Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vidd el egy gumishoz!
Üdv mindenkinek!
Kb2 orát szenvedtem, de egyszerűen nem akar összejönni.. Valaki nem tudja megmondani nekem, h van e vmi technikája a gumi levételnek? Leeresztettem, a széleinél végig benyultam egy vastag csavarhúzóval, h ne szoruljon, utána pedig egy feszitővas végére rongyot tekertem, h lehetőleg ne sértse fel(a felni így is kapott rendesen ), de nem akar lejönni. Azon a ponton sikerül, ahol berakom a feszitőt, de utána sehol nem férek hozzá, mert kegyetlenül feszül.. Így meg nem tudom egyszerűen kivenni, már teljesen tanácstalan vagyok. Azon agyaltam, h esetleg bekenem végig gép zsírral, hátha egyszerűbben kiugrik, de nem vagyok benne biztos, h ez annyira jó ötlet.
ha elment a gumi szerkezete akkor soha.
Hello! Segítségeteket kérném! Lenne egy pár új Heidenau esőgumi jó árban csak annyi a baja hogy a szállításnál mivel a gumik egymásra voltak rakva, így a hátsó gumi meg lett nyomva és egy kicsit üt. Az eladó szerint ez idővel megszűnik. Szerintetek?
OK ... egyértelmű...

Még jó hogy kiderült , így ezeket nem árulom tovább ....

kösz ...
Kb. 2 óra múlva lecserélem a Battlax BT57-es gumijaim Michellinre (Pilot Road)
A régi gumik 20ezret futottak, elfüstölni jók, ha igényli valaki, írjon egy mailt.
Hali! Dunlop D208as gumid 160asban van? Vagy valami 160as jó minőségű gumma? Kössz! Husky 510es supermocira kéne!
Hali! Milyen gumit vegyek a mocimra? Husky 510es. 5"-ös hátsó felnire? Elől Dunlop D208 van. Azonos típusut az elsővel vagy lehet más is? Ajánljatok valami jót! Kössz!
1994 év vége.
Köszi, ilyen van rajta is, ezért akarom lecseréln: ezzel már nem merem az Andit kiengedni a forgalomba.
ja igen, de ennél a guminál már oly mindegy szerintem az az 1 év....
95 44 heti!
Mondjuk ránézésre is 15 éves az a guma, úgyhogy kis kézikocsira még frankó!
Egyébként a félreértések elkerülése végett! DOT=Department of Transport (az egyesült államok közlekedési minisztériuma! A DOT jel igazolja, hogy az abroncs megfelel az USA előirásainak! A hitelesités után szokták jelölni általában a gyártási időt!
ha az ovális részbe csak 445 van belesütve, akkor az 1994 45. heti gyártású gumi
A számok után van háromszög?
szerintem is ez lesz a valószínűbb ...
megpróbálok utánnanézni , hogy mikor kezdték ezeket gyártani ?...talán találok valamit ...
ezt azért nem tartom valószínűnek , hogy 3 db zsír új ( motoron sosem volt ) gumim lenne , amit 1994-óta mingenki csak nézeget ....
mindenestre ha már csak a lehetősége is felmerül , hogy ezek balesetveszélyesek , akkor azonnal kidobálom őket ...
talán 2005 44 heti akkor?
akkor 14 éves gumit árulsz
ami nem kicsit balesetveszélyes.....
Én végigírtam az egész sort ..
he nem 2000 előtt készült
mert akkor 3 számjegy
de aya nem a jó dotot irta fel szerintem, az kis stadion formájú részbe van belesütve.
Van egy négjyegyű szám a gumi oldalában, az első kettő a gyártás hetét mutatja, a hátsó kettő pedig a gyártás évét PL: 2306-- 2006 23.hetében készült
egyébként:
MT29 PHANTOM + 1 PIRELLI SUPERSPORT a becsületes neve ...
nah ...
megnéztem ...
DOT XD KJ X1EU 445
Így ebben a sorrendben ...
ez segít ? vagy jelent valamit ?