Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha
na mindegy, 25 sok nekem egy használt hátsóért, veszek egy Conti sport attackot inkább.
Ez nem GP 60-ért, hanem a sima 209 Qualifier nevű totál utcai "használhatatlanság"
http://www.motor-gumik.hu/pg00...

vedd innen, itt 60 párban.

A 25 azért már sok, azt hiszem, visszaállok utcai gumira, nem bírom ezekkel az árakkal tartani a versenyt....
Én is sokallom az új hátsóért a bruttó 76ezret Kérdezd az importőrt
Zsír guma! Vedd bátran!
igen ,azért köszi!
látom a ruha rovatban tudtak mondani! probléma megoldva
akkor a javaslatom, győrben van yamaha, hivd fel őket és tuti megmondják hogy van e ilyen cucc a városban,
igen, de nem találtam
vagy ha akár az egyik motoroboltot felhivod és megkérdezed őket hogy lehete győrben egyentalán kapni ilyen cuccokat ,tuti megmondják!
googlben rákerestél már valami motorobolt vagy ilyesmire
Holnap megyek Győrbe, tudtok olyan boltot ahol van Alpinestars Supertech meg Sidi VERTIGO CORSA?
Jó lenne megpróbálni mind a kettőt!
Brian, nézegetem a gumikat, amiket árulsz, de sokallom a 25-öt egy hátsóért.....Mitől ilyen drágák a D209-ek?
van fent valakinek bt016 -a
A Pirellik (Superbike slick és Supercorsa) alapból másként viselkednek, mint a Dunlop (KR slick és D209GP). Ugyanis a Pirelli nagyon lágy oldalfalú és szerkezetű gumi. Mind kigyorsításnál, mind kanyarba befékezésnél sokat pumpál, deformálódik, torzul a gumi, ezért nehezebb a kiválasztott íven tartani. Ezzel szemben a Dunlop nem mászkál, nem csúszkál, tisztábban érezni, ha elérte a határát és ez a határ jóval később van, mint a Pirellinél! Supermoto slick
van vkinek tapasztalata diablo superbike slickel? esetleg diablo vagy dragon supercorsaval? kene vmi palyagumi, ktm690sm-re.
meg ha vkit erdekel van egy par d208rr (120/70, 160/60) a motromon, 2-250km-t futottak, palyan. nem jon be, nem erzem mikor fog elcsuszni, esek kelek vele.
Ha egy kicsit takarékoskodni akarsz,akkor én tudok neked egy garnitúra M Pilot Power-t,tehát lesz két elsőd...Ha gondolod?!A gumi 90%-os,elöl,hátul.Képek vannak az adatlapomon.Az R6-on van rajta,de csere,nekem nem jött be,ezért eladom.
Üdv:B
metzeler rain esŐgumi 0 km -es, 180/55-17 mÉretŰ, Ára 24000 ft. 0620/992-4528
Üdv! eladÓ metzeler me z4 0 km-es 120/70-zr 17 Ára 15000 ft. valamint metzeler me z4 160/60-18 colos ! ( rÉgebbi motorra valÓ 18-as) 0 km-es Ára 18000 ft. 0620/992-4528
Szép reggelt!

Eladó: Heidenau esőgumi, 120/70/17-160/60/17

Ár: 15e Ft/pár

Tel.:30/5490936
önnek egy uj email üzenete érkezett!
azt meg kell venni
azt hiszem 67 párban tegnapiinfom rola
A bt 016 nagyon zsír! Ám nem olcsó