Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az apróban nézted?
Még mindig 160/60 használt gummát keresek!
Bridgestone gumis azt mndta eddig senki nem panaszkodott, akinek szerelt 016-osat. Tesztek is mind jónak írják.
Azt hiszem hasonlónak, illetve keménységre ezeket : Dunlop Qualifier, Michelin Pilot Power/Pilot Sport HPX, Pirelli Diablo/Rosso, Metzeler Sportec M-3/M-1 a gumikat írják hasonlónak.
Sokat nem tudok én se ezekről, de remélem nem hülyeséget írtam.
attol még nem közlekedik ilyennel tudhatja,,, vagy olvashatott rola vagy akármi,,,

2ct től jobban tetszik, amire én használnál, túrák, városi használat, hegyek, pálya szerintem nagyon sokcélu gumi lehet

meg engem a középső keméység érdekel, az én gumimhoz képest vagy valami oylan gumihoz képest amit ismerek,,,
brian nemigen közlekedik ilyesmivel!
ő csak a racegumákat vágja!
te is ovlastad a tesztet,ez még nagyon új fejlesztés,nincs még adat a futásteljesítményről!
de szerintem akik 2ct használnak vannak fogalmaik...
Hello Brian!

volna egy kérdésem. van ez a bt016os gumi ami ügye 3komponensű, engem az érdekelne, hogy a közepe az menynire kemény, nekem d208 am van ,attol keményebb a közepe?
azt nem tudom ilyekor mihez viszonyitsam ezeket a több kopmonensü guiknak a keménységét,
de ha esetleg más is tudja a választ akkor azt is szivesen fogadom.
Szia Hornet6!
Remélem jó lesz.
Hali!
Azért kellett lecserélnem mert valami kib...ta menet közben. Gumis ismerősöm kijött, a helyszínen közölte hogy nem lehet javítani, ideiglenesen befoltozta aztán lassan irány haza.
ez jó párosítás!
de miért is cserélted le
szerintem nem elsz gondod vele
Hali!
Végülis reggel fogtam magam és elmentem megvettem a sport attack-ot. Talán jó lesz. Amúgy elöl dunlop qualifier van. Ezzel hoztam el. Ha meg nagy lesz a különbség akkor veszek egyet előre is és a dunlopot meg eladom.
ezzel mindanyian így vagyunk,végülis nekem se volt semmi gondom a heidével!
bár 1szer elcsúsztam a macskakövön,de ott szerintem bármelyik gumi elcsúszna...
de azért az meglepett,hogy vki pályára is használja...
igazából semmi gond nem volt vele de tényleg, de tény h nem siratom. ami furcsa mert cask a márka miatt mondom ezt. de sokkal jobb a közértzetem ha tudom h valami márkás van mögöttem:S
a slick változat biztos jó lehet,de gondolom alig vártad,hogy elkopjon...
uánaolvastam miyenek a heidenau slickek és jókat olvastam róluk ezért mertem fenthagyni. és eddig be is vált. óvatos voltam mindenkit megkérdeztem:) amikor először kimentem a ringre legalább 3 ember azza poénkodott h "bence megkérdezett vagy 500 embert mit tud a heidenauról" :)))
nekem a 125ös, 250es etz m en volt heidenau , de kibaszott jo volt 21loreős motor nem birta elforgatni! 3bar os nyomáson
viccet félretéve, etz n király guminak számit de hogy nagy motorokon hogy produkál azt nem tom
a heidenau elég bátor válalkozás,nekem is volt vmikor elöl a 250es banditra,
de mindenki ovatoságra intett...
de én ezeket nem használom utcán. Rs-re amikor utva és pálya is volt akkor elöl pilot race (ami nagyon bejött) hátul pilor power volt. a hátsó hajlamos volt túlmelegedni és megcsúszni,de 15-20 percig semmi gondo nem volt vele. akartam de hátulra is pilot racet mert azzal én nagyon biztonságban éreztem magam, de aztán jött a zxr.
160as. elöl hátul slick van, elöl michelin, hátul heidenau az az igazság h ezzel vettem kipróbáltam megnéztem tapad-e, tapad egyenlőre az időmhöz, úgyh gondoltam elhasználom. de el is kopott ugyh most megy rá a dunlop kr.
bence,te milyen gumikat használsz a 400-ra kisebb kell,nem?
a race biztos,hogy jobb pályázni és abból van utcai mintás is...
de a barátunknak a z750-re megteszi a sport attack is!
2.00 v 2.03 az mind nagyon jó idő! és szép a gumitól is!
de ha van race is akkor vegyél race-t!:) biztos jobban tapad!
nem, sport attack volt! de nem 2.00 hanem 2.03:D
az már mondjuk határeset,nem keverted össze a race attack-al,
mondjuk amig új addig bírja,de ki tudja meddig?