Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi, nem rád értettem, csak olvasgatva a hsz-eket, gondoltam megírom a történetet.
amugy ha jol emlékszem te 100kg körül mozogsz én meg csak 85vagyok, de igy is alig ér be az akurva gatya
nah azért ne ugy képzeljük el a láncomat mint a gitár hur attol azért lazább,
és nem vagyok dagadr
Épp ma volt egy érdekes esetem!
Egy ismi cserélt láncot a motorján. Utána úgy megfeszítette az újat, mint egy gitárhúrt. Hiába mondtuk neki 3-an, hogy TE MARHA, MICSINÁSZ! Az úgy jó, mondta. Hát akkor nekem is jó, legyen úgy. És nem és nem lehetett neki megmagyarázni.
szerintem is angyon dagadt vagy!csoda,hogy elindul a motor! . .
Persze ha feszes nem engedi teljes tartomanyban dolgozni.
fogynom is kell nagyon lenyom a hátulját
azt hiszem ezt szerdai ring előtt meg is teszem !
Jól emlékszel.
A túl feszes lánc nem csak a hátsó rugóstag mozgását befolyásolja, de ez nem is a jó szó rá.
Sokmindenben kárt tehet a túl feszes lánc és nem üzembiztos!
A lehetőleg minél hamarabb állítsd be!
akkor mégis benéztem azt hittem auto szerelő, de attol még tudhatja a választ amit kérdeztem tőle
sztem kasznis!
az ugye még nem szerelő?
na ja az enyim is most töltötte a 2őt,dehát én szeretem elnézegetni ahogy bütykülik
én meg az energie drinket szürcsölöm...
de ha jol emlékszem te szerelő vagy? remélem nem casl az emlékezetem, ez a tul feszes a lánc igaz hogy befolyásolhatja a hátso rugostag mozgásást?
hát ha enyimre gondolsz akkor nem vadi uj jo is volna, 2éves a picikém,,, és már nem garis,,,
redszers szervizt meg máshogy oldom meg, ocsoban,,, most egy lánc állitással meg nem rohangálok szerelőhöz, főleg hogy gépészmérnöknek tanulok meghát szeretem is babrálgatni ,nézegetni, vizsgálgatni mi hogy van stb...
háát bátor!
az mz,meg a banditot én szerelgettem,dehát ez 1vadiúj,szervízköteles...
...azt én is most vettem 48ezer hitelre!
kellett nekem diadóra...
Már bőrruha van, a csizma maradt. Kicsi a költségvetés....
én szoktam nagy részt szerelgetni,,, főleg ha gumi csere meg iylemi van, minek vigyem szervizbe, amikor egyrészt én is megtudom csinálni,jo most lehet kicsit feszesre állitottam de korrigálom, mást rész meg amit elkérnek egy szervizben,,, nem tudom valamikr elakartak tőlem kérni a szervizben valami 900 ft ott mert beállitották a láncott,hhmmm nem nagy pénz de szerintem nevetséges én abbol idulok ki ugye hogy én is megtudom csinálni,,,
de akordura szerelés elég meleg,meg túracsizi...
...ja néztem a vidit,nekem is ilyesmi 1kör...
hogyan lehetne feszes,nem jársz szervízbe?
hidegen még ne huzogasd nyélen!
de ha nem bizol benne cseréld rr-re...
amugy bem tudom menynire befolyásolhatja, de valoszinű lehet picit feszes a lácom amiből engedni akarok, mert ügye ha feszes vagy esetleg tul feszes is akkor a rugot gondolom nem engedi dolgozni,,, meg ht az aszerencsétlen kisfogaskerék csapágy
Á, dehogy.... Hobby ez, na. Saját magam szórakoztatására.
Családos ember vagyok én.
én már párszol átsasoltam, nem tudom miért nem probálod meg a versenyzést valami sport motorral szerintem nagyon jol menne