Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szeva

d208 ad vagy RR ed van 180/55 ös méretben
Brian, milyen gumi a Dunlop GP 211?
Sziasztok!

Rs125re nemtud vki gumit? slick érdekelne, első hátsó.
150/60 110/70 R17
Illetve másik kérdés, ha 160ast rakok rá (Amit nemakarok de van egy jó áron) mennyivel lesz nehezebb döntnei szerintetek?
köszi
oksa
kb heti-másfél heti rendszerességgel szoktam menni gumikért,úgyhogy ha pont itthon nem lenne olyan amilyet szeretnél,akkor sem kell sokat várnod rá-nem tudom nézted-e a honlapom
www.sokgumi.sokoldal.hu
nemrég készült el
(egyébként olyanszintű garanciát vállalok a gumijaimra,hogy ha esetleg bárminemű probléma lenne velük-kiszakadva,szálszakadás...akkor kicserélem)
nem tudom az országban van-e mégegy ilyen
SCAKHOGY EGY KICSIT FÉNYEZZEM MAGAM
Érdekelhet, de még nincs meg a motor, amire kéne, elvileg szombaton kerül hozzám.
most nézem amit írtál méretet
ha ragaszkodsz a /50 hez,akkor tudok neked hozni azt is,mert pont holnap megyek gumikért
a supercorsa-k nagyon szépek-kicsit fodrosak,de nem nagyon látszik rajta kopás-szerintem nem sokat használták
ha esetleg úgy alakul,postázni is tudunk,az ország bármely területére 1690-ért
Ha lesz ilyen nem látom, hogy használt ebben a méretben 16-ért, akkor jelezd majd légyszives.
Ja és premium gumi érdekel.
Szia!Most ezek vannak.amik nálam 13körül vannak,azok már nagyon jók-ami 16 körül,az álltalában néhol szőrös,vagy nem igazán látod rajta hogy használták :)
Dunlop sportmax GP 190/60/17 9ezer
Dunlop sportmax D207 190/50/17 13ezer
Bridgestone bt 010 190/50/17 14ezer
Pirelli supercorsa 190/55/17 15ezer
Pirelli dragonsupercorsa 190/55/17 16ezer
190/50 r17-ben mit tudnál ajánlani valami még nagyon jó állapotút, és jó fajtát?
szia
kb hetente változik a készletem,ezért nem látom értelmét a listának-egyre többen rendelnek tőlem és eddig mindenki elégedett volt
azonkívűl ha valakit érdekel konkrétum-azért van a telefonszám+lehet rendelni is-mint például holnap is rendeléseket hozok....
hali
alakulgatok.egyre jobb lesz a kezem
tegnap előtt az egyik haver kölcsönadta a motorját és lementem Pécsre szerpentinezni
nagyon jó volt-vártam már ezt a pillanatot hogy ujra motorra ülhessek
csak sajna még nem a sajátra :(
de eljön annak is az ideje
egy árlista nem ártana aktuális kínálattal, nem? Vagy csak én nem látom.
Cső Pumukli !

Kezed hogy áll, gyógyulgatsz ?
Sziasztok!Nemrég lett kész a weboldalam. (Használt motorgumik) http://www.sokgumi.sokoldal.hu
Nézd meg,érdemes-lehet rajt TELJESEN INGYEN hírdetni is-raktam fel több lehetőséget:eladó motorok,eladó alkatrészek és felszereltség-ha gumi most nem is érdekel,de van bármilyen motor(os ) dolgod,rakd fel hírdetni nyugodtan-egyre többen nézegetik az oldalt és van rá esélyed hogy eladj bár mit
Széles utat és gumifákat.
Szia!
1-2 mm, nem sok
utolso tagmondat kicsit furcsára siekrült, remélem igy is megérted
árban verhetetlen ez tény,
mondjuk én M3 70ért tudok bcsabán fel szerelve, de ez legális bolt, az internetes lehet olcsobban is lehet bár ez is elég jo ár véleményem szerint
ja, csak a conti párban 53.000 az M3 meg 83....
conti se lehet rossz...
de pl. metzeler M3? SZERINTEM PRIMA GUMI
a koptatotol nézve hány mm van rajta?
nem tom. De vizes úton nem tépi az ember....
Pirelli dragon supercorsa pro 190/55-17" es gumi eladó! Pár mm még van rajta . ára 8000.-huf
érd:06-20-5453546
bakonymotor@gmail.com
És vizes utat is birja?
vegyél Conti Sport Atackot, az ára is baráti, és 12.000-et megy el állítólag ha nem nagyon gyilkolod. Kakucson és A Ringen sem melegedett túl, akinek ez van fent, és lábtartót koptattak vele....