Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy kicsit hagy javítsalak ki thebear! Létezik Dragonba is Supercorsa... Pirelli Dragon Supercorsa Pro SC de (ha jól tudom) a Diablo Supercorsa SC2 a "jobbik"
Egy biztos! Nagyon jó gumma! Csak ajánlani tudom én is!
Sziasztok
Vannak használt motorgumik szép állapotban, nagyon olcsón akár vágott slickek is. Állapottól függően max 15e ft-ig!
Akit érdekel ezt a számot hívja: 06 30 415 1723 (Dunaújváros)
Ismerősöknek is mondhatjátok
Köszi, de az nem fér fel sajna :(
170 esem van 18 as ba!
Az én gépemen sima Diabló van!
Azzal mi a tapasztalat?
Sziasztok,

keresek ZXR 250 esre hátsó gumit. R18 160/50 es méretben. Vágott pályagumi is érdekel. Ha valakinek van ilyen kérem jelezze e-mail-ben. Köszi!
És ismét dícsérném Briant: eddig 2000-et mentem a Supercorsákkal, amiket tőle vettem, és a 2,8mm mintából, amivel kaptam még van 2 körül. Viszont úgy tapad.......
sőtt, mivel a Supercorsa Diablo, ezért
Szivesen
Annyit tudok csak ami oda van írva, de annál többet nemigen megy el, bár nekem a sima pilot power elment 8190 km-t igaz akkor már csak kb 0.5 mm volt rajta. Legálisan kb olyan 7.000 ment el.
De a corsa III se mehet el sokkal többet mert a közepe médium.
Bár nagyon sokk füg a használattól, meg hogy mennyit gyorsulgatsz.
Én 1 olyan motorra nem raknék sport-túra gumit.
De van sok ember akinek az is tökéletes.
Köszi Eddie! A tesztet már olvastam a corsaIIIról.gondolom hogy ez a gumi nem megy el 10-12ezer km.et a Fazer hátulján, hisz ez egy sportgumi.nem ugy mint a gyári bt020.de remélem hogy legalább 7-8ezret elmegy.(normál használat mellett) Eredetileg valami sport-túra gumát akartam rá venni, de tudok venni kedvező áron alig futott corsaIII-at.Ha valakinek van ezzel a gumival konkrét tapasztalata, megírhatná nekem ide a fórumba.előre is köszi
Nekem is volt 1 hengeresem (DRZ-400 SM) azon is akra slip-on volt mindenki azt irigyelte!
Nem véletelen az akra az 1-ik legjobb dob a világon. (Azért fogalmazok így nehogy valaki vitába száljon. )
ja,tényleg..full akrám van
Nekem minden megvan, meg hívatalos, kivéve a kipufogót, de az kinek az.
ok. amúgy engem ha megállítanak,akkor nem azért baszogatnak hogy milyen a gumi...hanem hogy hol a jogsi meg hogy hol a renszám
Köszi!
Még nem tudok választ adni, mert még várok infót máshonnan is.
De igazából pirellit szeretnék, meg az street legal is
hát az nem nagyon van...nekem 160as van hátul,horneten tudtommal 180...igaz lehet most fogok átülni egy hornetre... meglátjuk hogy sikerül a nyár...de most tudok egy szép 2001eset papírokkal 9ért...ezüst a drága,sportdobbal...csak hát mire a ktmet eladom...
ja bocs benéztem nekem inkább hátsó kellene,vegyes használat,csak az a lényeg ne slick legyen...
meg van 2 michelin pilot slick..egyik nagyon jó,meg 1 dunlop kr108 de az már nem az igazi szerintem.
http://img.vatera.hu/photos/29... itt van pl a gyengébbről... mintás gumik,de utcán igazából a k3at szeretik(a rendőrök,ezt is elnézik..)
ezen van minta v slick?utcán használható?
képet nem tudsz feltenni?
kettő van. Egyiken több minta,meg frissebb évjárat. ezen mindenhol 4 mili van,a másikon szélein 4 középen 3. a jobb 9ezer a rosszabb(nem mintha rossz lenne) 7 ezer.
Esetleg.
Mondj róla valamit. (ár, állapot, stb)
metzeler racetec k2 esetleg?
Sziasztok.
KERESEK!
Pirelli SUPERCORSA PRO 120/70 ZR17 PRO SC2 (Medium) gumit új vagy használt is érdekelne.