Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hellosztok!
Én Yamaha tzr 125re néztem conti avenue gumit,írjatok már lécci vmi véleményt erről.
köszi
Én Diablo Corsa-t cseréltem Bt 016-ra, nem bántam meg! Zsír a 016!
Mondjuk a Supercorsa az más dió. Az fasza! Csak hamar megzabálja a gépsárkány
Szia,
nálunk utcára is használják,és nagyon meg vannak elégedve a tapadással.
120/70r 17: Pirelli Diablo Corsa: 25.000
180/55 r17: Pirelli Diablo Corsa: 35.000
szintén a készlet erjéig.
szerintem meg ujat vegyél! jobb mint egy behozott használt gumi,,, vagy akármilyen
Szia,
Pirelli Diablo nem érdekel?
PIRELLI DIABLO

120/70 ZR17 35.000 Ft helyett 22.500 Ft.

180/55 ZR17 50.000 Ft helyett 31.500 Ft
A készlet erejéig.
Üdv.
én a helyedbe nem vennék ujjat vagy csak akkor ha pályán koptatod be.
Van eeez még keresek másikat..
Pirelli.....
Pirelli

Szerintem van SC is csak keresni kell..ez csak elsőre dobta....
hello én ugy tudom michelint nem lehet másal párba rakni.
hello nekem k6-on volt pirell dragon a lejobb most dunlop gp van de ahogy tudom már cserélem is vissza.csak ilyet ezentul.
mennyi az ebayen a szett?
Köszönöm! akkor lövök egy szettet ebay-ról, vagy Tucker and Rocky-tól. Mert ez battlax 015 vagy mia fene ami a CBR gyári szállitója, bár asszem GSXR-t is ezzel szerelik nem egy túl jó tipus olyan mintha "műanyag" kerekü lenne a moci.
Supercorsa: GSR600-on használom, Briantől vettem párban 30-ért, SC2-es keveréket, 3,8 mm mintával. 3000 km után kezd csereéretté válni, még gyilkolom kicsit
A kopásért cserébe viszont tapad mint az állat, gyorsan bemelegszik, esőben felejtős. Pályázni is tökéletes.
Pirelli Super Corsa, illetve Diablo Corsa-ról tudna valaki pár sort irni hogy milyen gumik? Tapasztalatok stb,,,, megköszönném.
Pásztóy, bocs.
a oásztóynál párban 53 körül van. Enél olcsóbban nem találtam sehol.
Csaó All!
Conti Road Attack 120/70 r17 és 180/55 R17-es gumik érdekelnének, új, vagy alig használt. állapotban.
Ha valaki tud valamit kérem jelezze. Köszi.
Tesztelte már vki a Pilot Road 2-t? Érdekelne mennyire túragumi, mert a BT020 melegen sem virgonc.
eladó! oKm es 150/70-17
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
gyere MSNre
miért vetted le ? menyniért adod
Eladó!
800km futott,Júniusi gumi.Kedvező áron,komoly érdeklődöknek
Sziasztok,

Mindenkinek köszönöm a válaszokat.
Én persze alapból elrontottan ugyanis nem Michelin Pilot Power van most fent hanem Michelin Pilot Sport....
én inkább a bt 16 ot venném, szerintem km erben min ugyan anynit de inkább többet megy el, elég sok helyen érdeklődtem utána km ereket nem tudtak mondani egy helyen se nagyon,
cask egyről tudok egy 1000es sv eddig 5000km ment és 50% feletti állapotott mondtak,
ebből következtetve egy 600as 4hengeresen szerintem minimum 8-10ezret elmegy, de szerintem ettől többet is elmegy
csak hátsó kell. A Conti párban 52.000, a hátsó 30.000
A BT16 hátsó 33.000......www.mynetmoto.com
65ért tudok párban bt016 ot , bár a conti sportot 50-60 körül lehet gondolom megkapni