Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De nekem az igénybevételtől....
Nekem is egyenesben fáradt el a BT014.
Teljesen igazad van ! Talán majd eljutok pályázni is 1x.

Sajnos Szolnokon és környékén rossz állapotban vannak az utak,lehetőség nem sok.
volt kitől tanulnom! mondjuk nem a gumi topicba tartozik de szombaton voltma az euroringen
nagyonnzsir volt, és már az a hülye majré csik is tűnik el,szép lassacskán
Ezt mintha már hallottam/olvastam volna valahol!
Ez az Peti, bátorítsd a népet!
Nekem semmi bajom a kanyarokkal....
Egyenesben "fáradt" el a BT14.
pályára kell menni! nah majd ott meglehet szokni a kanyarokat, meg megtanulni,kanyar hátán kanyar, kicsi nagy, mindenfajta meg a legfonosabb hogy megismerd a motorod!
én sem de én egyre jobb vagyok már vagy 2500 km-t motoroztam!
Én 12000 Km-t mentem a hátsóval , 1-1,5 mm maradt a közepén , a széle sajnos kihasználatlan maradt mert ............nem igazán parádézom a kanyarokban ! / csak picit szégyelem /
én nem szeretném meghagyni előre sem. sajna az 1. tulaj nem nagyon figyelt a guminyomásra, így a hátsóm csak 5000-et tudott! az elsőben még lenne, de már alig várom hogy csak az én majrécsíkom legyen az én gumámon így minden rajtam múlik...
Nekem tetszik a viselkedése szárazon és vizen is.Elöl maradt a gyári BT 014.
Köszönöm pohi!
Hát attól, hogy még van egy szabálysértése a gumi miatt az nem jelenti azt, hogy ha kiütik alólla a vasat akkor nem kellene fizetni a biztosítónak....szerény véleményem, de egy ügyvéd simán kihajtja a biztosítóból a pénzt. Egy balekot lehet el tudnak hajtani ezzel a dumával.....
hát az nekem nem éppen a sarkon van
amúgy milyen ez a gumi? nekem ezt javasolták, hogy ne kelljen 5000-ként cserélni..
renben akkor csere
Nem hiszem, hogy 1.6 mm mélység meglenne a közepén . Óvatosan, mert ezért ugrik a forgalmi
Szolnok OLÁH GUMI SZERVÍZ
hol volt ennyi? nekem párban kellene..
Én is azt választottam,28500 Ft volt felszerelve .
road attack. szombaton viszem cserére.. addig már nem is járok vele
Eddig is bátran mentem, hallgatok én az idősebbre, csak pont most vettem uj láncot, bőrnacit...minusz 50-60ezer, és akkor a gumi ugye jó lenne kibirni egy picit még vele. De inkább veszek ujat mint legózom össsze a pacit
...milyenre cseréled ?
szia!
a hétvégén hasonló kopottságú gumival mentem egy utolsó túrára.
volt igazoltatás... a rendőr a beszélgetés közben folyamatosan a hátsó gumimat nézegette, még meg is nyomkodta a cipőjével... sztem csak azért nem szólt érte, mert előtte sírtam el neki, hogy kaptam egy 30ezres büntit 67km/h-ért
szóval én már nem mennék vele..
szerintem nyugodtan használd az első utbaeső gumisig
Csak nem hiszel nekem....

Vársz olyan véleményeket is, hogy "menj csak bátran vele" ?