Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Viktor!
Nekem van 190/50-es gumim ami jó állapotú és kedvező áron van azt hiszem. Van egy bridgestone bt014 a szélén 4,5mm a közepe 3,5mm van metzeler m1-es a széle 5mm a közepe 4,5mm van ebből mégegy az szélén 4,5 közepe 3,5 és van még egy pirelli dragon corsa széle4mm a közepe 3,5mm az áruk 10-12eftközött mozognak ha érdekel hívj a 06703385469
Hali !Nem tud valaki egy jó áll. lévő vagy új Pirelli Dragon Supercorsa 180 /55 17 gummát A régiek el koptak és van egy atomjó elsőm!
ezek garázsban vannak nálam , meg garázsból is hoztam ezeket ....
de majd a dot szám alapján megnézitek hogy milyen idős ...
De durva!
A tároláson múlik. Most rakott egy 'olcsó' gumit Tamás barátom az FZ750-re. 7 éves a gumi, vadi új. kb 10 napot ment el a Yamahán.
Szétrepedt, darabok hiányoznak (!) belőle, komplett életveszély.

Általában 2 éves korig semmilyen károsodás nem éri a gumit, ha sz@rul tárolják akkor sem. Utána nyilván egy hűvös, száraz helyen, gumiápolóval lekenve elvan még sokáig - a napon heverve meg jól szétmegy ennyi idő alatt kényelmesen...
Én nemtom , de a gumi zsír új , motoron még nem volt...ésNAGYON ÓCCCSSSÓÓÓÓ....
csak nem 8 éves ..
Ez a DOT mánia mikor kezdett kibontakozni? Amikor először hallottam róla, megnéztem, és egy 8 éves gumi volt fent. Érdekes módon, sosem csúszott és csík sem volt a szélén
küldtem listát ..
most melózom , de este elküldöm a DOT számot ....
Mondj egy árat , ami a 9000.-től kedvezőbb Neked...
pudvapappa@freemail.hu
Egy DOT számot tudsz küldeni a gumiról ? Bocs, de elsőre kicsit öregecskének tűnik (vagy csak a mintázata miatt )

Én a Kenda 100/90-16 -ot 9000- ért kapom újonnan, friss gyártásból. Ha van kedvezőbb akkor érdekes lehet a dolog.
Örülök ha tetszik a teló, én is szerettem. Sőt, hiába az új Samsung L760-am, szerintem a Sharp jobb volt...
hát 19-es meg 21-es van még kb 30 db
+ elviszed mellé a 10 db utcai gumit + a 22 db robogógumit és máris tele van az utánfutó ...
dobj egy mélcímet és elküldöm a listát a pontos méretekről ...
Az baráti csak aza baj hogy egy darab !
ha lenne egy utánfutóra való vagy egy nagyobb adag akkor fasza de így nem lenne megtérülő egyenknt postán
Pirelli supersport 100/90 V16-osom van zsir új motoron még sosem volt...
Megnéztem a neten olyan 20000.- körül van most egy ilyen gumi ...
Nem tudom ,hogy Netek mi a hihetetlenül jó ár ?
Mondjuk az új ár fele ?
Mit mondtok rá ?

Egyébként megkaptam a telót ...
tényleg szép képeket csinál ...
üdv ...
Dunlop 120/100 - 18"-as
a minta a közepén 11-12 mm még...

3000ft az baráti ár ?
kép szükséges lenne!

Pénz? mennyi?

Baráti áron ha lehet
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy 2007-es Z750-hez megfelelő-e ez a gumi?
Dunlop Sportmax Roadsmart 180/55 ZR17 TL 73W
S esetleg valaki árúl?
sziasztok.
brian, nekem 190/50 17 kellene, túra, vagy sporttúra, használt. ja és olcsó :)
tudnál ajánlani valamit? utánvét működik?
Uhh.. üzleteljünk!

A pasim ( kutya. ) küldött egy jó telefont Neked , Te cserébe tucc küldeni valami hihetetlen jó árú 90-es vagy 100-as / 80 - 16 - os gumit nekem ?

Erre kéne:


Pussz
Andi
még 1 db van ...

olyan 9-10mm van még középen...

sajna válogatni már nem tudsz

kell ?
üdv 18 as krossz gumid jó allapo?
Pohi biztos mérgesen fog majd nézni rád egy ellenőrzésnél miatta!
Michelin slick-ről tud valaki valamit mondani ? Vettem egy szettet...