Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Saját tapasztalat szerint a combban (főleg a belső felén) akkor van izomláz, ha NEM ülök ki. Kiülés próbálgatása meghozza az izomlázat a popsiba (gluteus maximus, nagy farizom).

Egyébként alkar, tricepsz, comb, fenék, gerincegyenesítő (hát alsó-belső izma a gerinc mentén) a saját tapasztalat. Ja, és ha el van valaki punnyadva, akkor állóképességet se árt fejleszteni.
Brian!
Tudsz vmit ajánlani utcai-pálya használatra egyaránt?
Nincs annyira terhelve az eleje.
hy Brian!

az mitől lehet hogy a hátsó gumimon kicsi a majrécsik az elsőn meg kb 3szorosa virit?!
üdv
Én pedig ma a lét, én is köszönöm.
Akarom mondani Brian....
Helyesírásból egyes....
Szia Bian!

Hétfőn megkaptam a gumikat!
Köszönöm szépen, nagyon jók!
Jó gumi srácok ajánlom mindenkinek.. Én is vennék még egy szettet csakhát csere sajna nem lehetséges. kp meg most nincs lánszett motorvizsgáztatás, stb. ez van
Majd megszokod. Első időkben még feszültem, erőből fogod a kormányt és szorítod a motort. Annyira szorítottad a motort vagy már kiültél, hogy a comodban izomláz lett?
Ebbe fáradsz el...

A szélesebb kormány könnyebb kormányzást "okoz", stabilabb íventartást. Pozitív változás.
A techikád feljődése fogja "könnyíteni" igazán a kormányzást, a motor kezelést.
Vagyis a gyakorlás, a helyes testtartás megtalálása és a könnyed/laza, de stabil kormány tartás!


A pályamotorozás topikban kérdezz rá részletesebben. Ott vannak profik akik sokmindenben tudnak segíteni, tanácsokat adni. Amatőr vagyok én ebben....
egye fene , választhatsz kettőt
Ennek melyik része vonatkozik rám?
gino!

mi a vélményed arrol ha a gyári korányom kicserélném egy superbike kormányra,ami ugye szélesebb,,,
a kanyarodás is könnyebb lenne nem? euroring után a karomban meg a combomban oylan izomláz volt
Szevasz!

Nem...nem!
Épp ellenkezőleg, nem én riogatok! Pont a riogatóknak próbálom elmagyarázni, hogy merre hány méter!
ne törödjetek vele fiuk ! ő szeretni nagyon ital , és egy foga van , köpködni vele mint vámpír...
Tényleg nem koptatom tovább ebben a témában a billentyűzetem.
De fenntartom a #3433-as hozzászólásom, mindenkori végszóként.
gino !? te itt riogatod a jónépet ?
De arra is reagált pohi, hogy hülyeség, amit írt....
thebear is az... #3398
:)
Jól beszélsz,Úszom szavaidban
#3416, ha egy rendőr mondja......akkor se így van?
Én nem akarlak meggyőzni. Azt gondolsz, hiszel, amit akarsz és kívánom, hogy az életben ne kelljen kipróbálnod!

Csupán felhívtam a figyelmed (példákkal alátámasztva, mégha más vonatkozású is volt, de logikáját tekintve a témához kapcsolódó), hogy nem látod mindennek a valódi végkifejletét, csak a első gondolatodból eredő hirtelen reakciódat ecseteled.

Valamint ezzel kapcsolatban, ne kelts "pánikot" az olvasók táborában, hogy úgy van, ahogy te mondod.

Üdv.
szerintem zárjuk le, ugysem győzzük meg egymást...
és kívánjuk h egyikünknek se legyen gondja biztosítóval!
peace
Más az aszfaltjuk....de a Hring tapadósabb is!
a hungaroring azért eszi a gumit, de mondjuk szerintem az euroring annyira tuti nem eszi,,
igen, én is kakucs-ringen tettem lejjebb a gumikat bár ott a tempó nem túl nagy, nekem épp elég volt kezdésre.. szokni a motort.. de a leggyengébb láncszemnek sajnos mégis inkább a fékezést tartom magamnál a kanyarok helyett...