Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, már tiszta Köszi
Q-160 r-170 s180 t190 u200 h210 v240w270y300 zr240 felett
Szóval a ZR 17 a sebeséghatárt jelenti
Értem, köszönöm szépen! Nem tervezem, hogy hosszú távon 200 ill afölött mennék a ,,kis" SV-vel. Előbb hullana szét a blokk mint hogy kidurranjon a gumi

Csak azért megeshet egy 210, vagy végsebesség (cirka 225) próba. De ritka, szóval jó lesz ez a H-s gumi.

Köszi a gyors helpet!
Jó az r 17 is.
210-nél illetve fölötte nem "robban" szét egyből az elég vicces lenne!
Ezt a sebességet bírja folyamtosan, de a gumikat úgy tervezik, hogy túl vannak méretezve, szóval lehet azzal menni mondjuk 240 is de nem sokáig.
De az is igaz, hogy ezeket a sebességhatárokat nem viccből találták ki, de ha gyorsabban akarsz menni akkor vegyél olyan gumit ami tudja ezt.
De az SV nemigen tud sokkal töbet.
Csak mert vennék az SV-re egy Bridgestone battlax BT090R 160/60R17M/C 69H típusú gumit... na most elvileg jónak kell lennie. a sebességindexe H-s, ami ugye 210ig megfelelő... na most ha azt átlépné az ember akkor 100%, hogy elrobbanna, vagy azért jóval többet kibírna a gumi?
Sziasztok! SV 650re veszek gumit, csak előtte lenne egy sürgős kérdésem! 160/60 a ZR 17 és az R17 közt mi a különbség? jó mindkettő nekem? most a ZR 17 van az SV650-emen.

Jó a sima R17 is?

PLs Help!
CORSA III.
Figyelembe véve a gumiabroncsok általános kopási tulajdonságait, a Diablo Corsa III hátsó abroncsa tehát használattól függően akár 8000 kilométert is elmehet mielőtt cserére szorulna. Az első abroncs esetében ez elérheti a 14000 kilométert is.
Megvan a teszt is róla a motor revü oldalán, csak szerintem be kell hozzá regelni.
De ha nagyon kell elküldöm e-mail-be
Pirelli diablo corsa III szerintetek mennyit bír egy 600as Fazeren?
nem hiszem, hogy supercorsa, csak a sima Dragon.
dragon supercorsa azoknak a gumiknak jo a tapadása, nyugodtan lehet dönteni,
nem lehet hogy neked tul van fujva és azért csuszik?
Sziasztok

Nekem egy CBR600 F4 es Hondám van, és Pirelli Dragon gumik vannak rajta!
tudna nekem valki valamit mondtani erről a gumiról, mert én néh nem érzem olyan frankónak, igaz eddig mindig tapadt :D
Mennyire lehet ettől a gumitól dönteni?
Valakinek tapasztalat?

Köszi szpen
Hali
Vadiúj Conti sport attack 120/70; 190/50-es gumipár eladó 50eFt-ért (átvétel megoldható pesten vagy csongrád meygében egyeztetés szerint)
akkor jó
Nálam ez magától értetődik
Ciao!Köszi szépen az eddigi segitségeket!Amugy pályára kéne nekem!
Nincs
Nincs véletlen hátsó 160asod Brian?
Ha vásárlás előtt állsz, akkor ezekre figyelj:
- méret: (420-as gumit, csak 16,5-es felnire tudsz feltenni)
- gyártási idő: 3-4 éves, szakszerűen tárolt gumival nem lehet gond (én használtam már 6-7 éves gumit is)
- repedezések: öreg gumira vagy szakszerűtlen tárolásra utalnak
- kopásjelző lyukak mélysége: semmiképp ne legyen "utólag megfúrva" vagy "utólag mélyebbre sütve" (tájékozódj az adott tipusú új gumi lyukainak mélységéről, mert ez márkánként más)
- esetleges fel/leszerelési sérülések
- keverék (pl kvalifikációs gumival 20 km-t lehet menni)

Ha a lehetőséged engedni, személyesen keresd meg az eladót, mert akkor szemrevételezheted a gumit, ha több van, akkor válogathatsz!

Ha további kérdésed van, keress meg!
Klikk ide!
Klikk ide is!
ezt aztán rendesen legyilkolták,úgy néz ki,mintha egyenesben nem is használták volna...
Roviden ennyit fuznek a minta melyseg es a tapadas temahoz
nekem lenne,de már nem merek nyilatkozni a témában...
azért irhatnál részletesebben is,pl.hányas,milyen fajtályu,mire használod stb...
Helló!Akinek van tapasztalata használt slickről az irja legyen szives!előre is köszi!Ciao!
sziasztok segitsetek valaki használt már IRC gumit?
vélemény?
egyetértek korekt hirdető!
egyébként meg arra pont jó hogy átcsuszanj a műszakin vele 6ezerért...de ez nem hoszútávu befektetés...
"bordapályéggel"=jogos,én is rossz helyesíró vagyok,de ez már teljesen értelmetlen szó...