Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Dunlop-ból CBR600F-re melyiket ajánlanátok?:

D220
D221
D252
Roadsmart
A kopásjelző lyuk már csak 0,5 mm mély = a gumi elhasználódott gyakorlatilag teljesen.
A 6-8 mm mély vágással próbálták "feljavítani"
kifejted bővebben mire gondoltál?! nem vagyok gumiszakértő,,, a vágások elrendezésére?
Na ez nem semmi vágott slick !
...betonon nagyon kopott... Mint a crossgumik általában
csácsá

repsol 10w 40 szintetikus olajat öntötem bele de nem franko teljesen hidegen nem emelki teljesen a kuplung .
Kenda cross gumik voltak a 250 esen jol birták a
terepet jobban kopott mint egy neves gumi menet tulajdonságaik jok
betonon nagyon kopott
Valakinek van tapasztalata Kenda K671 gumival ? Pályanapot stb. mellőzve, túrázós stílushoz érdemes megvenni ( a szett kevesebbe kerül, mint alapból egy közepsen jó/sz@r hátsó gumi u.ezen méretben, 'márkásban' ) esetleg valaki használt már ilyet ?
A Brian félék 2007-2008-ak.
csak 160/60-al
2005
nnnna, ez most teljesen nem ide illő, de nem találtam e-mail címedet. csak szeretnék érdeklődni, hogy nincs véletleneül olyan ismerősöd, akinek VFR400R, nc21 alkatrészekre van szüksége?vagy bárkinek? villanyaktól hátrafelé majdnem hibátlan...
köszi, üdv: Z.
Üdv Mindenki!
Attila, mit is mondtál, mikoriak ezek a gumik?Hornet6, Brian és a többi szaki...mit is mondtatok, milyenek ezek a gumik?Monster 600-ra kellene és nem szikrázik minden kanyarban a kipufogóm, nem ér le állandóan a szemöldököm és nem kell hetente cserélni a térdkoptatót a ruhámon ...de azért nem baj, ha tapad.
Köszi: Z.
Az ajánlat érvényes 120/70 és 170/60-as garnitúrára?
Köszi, de csak hátsó kellene, leginkább használt, esetleg vágott slick. De köszi!
sportmax race. uj. párban 50e ft
SZiasztok!

Zala megyében foglalkozik valaki használt gumival? Illetve ha tudnátok adni vmi elérhetőséget nagyon megköszönném.

De ha van valakinek 160/60as max 170es hátsó gumija SV 650-re reális áron, annak várom a válaszát
Keresek vágott slick gumit 150/60-asat 17" ! ocssón, de még nem sokat használt
most az SC2, és a Kakucson isten volt, előtte a Mecsekben vizsgázott 5-re
neked melyik van fent? pályázni is jársz vele?
qz SC1 a puhább keverék.
az SC1 és SC2között mia különbség?
hát igen és nem csak abból,hanem mikor meghírdetik magukat hogy akár 6000től gumik(felhívod,aztán -persze gyere el...)átutazod fél magyarországot és kiderül hogy 12ezer alatt nincs is gumija csak első,az is bordajelzésen... na ezekkel van a baj. 1napi utazásomba meg 20 gumisnál való (felhúzásomba) került hogy megtaláljam ezeket a gumikat-végre olcsó is és jó állapotú is
majd gyere el és nézd meg őket ha gondolod (úgy érzem nem véletlenül viszik mint a cukrot) de majd meglátod
nem tudom, miről beszélsz
látom pótoltad a hiányoságokat!
így tiszta!dunaújváros nekem közel van,majd megnézem mi a kinálat...
egyébként a postai utánvét sztem se jó,voltak már ebből nagy veszekedések!
igaz bear?