Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali sziasztok!

Aki tudna jó állapotú 21" és 18" utcait azt nagyon megköszönném ( olcsón:) )
nem válaszoltál,képeket láttad egyátalán?
Sértődni nem szoktam (önbecsülés van annyi). Amúgy meg a mentalitásom sok vitát szül, néha olyanokkal is, akik se tények, se érvek nem hatnak meg Az ő fajtájuk legfeljebb előbb megpróbálja a széllel szembent, aztán foltos gatyában eloldalog.
Sejtettem, hogy egyet értünk.
A motor egy nagyjából elfogadható futóművel tényleg a képlet legegyszerűbb része. "ő" kanyarodik, nem mi, ha nem így lenne, a lapra borított motor kormányát simán át tudnánk fordítani koppig a másik irányba.
ez az én problémám.. a lánc
Megelőztél
150est vegyetek szerintem, az nem olyan ritka.
140est le kell cserélni 150re... vagy méginkább 165 slickre,némelyiknek olyan profilja van mint egy 140es guminka...
de soha többet nem teszek fel d207et..nem jó,főleg nem a 150est mert túlfordultam... szóval dunlop max d208 209 gp vagy kr106-108
ok elhiszem hol lehet kapni egyébként jó puha és olcsó gumikat supermotora, ha ezek elkopnak érdekelne. 140-es a hátsó.
de attól független tudok képet mutatni, amikor a d207ről elfogyott a futó felület a szélén..ha érdekel teszek fel képet
de nekem hátul rongyos a gumim
Ez nem rongyolódik....közúton nem szed fel annyi gumiszemetet és szépre van kopva.
nem döntöm..jó ez így lábtartó így is karcol... aztán egyszer majd csak megdob.. volt már rá példa d208 jó gumi pedig...de azért a pilot slick meg a racetec más kategória
bizony rongyosra...
Jah....és az a széléig kopott hátul.
Akkor döntsd még nyugottan. Öcsém drz-jén a D208-as gumival ami nem olyan tapadós lehet húzni a lábtartót, bár ott már beinog néha picit, ha jobb gumi lenne rajta akkor lehetne húzni folyamatában.
Continental Road/Race attackal van valakinek tapasztalata?
Eladó Michelin 160/60 - 90-95%-os gumi ! 8.000 Ft !
méret: 160/60 17" telefon: 06705444403
supermoto... ennyire sikerült
Kuka. Már 6 hete ott áll a havernál. Sejtettem, hogy nem tiszta. Sajnálom mert kurva jó állapotban van. Lehet megpróbálom gariban cserélni.
ahogy láttam a tied pont visszahivták, most mi a picsát csinálsz vele?
Köszi.
nekem !
http://www.motorinfo.hu/newsprt.php?nid=6476 itt elolvashatod!
Ezeket hivták vissza: "Made in France", "DOT 6UCW 980T" vagy "DOT 60CW 979T"