Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van nálam is supercorsa :) ismerem én is-nagyon jók 180/55/17 14ezerért szép álapotú-most abból csak 1 van,a többit elhórdták-az az egyik legkapósabb...felrakom az elérhetőséget...
bocs, a bal szélső és a jobb szélső az enyém:
ja, hogy te a gumiról szeretnél? Na arról nincs külön.
gsr forumban kéne keresnem a képeket vagy hol is? nem látom sehol
Milyen motor a GST?
Tusom?


Sorry, nem hagyhattam ki.
GSR
GST fórum
úgy tusom fel is teszi. AMúgy versenyző....
nincs rola képed? annyira képet akarok már,,,
és amugy Brien fel is teszi? igazábol nem is merem, vagy gumiszerelő?de lehet inkább Briant kéne erről kérdeznem
Ja igen: Thank you Brian
pumukli, az egyszerűség kedvéért, na meg hogy ne kelljen visszakeresgélni tedd már fel az adatlapodra a számod és a lakhelyed légyszíves.

Más: ma a Kakucson vizsgáztak a Brian féle Pirelli Supercorsák, és a lábtartóimat karcoltam Nekem ez azért nagy dolog
a beszerzőhely titok,de sérülésmentesek :) nem értem hogy lehet megalkudni gumira interneten?nagyon sokan itt akarják megnézni a gumit-egyrészt nagyon sok van,másrészt én körüljártam magyarországot gumiügyben,mert az interneten nagyon sok hirdetés van-kiírják hogy akár 8ezertől gumik,mikorra odaérünk már 12 ezer alatt szinte nincs is,vagy ha van,akkor olyanok vannak,hogy durrantásra talán felraknám...:) hát ezek nem ilyenek :) én interneten kép alapján nem vennék gumit,se nem rendelném meg postán-ez olyan dolog,amit meg kell nézni.
szerintem
amugy külföldröl behozottak? javitva voltak ? szeg, stb,,,
ebből a nagyon sok gumiból kiválasztom a legjobbat és berajzolom neked a mélységeket,de két ugyan olyan gumi nincs-ezt értsd meg!ezért kell megnézned-azonkívül olyan sok minőségbeli különbség van gumi és gumi között pl a D208at -egy kicsit sem lehet összevetni a D209el,pedig mind a kettő nagyon tuti gumi....és minden gumit más bordamélységgel gyártanak-én pl nem tudom megjegyezni hogy melyik guminak mi agyártási mélysége-(gondolom te se)és nincs mihez mérned pl tegnap voltam a Hondaszalonban és megmértünk egy zsír új sportgumit(nem tudom milyen fajta volt)de 4.5 mm-ert mértünk-hangsújozom új guminál-ahhozképest amit tegnap vittek el tőlem D208rr-t azon 4.8volt,pedig az is sportgumi-ezért mondom hogy nincs mihez viszonyítani-meg kell nézni és ha tetszik akkor vidd-ennyi (Dunaujváros) egy motorozáskor erre jöttök és nincs potyaút(ha tetszik valamelyik,akkor meg félrerakjuk)
ő pesten,de te hol?
mert semmit nem irtál a reg-lapra még?
amúgy meg nagyon szépen be lehet mutatni neten is,mondjuk nézd meg brian milyen szépen
berajzolgatja,hogy milyen a bordamélység stb!
de ez nem az én dolgom,ahogy érzed!
nagyon messze lax?csak azért mert egy képből se azt nem látod hogy mekkora a bordamélység,se azt hogy a szélén(pl.slicknek )mennyire van lekova.ha nem lax annyira messze,érdemesebb élőben megnézni.keresek neked egy képet neten,az állapotot meg annyira fogom látni,mint te-kiválasztok egy olyasmi állapotút ránézésből amik vannak...kb de nem tudom így-nincs nálam a fényképező (fater elvitte)
de az 1gumi volt itt van választék,szerintem is látni kell!
engem igazábol az érdekel hogy számodra mit jelent az hogy nagyon szép állapotuak, amiket képen nagyábol lehet szürni,,, amugy 180/55 ös sport/pálya
csak azért is kérdeztem mert pl volt egy srác aki egy michelint akart eladni ksi hibával,,, nah most a kis hiba azt jelentette hogy használhatatlan volt, kuka,,,, meg a belsővel fel lehet tenni most őt hoztam fel példának de nem akarom ezzel cukkolni,,,
ha gondolod küldök képet,de nem tudom milyen fajta kell egyrészt,azonkívül van egy rahedli,milyen méret milyen tipus....a netről szedek le hasonló gumiképet ha gondolod,de a bordamélységet sem tudod így megnézni,meg hogy hogyan van koptatva....ezért mondtam hogy nem látom értelmét-van 6000ft-tól kb 15-16ezerig.A 15-16ezresen szinte alig van kopás.mire lennél kíváncsi a képen?mi az amit néznél rajta?
egy ötös
az igaz hogy látni kell élőben, de hidd el van értelme a képnek is, legaláb is számomra biztos
szia!sajna nem tudok képet felrakni,de nem is látom értelmét,mert ezt látni kell élőben....mindenféle gumi van szinte teljesen új állapotúig.ha gondolod hívj fel és megbeszéljük hova gyere.(Dunaujváros)egyébként
pár kéept dobjál már fel a kiváncsiág kedvéért!
üdv
Sziasztok!
Van egy csomó használt MOTORGUMIM.Nagyon szép állapotban NAGYON OLCSÓN eladók!(akár vágott slick is-nem szétpályázott,nagyon szép állapotúak és csak 15ezer ft-ig!)
Ha valakinek szüksége van valamilyenre,akkor a 0630 4 151-723as számon elér.
RENDELÉSRE ÚJAK IS VANNAK KELLŐEN ÁR ALATT :)
Mindenkinek kellemes hétvégét-és széles utat
árba?
metzeler enduro gumim van,amit szoktak utcára használni... http://www.duell.fi/images/web...