Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az tény hogy fel megy, de megváltozuk a profilja az abroncsnak,
én nem tennék nagyobbat
szia! 17x5.5 colos a felnid arra rámegy a 190 es is!
Nekem elöl a 90es helyén 100as van hátul a 110es helyén 120as
Sziasztok!Ha valakinek esetleg szüksége lenne használt motorgumira ólcsón...
www.sokgumi.sokoldal.hu
Újabb kérdés Olvastam más oldalakon, hogy hátulra szélesebb abroncsot is fellehet helyezni a nagyobb kanyarodás érdekében. Az én 600-asomon 180/55 van és pl. Pirelli Supercorsaból 190/55 ös van. Fellehetne helyezni ennyivel szélesebb abroncsot Köszi a választ előre is!
Bridgestone Bt002 E jelzéses pályagumi. ugyan az az anyaga mint a Battalax slick nek.
Esetleg próbáld meg ezt, ha Bridgestonenál akarsz maradni, vagy vágass meg egy slicket.
Köszi Mindenkitől a gyors válaszokat, akkor nem váltok slick-re hanem, amint elfogyott a Bridgestone a Pirellit is megpróbálom! Köszi mindenki!
Nos, sok jót hallottam más gumikról, és biztos nem okoznak csalódást, de én tegnap megint beírtam egy nagy piros pontot a Pilot Power-nek. Az öreg batáromat szépen tartották a pályán a magam sporttúrás tempójában. Bíztam bennük fékezésnél, kanyarodásnál és kigyorsításnál is.
Ekkora erőhöz és tudáshoz, ilyen közút/pálya aránynál én legközelebb is ezt választom! Pontosabban választottam, mert már megrendeltem a következőt, mivel 14e km van bennük és a hátsó már kopásjelzőn van középen. (megjegyzem, vmi Continental volt előtte, azon 7e után átlátszott a szövet )
Választd a Pirelli Diablo Supercorsa SC2-őt! Ez az egyik legtutibb "utcai" gumi... Érv? Mondjuk Németh Balázs ilyen gummával tartja a pálya csúcsot a H.ring... sztem ez mindent elmond
hnap délután akkor nem jössz kakucsra, mi ?
legfőbb képp hogy nem használhatod hivatalosan utcán, és ha használod is hiába van fent mert vélemyényem szerint 100%hogy azt a tudást amivel rendelkezik nem fogod tudni kihasználni, sőt,,,
miközben pl egy dunloppal vagy super corsaval hivatalosan mehetsz közuton és amit sokan használnak pályán is, és teljesen megleszel elégedvele közuton mint pályán,,,
szoval minek vennél egy slicket amikor nem birod kihasználni, minek venne egy csopperes sport gumit amikor semmi értelme nincs persze ez kicsit tulzás volt,,,
a bt16-nál egy vágott slick sem lessz jobb. Próbálj ki egy Pirelli Supercorsát.Briannél érdeklődj.
Aham és mivel érvelne az utcai gumi mellett? Köszi!
ha nagyrész utcán mész akkor utcai gumi! slick csak pályára valo,,,
Üdv Mindenki! Kis segítség kéne. Most egy bridgestone bt-16 ot használok. Nagyon jól fog, hamar bemelegszik, utcán is letudom tenni a térdem és stabilan tart(ott) . Csak elment egyszer a hátulja és elcsúsztam. Kérdés Vágott slick vagy maradjak a a rendes utcai gumiknál A slick nehezen melegszik fel? Az nem érdekel hogy csak 2-3000et bír csak ne engedjen el tartson bent a kanyarban. Üdv: Miki
170/60-18 as gumi eladó
érd: 06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
Dunlop Sportmax 170
döfi volt élveztem,
bár szerintem én voltma a leglassabb a pályán
merszen azért nemvolt olyna sok durva ember mint nállam abban az 1 szer 20percben,
tul melegedésről ejtetünk pár szot de nem tudom hogy mikor jön elő ez a tulmelegedés,amit felraktam képet ott is látszodik hogy azért már málik rendesen,
akko csak jó volt,hogy rádumáltalak,bár kicsit aggódtam nehogy bajod legyen!
láttam a gumidat ügyi vagy! .
cső
6-7ig maradtam, nem tudom már,,,
de nem bántam meg hogy befizettem,jo volt,élveztem,persze azért tul sok embert nem előztem meg
láttam nézegeted a lopott motorokat,olvastál vmi érdekeset?
meddig maradtaál hétfőn,milyen volt a mersz?
napi 5 v 6 du 3.. én délután járok 1től 6ig
látom szoktál kijárni kakucsra,mennyibe kerül ? napi jegy van vagy van de és du is?
óbuda-szentendre-visegrád-lepence-egom-dobogó-óbuda kört mentünk..150 km lett kb...