Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Mindenki!
Valaki hozzáértő adjon már tanácsot,lehet foltozni speed motoron gumit vagy nem! Már motoroztam egy pár 10 ezer km et,de csak most szembesültem ezzel a problémával! kb 2000km van az első gumiban,szóval sajnálnám kidobni!
Értem, köszönöm a tanácsokat.

De gondolom csak új gumid van 160/60as nem? 28ért itt is lenne conti road attack, csak mostanában nem nagyon akartam annyit kiadni rá. Ha esetleg van vmi jó ajánlatod, vagy tudsz vmi helpet, azt megköszönném!

ÜDv: Edem
sziasztok!
Ha 130/70 helyett 150/70 van fent az nagyon gáz? Gondolom a teljesítményből kissé levesz, de kanyarban hogyan befolyásolja?
na igen, a not for highway use felirat:
Brian is mondta, és most a közlekedésiektől is hallottam: egyes magukat gumisnak nevezni merő kontárok kicsiszolják a not részt. Ez egyrészt nem téveszti meg a rendőrt, másrészt megbonthatja a gumifal szerkezetét, úgyhogy erősen javallom, hogy ne vegyetek ilyet, és akinél ez észlelhető azt kerüljétek messzire el.
160/60-ra is van gumi, akármikor :)

egyébként meg az SV-re a 160/60 az erősen javasolt, keskeny a felni nagyon!
Supermoto gumik egy része slick (Dunlop KR106/KR108, Metzeler Racetec Drift) egy része gyárilag vágott (Michelin Supermotard)
Egyik sem road legal (utcai engedély), és a slickeken ugyan ott a helye a vágásnak, elő van rajzolva, de én nem ajánlom senkinek, saját tapasztalat, supermoton amig nincs nagy meleg, csúszik a mintás pályagumi, slick, pláne h milyen gyorsan szétmegy rajta, kevés a km futásteljesítménye de nagyon

a supermoto vb-n már 16,5 elsővel, 17 hátsóval mennek, jobban fordul így, marmint a profiknál
azert azzal szamolni kell h a magyar road racerek nem 10-20 kört mennek egy-egy gumival, hanem inkabb 40-50-80-at ki milyen köridőt megy attól függ, nálunk nincs annyi pénz ebben az amatőr sportban h mindenki dobja le a 20 körös gumi!
edem89

inkabb keress normalis utcai sport v sporttura gumit az SV-dre, csak 3 dolog miatt
- a "faszan" megvagott slick sem utcai engedelyes, a rendorok mar tudjak mi az a not for highway use felirat
- a "fasza" mintanak semmi koze a rendes vizelvezeteshez, csak a rendor megtevesztesre valo
- 20 fok alatt meg a kis SV-n is porogni fog a kerek meg csuszkalni mert a slickek amikor mar huvosebb lesz az ido nem kepesek bemelegedni uzemi hőfokra!
szia. véletlenül az is van. de nem olcso mert uj gumi. metzeler 120/80/16 és140/80/17
Nem is nagyon állna szándékomban, csak hátha van az vkinek Ez a 160as nem bejövős választék szempontjából a használt piacon
Gábor Gábor, vasárnap elkenem a szádat 200 méteren legalábbis néccázon nem
Szeva Brian! Hogy állsz hátsó gumikkal? Van bőven választék? Mert nekem kéne egy új-használt a "jobbikból".De ez most 190-es kéne, hogy legyen.
én helyedben 160asnál nem tennék fel nagyobbat!
Inkább vegyél másik motort
Oksa, köszi szépen

Ne is mondd, kell egy ki**sz*tt másik felni
Sajnos nincs 160-as gumim, vágott slick pedig mégkevésbé
De majd péntek délelőtt "futok egy kört".
Kár, hogy az SV-ket ilyen méretű gumival gyártják
Hello Brian!

Bocsi a ,,zaklatásért", csak Téged ajánlottak. Tudnál segíteni 160/60 - 165 - 170/60as használt gumiban?

SV 650-re kellene a gumma, leginkább utcai, esetleg vágott.

Előre is köszi!

Üdv: Edem
Attila párban árul zsír újat, első nemkell azom már van Racetec K3

De a mostani gyári hátsóm már nemigen muzsikál, 0,6 mili a közepe.... szal érthető

Briant megkeresem majd.

Köszi szépen a biztatást, tartod bennem az erőt
ne ess kétségbe!a szupermotosat én sem javasolnám,van itt 1 attila11 aki árul a méretedben,
plusz hivd fel briant,ha nem tud gumit adni,legalább ötletet ad hová fordulj,az apróban vannak a
hírdetései...
Csak egy kérdés:
Igaz nem ide illik, de valaki nemtud linket vagy bármit adni, osztrák bolhapiac témában?
Kimennék körülnézni, jó dolgokhoz lehet occccsón jutni, aztmondták
Ahaamm, értem

Már kezdek ,,kétségbe" esni a gumi téma miatt.

Újat nem akartam venni, mert a legolcsóbb vmire való gumi 30... 70%os gumiért nem adok küldéssel szinte 20at... vágott slick volt... a hirdetések amik voltak a neten mind elvitték... na majd lesz vmi.

Bakker, kéne nekem egy szélesebb hátsó felni (mondjuk SV 1000), aztán arra lenne akármikor gumi

Rohadjon meg a 160/60

Köszi a tanácsokat!
edem, a supermoto gumival csúszni fog a hűtulja, nem utcai motorra való. Van itt is egy srác, olvass vissza, eldobta a gs500-at, amikor előttem ment supermoto gumikkal. Azóta lecserélte.....
szivesen,de még nézzél be később,hátha ír még neked valaki ebben a témában...
egyébként még soha nem láttam szupermoto gumit élőben,de gondolom az is olyan,mint a miénk...
Szia!

Köszi szépen a gyors segítséget! 17es már kérdeztem, szóval akkor valszeg arra fogok beújítani!

Még egyszer köszi!
Sziasztok nekem 120/80-16 os gumi kellene! Valaki tud nekem ajálani valami olcsót.