Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyetértek!
Vághatott volna bele még egy két milit aztán árulhatná 4mm-es mélységgel.
Korrekt hírdető!
Az más dolog hogy nekem se kéne.
Amúgy most jöttem haza 1,3as gumival és semmi panaszom a tapadásra(pedig megkapta ma is ), de hétvégén hozzák a friss papucsot.
Probléma? Semmi! Olvasd el mit írtál.
No, igen. Van különbség aközött, hogy pl. nekem most kopásjelzőn van a hátsóm (azaz van minta, csak kevés) és én használtam új kora óta, és köv. fizunál jön az új pár, addig eléggé el nem ítélhető módon ezzel járok ÉS aközött, hogy valaki _eleve_ kopásjelző közelében lévő gumit _vesz_, költ ennek a szereltetésére, költ a köv. szereltetésére.
De aki árulja, legalább leírta, hogy mekkora minta van rajta. Lássuk be, egyébként egy lett volna a megdöbbentő mennyiségben 80-90%-os gumikat látszólag elherdáló sokak közül. Így legalább nem zsákbamacsek.
mi a probléma?
beszélsz magyarul is
Bridgestone YCX 165/625 és 125/60 Slick gumi (ZSÍR ÚJ fóliás) eladó. 45000Ft. Párban. 61ezer Ft a magyarországi ára csak a hátsónak. Az ár talán alkuképes Érdeklődni: RH8DQ@CITROMAIL.HU

Még 3 garnitúra maradt!
ezzel a 1,5 mm bordapályéggel rendelkező guminak a tapadása se olyan mitn ujkorában,,, szoval sokkal veszélyesebb
nem értem, mit kell erről ennyit vitézni. Le van kopva, a gyári mélysége 5,3mm, ennyi. És a KRESZ is le van írva. Tudod, van aki legálisan szertne legalább részben motorozni. És nem szeretném, ha megint ilyen dumálkkal jönnétek, hogy: de van akinek nem telik többre....ezt már kitárgyaltuk a robogóknál, akkor ne menjen motorral, de ne kockáztasson.Se engem, se a maga életét.
1. az 1,5 az nem szarrá kopott
2. elenyésző részben tehet a gumi a balesetről
pechje volt
hozzáteszem én is lecseréle, de szerintem sokmindenki lecseréli, mint hogy szarrá kopott gumi az életébe kerüljön
majd leszel te, ha e miatt rendelnek be vizsgára, mint kykee barátunkat.....
Őszintén! Ki az aki 1,6nál lecseréli a gumit?
van akinek a farc kint van. a kreszt én is ismerem.
hát néha elég nevetséges gumikat tesznek fel, mondjuk ebből 0,4mm használhato böntetlenül,de láttam ennél sokkal rosszabat is, miután felteszi a gumit egy két ráncigálosat gyorsul és még aznap mehet vissza
1,6mm a minimum a KRESZ szerint. Ki vesz 300km-re gumit?
a pályatopicpakban részletesen megtárgyaltuk,ha vkit érdekel kukantson át!
nem a gumikra írta szerintem, az egyiken Supercorsa van, a másikat nem tudom, de nem vágott slick szerintem...
Bizonyított, hogy a gumik miatt történt?
"(Vasárnap esti gurlulás)"
Ajánlom mindenki figyelmébe: http://www.sportmotor.hu/motor...
BT 016-os volt a legelső (gyári) cucc a CBR-emen. Majd 12ezer ment bele míg (hátul) kilátszott a szövet.
Szóval elég jól bírta a közepe. :)
megy ez...
Köszi, néztem igen... ilyenem van gyári gumi, kalap kakk, akkor inkább meg egy vászonig... még egy 1000 km van elvileg benne talán