-as Hungaroringes köridő ezt abszolút alátámasztja! Nagyon jóindulatú, nagyon könnyen "dobálható" vele a motor egyik oldalról a másikra, kiváló tapadás, kétkomponensű = a kemény közepe nem kopott semmit, a lágyabb széle már jobban, nagyon eltolt csúszáshatára van (konkréten egyszer sem csúszott meg!).
nekem sima van az se rossz, pályán még semmi gondom nem volt vele, utcán keményebbre fujva kicsit csuszik, de csak ha "akarod"
most RR t akarok
eddig csak jot hallottam rola,,, mondjuk azzal számolni kell gyorsan kopik
Valaki tud vmi véleményt mondani a Dunlopokról? Konkrétan a D208 RR -re gondolok. Köszi
Szia Britton!
Tegnap éjjel értem haza a gumi körútból....Tudtam volna hozni neked párban,de jelenleg csak hátsóm van ebből a fajtából.
viszont rendelésre tudok hozni neked.
Szia!
az az igazság,hogy telelettem rendeléssel és tele lett az autó :) (nekem jó hír,neked nem annyira) :)
jelenleg amik vannak 180-ból
Bridgeston battlax bt 002 180/55/17 9ezer
Dunlop radial 180/55/17 12ezer Vágott
Pirelli diabló supercorsa 180/55/17 14ezer
Metzeler roadtech Z6 180/55/17 14ezer
most ezek vannak-ha minden jól megy,1-1.5 hét mulva megint megyek gumikért
www.sokgumi.sokoldal.hu
no ,sikerült valami most mértem 2 mm van csak koptatoig
Helló!
Érdekelne:Pirelli Supercorsa 180/55/17 és 120/60/17 érdekelne,egy pár.Tudnál?Ha igen,mennyiért?
Köszi
Egy kis off:Már lerágott csont,de:utcára vágott slick? Erősen gondolkodom rajta...
Thx,üdv:B
oksa-mindenképp hozok most ilyet,mert ez a fajta+ez a méretem lefogyott
jo hogy megkérdezed, de mondom még egyszer nem olyan sürgős, mostanit még le
kell futtatni ,remélem 3ezer km er van még benne,,,

akkor ami érdekel d208 vagy RR 180/55 yamaha fazerre lesz, jobb állapotu érdekel,és lehetőleg fiatal gumi,
megcsörgetlek és tudni fogod a számom!
ha gondolod holnap megnézem neked-pont most megyek a gumibeszerző helyemre.
Írj nekem egy elérhetőséget(telefonszámot) és felhívlak ha tudok valamit
okés
nyugodtan hívj bármikor,vagy dobj egy üzit
jó éjt
húú azért ennyire nem sürgős még a mostanibol van 2 mm er
de akkor majd érdeklődök ha ott járok!
Szia!
Ha szeretnéd,holnapra lesz
mekkora értékben szeretnéd?
12-13-tól már elég jók vannak nálam.
ha aktuális a dolog,holnap délután leszek ott a gumibázisomon és tudok hozni neked-telefonon értekezzünk,vagy még délelőtt írj akár ide
0630 4 151-723