Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm a tanácsot...bár alapjában véve azt hiszem nem is szokam 2 -2,2 fölé fújni...rosszul tettem idáig?
jo gumi de ne fujd fel nagyon,,, max 2,2 elől hátul 2,4 v 2,5
Szia(sztok)!
Megköszönöm a múltkori Budán levő első gumis ajánlatodat, de a mai nap reggelén megvettem attila11-től a két(első-hátsó) új sportmax D208-at.
Üdv: Z.
de azt lehet!
jó van na már poénkodni se szabad
...de részletesen megtalálod az apróban...
tessék ez brian gumija,azthiszem ez 1 szakszerü leírás!
hát ne nagyon lapozd,turázni jó!én megvárnám a pirellit,bár azt ugye nem irtad milyen tipus?4
Igazából ingyen kaptam egy barátomtól kb:80-90%-os és nincs szivem eladni mert pályázni nem szoktam csak hosszabb túrákat csinálunk a haverokkal és úgy gondoltam hogy így nem lesz vele nagy gondom! De most kapok tőle egy pirellit is még azt megvárom hogy milyen aztán lehet hogy azt rakatom fel!
Elk**tam! nem kellet volna 40nel napozni!
És fék helyett gáz-k.nagy gáz!
BRIAN
Remélem nem sértettelek meg!
fasza ,,, a hülye vak,,,
Gödöllőn egy általam minden nap használt szakaszon életemben először lassan mentem.
Előztem egy autót, ahogy mellé értem balra rántotta egy kapuhoz. balra rantottam fék de nekem jött oldalról. Árok
mit lehet azon részeltesen leirni? közepétől 1centire baromra jo attol 1mm re már gyengül majd forgásirányal megfelelően fentebb 5mm ujra király ?
perec mi történt
na ebből már jól nem jössz ki! ha ajánlott neked 1gumit,akkor az biztos hogy jó,nem 1ledobott
de sztem részletesen leirja neked a gumi állapotát,ha megkéred...
Akkor asszem morad az sp. mivel szerintem idén sem sok palyát látok.
Még épül perec ütán a vas. Csak a gumi közepe kezd érni.
a következó is sp. lessz
Köszönöm
A GUMI! nem ő
tehát:A gumi béna?
valószinű azért cserélte le mert a profik párban cserélik általában, szoval lehet másfajta került fel rá vagy már nem 100%os a tapadása,,, de egy amatörnek ez még megfelel szerintem,,, mert ahogy láttam nem szarrákopott gumirol van szo
sp nek birja jobbana közepe
bocsi!de brian a szakember te meg lebénáztad?!múlt vasárnap megnyerte a gsx-r kupát(600-ban)!
nem hinném,hogy a közepe tovább birná...
De az rc közepe tovább bírja mint a sp-nek nem?
mármint béna?
Miért dobtad le?
Béna
hali!
mindkettő jó gumi:a sport-ot is lehet használni pályán,a race még jobb!
de ebben az összeállításban kissé necces,ugyanis az a bevett szokás,hogy elölre puhábat hátra
keményebbet tesznek!fordítva talán jobb lenne...
a contisport:utcai szupersport gumi
a contirace:pályagumi utcai mintával.
tehát jobb lenne 1üt cserélni,vagy hátra is contisportot,sztem!
hasonló helyzetben voltam én is,és a lebeszéltek az elöl utcai,hátul pálya összeállításról...