Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy srác (versenyző) 1000es gixxerrel 2.00-kát megy vele ringen és nagyon dicséri. mondjuk azt nem tudom h iyen haználat mellett meddig tart:)
a tapadást nem a gumi márkája,hanem a fajtája dönti el,elölre 1puhább keveréket tégy,hátra
1közepest v félkeményt...gondolom csak hátra akarsz,milyen van elöl?
nekem volt,elég jó közútra,még néhány pályanapot is bír;az 1ik szervizes srác contiroad-al
pályázik...és jó az ára is!
hello
nyugi nem fog beszitálni, haveromnak elöl tura hátul sport gumija van, én is mentem egy kis ideig ilyen felállitással mivel sajnáltam olyan hamar kidobni az elejét,,, annyi hátraánya van hogy nem egyszerre fognak felmelegedni, meg max a kanyarvétel nem lesz olyan mintha párba lenne
Conti sport attack. Vélemények?
Jó reggelt!

Azt szeretném kérdezni, hogy probléma e, ha különböző márkájú gumit teszek a motorra. Rendőr bele köthet vagy befolyásol valamit a tapadáson? Egy ismerősöm azt mondja, hogy beszitálhat. Ez igaz?
nekem is volt bt14-em,nem valószinü,hogy ezek a tapadós gumák többet bírnak 6ezernél!
bár a bt16-os okozhat meglepetést,mivel még nagyon új összeállítás nincsennek eredmények,hogy
mennyit bír,elvileg tartós a futófelület,bár ebben szkeptikus vgyk!a racatec-ek nem bírnak még 6ezret
sem,max.4-5ezret...
áááááááááááááááá
120/70 rr
20ezer a d208as hun vazzeg? 180/55ös ésuj?
ja mar latom
20 piz
Jovo het utan megyek Pestre,ha meglesz meg viszem:)
Kereslek majd addig,ha nem talalok mas fajtat olcsobban
Mennyi zs a d208-as?
Többnyire utcán használom (lepence, visegrád, rétság) szóval olyan döntögetös helyeken. Ritkábban pálya bár szeretném süriteni. Az világos hogy nem slick vágva hanem a gyárilag mintás racetek pályagumi. Csak az a dilemmám, hogy nekem kb egy hátsó guma 6000 km megadja magát (bt-014) az elejébe még van még egy hátulja, de bt-014 elég tré guma. Na most aztv nem tudom hogy egy Pár körös racetek mennyit megy el nálam és addig hogy tapad? És ugyanerre lennék kiváncsi a bt-016-nál is.
véleményem szerint is , némelyik guminál kibaszott átbaszás ez néhány körös duma,
a racatec pályagumi,a bt-16 utcai,azt kellene tudni mire használod és ha pályagumit veszel,
olyat vegyél amin utcai minta van,ne slicket!(vágva)!
a bt-16;3komponensű néhány pályanapra tökéletes,de ha sűrűn pályazol jobb 1pálygumi...
de a" pár körössel"vigyázz,inkább nézesd meg olyannal aki látott már ilyet...
ja,de mind esőben...
vazzeg rolad egy csomo kép van !
és d208-ból is van rr verzió az bírja azt a néhány pályanapot és utcán is remek,d209-ből rr vagy racer
a jó,az utóbi pályagumi utcai mintával...
Sziasztok !

Lenne egy kérdésem most tervezek gumit venni gsxr-600-ra és kettön gondolkodok az egyik a Bridgestone Bt-016(új) a másik metzeler racetek K1,k2 (pár körös). Szerintetek melyik illetve ha van valakinek valami tapasztalata ezekkel a gumákkal légyszi osszátok meg velem
Köszi mindenki : Tomi

Ja és boccs hogy a te topicodba irok csak nem sikerült uj topicot csinálnom
Qualifier-ből csak RR verziót, az alapot felejtsd el!
elsö gumik
Szerintetek Dunlop D208 vagy Qualifier
Kb egy pályanapot tervezek a gumival max kettő a többi utcai használatra.
20e ft
Köszi! És mernyi az a nem olcsó?
nagyobb, gazdagabb országokban sport gumit egy gumiszerelő se javit!
sok emberke azt hozza be MO-ra megjavitatja vagy azt se és eladja,
véleményem szerint ha birja a bukszád meg biztonságban akarod érezni magad akkor csere

üdv