Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha utcán fogod használni, akkor nyugodtan fenthagyhatod elöl a Sport Attack-ot. Ha komolyabban (térden, lábtartón ) kanyarodsz és pályára is feltévedsz, akkor érdemes összepárosítani az elejét a hátuljával. Mellesleg van egy eladó Race Attack elsőm.
Hali!
Szerintetek érdemes elől meghagyni a conti.sp-t hátra pedig conti.rc-t tenni?
amugy ha gixerre akarja tenni,,,hát egyiket se ajánlanámm, bt - t azt tudom hogy elég kemény csuszos,, fazernak az egyik gyári gumija, és ott se remekelt,
komolyan mondom feháborito milyen gumikat mernek kirakni eladásra,,,és mennyiért! a muenltkori vágot slick se volt semmi ,amit koptatoalatt vágtak meg, de aki fel tesz egy gumi ugy hogy 1 max 1,5mm vana koptatoig, és 15ezret kér érte, jah és egy szar turasport gumi
...de akár még 20000km is el lehet vele menni,ha eléggé ovatosan használod...
szia!
a mez4 1elég régi fejlesztésü gumiabroncs(1995),a z3 vmivel újabb(1997),a z6 1tura-sport keverék
a me-m3(2006-os)a legujabb a szupersport kategóriában,túrázásra a z3-at vagy a z6ot javasolnám,
sportosabb vezetéshez az m3-at...
a bt20 túrakategória,eléggé kemény és már elavult tipus...
ha jol tom a BT020 keményebb, de ügye nem a gsxr re akarod feltenni?
Sziasztok! Melyik keményebb gumi a Bridgeston bt020 vagy a Metzendler Mez4-es? A választ előre is köszi!
bizzás is benne! jo is az! én elteszem magam holnapra vagyis mára vagy mi van
jó éjt midenkinek
az jó me akkor amíg ugat a kutyus leszerelem a láncokat...
na jó már átmentem vicctopicba,inkább megyek nézek vmi por... -hót
jó-jó!hát ellenőrízzd le alaposan,ha ez megnyugtat!
én meg bizom istenben...
nah olvastad a linkemet? a srác szervizbe hortad,,,, és feszes volt neki,,, olvasd el!
Nekem láncos kutyám van!
most ez gumi v lánctopik?
aztán nehogy láncosat álmodj!
látod ezé viszem a szervízbe,hogy nehogy éjszaka rosszat álmodjak...
de azé nézd meg jól,nehogy gond legyen!
Nem néztem, de ha te mondod...
ja ja! ez a linknek is a lényege amit beraktam,,,
És majd elfelejtettem, utána terhelve ellenőrizd.
Elvileg mindegy, de emelőn állva kell!
most számomra nem tiszta hogy a láncot hol kell nézni az oké hogy középen de alul v felül ez lehet buta kérdés de nem tudom mondjuk áltlában alul lesem mert ott könyebb,,,
lehet babatta ott jó ha fezses! .
93,5,de nekem a vállaimon van súlytöblet,nem a hasamon...
szerintem meg teljesen rendbe van a lánca,csak kicsit túlreagál mindent...
egyébként meg kurva-könnyű ellenőrizni,csak kiszaladzs a garázsba,azthiszem 2újjnyit kell engedni,
bár én már 20éve müszakiztam...