Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyik kolega véleménye tegnaproll !

egy pályanapot motoroztam utcai gumival összesen.
Utcán is pályagumival járok, D209, SC. utcán is jobb gumik, az előnyük ott is ugyanígy megvan. nagyobb visszajelzési tartomány, nagyobb pontosság, több tapadás. Az h visszahült volna meg ilyenek soha nem éreztem, mondjuk nem is úgy közlekedek. Egy hátrányuk van, h jobban konak. Mondjuk én relatív puhákkal megyek - 7433-as 209, meg 02-es SC - de tökéletes gumik utcára is.
A full slick dettó. A felmelegítése és a hőntartása nem okozhat gondot nyáron és annak aki nem 50-el közlekedik. Esőben meg nem motorozok.
véleményem szerint nem fogod tudni annyira felmelegiteni hogy "hu de jol" tapadjon, bár sok tura gumihoz képes még igy is tuti jobban tapad, meghát ez a sok szigoritás után megkell gondolni hol hajtod meg a gépet, turázásra viszon biztos nem ajánlom
a kihasználást utcán hogy érted? nem tapad eléggé?
Üdv mindenkinek! eladÓ , metzeler me-z4 , 160/60-18 Új! rÉgebbi motorokara valÓ, valamint 120/70 zr 17 me z4 Új, Áraik 18 És 15,ezer ft. egyben 30000 ft 0620/992-4528
hello, pont ez volt a téma tengnap a pálya forumon,,, volt aki ajánlotta ,volt aki nem, főleg hideg időben nem, meg "magas utakon" ,ha sokat jársz pályázni szerintem megéri, de ha viszont ritkán vagy egyentalán nem akkor ne vegyél, utcán nem lehet kihasználni, ez az én véleményem
mi a véleményetek a sablonnnal vágott használt slick ről utcai használatra venném?jó néznek ki próbálta már valaki?
...szia!talán csak azért tette ide a születést,mert kap ajándékba 1gumit a kis jövevény!
máris gumival jön a világra,lehet ő lessz a jövő talmája!
Köszönöm! Sajna még nincs...nem érkezett meg a várt pénzem még és a hengertalp tömítést sem küldte a győri ducati. Sztem ez kb. 2 hét múlva lesz aktuális.
Z.
d204 túragumi vagy túrasport 6éve nem gyártják,utódja a d205-ös,amelyet 2005ig gyártottak,most
a d220 van.tehát ez már elég régi évjárat!
állítólag 15000km-et is elgurul?!
sziasztok nem tudtok nekem valami infót mondani dunlop d 204 es gumiról!
talán mégis csak a gumi topicba illik a születés....
hiszen 9 hónappal ezelőtt nem volt rajtad gumi.
...az igéret és a gumi megvan!
van már hátsód?
Ugyan nem ismerjük egymást de had gratuláljak! Nagyon aranyos!:)
ezer gratula!
Köszönjük!
Gratulálok!
Egészséget és nagyon sok örömöt kínok a gyerkőhöz/nek!
Hali!
Kedves hornet6 és persze mindenki más. Bár "gumis fórumban" kissé talán erős, de gondoltam jelzem, megérkezett a srácom! Úgyhogy a budai ajánlatottad a közeljövőben elképzelhetően élni fogok!
Üdv: Z.
pirelli dragon gts 120/180 uj
Hát hogy egy gumi mit bír ki az a vezetési stílustól is nagyon függ!
Barátom egy Pirelli Diablo Corsa-t 4800 km körül ledobott nekem meg még 5800-nál is volt vagy 1,5 mm! Aztán hogy mi lett a vége nem tudom mert eladtam a gépet!
Szóval hogy kinek mennyit megy el egy gumi arra nem nagyon alapozok! Lényeg faszán tapadjon!
hova valosi vagy?
probálj keresni pilot roadot ,nekem 50ezerért árulták, tuti jobb a continál
neten néztem egy-két helyen,olyan 55ezer körül lenne a contiroad párban.10-15ezerrel olcsóbb mint a többi márkásabb sport-túra guma!ha legalább 10-11ezer km-et elmegy a hátulján,és legalább annyira tapad mint a gyári Bt020asa akkor szerintem nem rossz vétel.
az viszont jobb mint a bt020. nekem olyan volt gyárilag rajta, nem volt rossz,még pályán is voltam vele, azzal csak annyi volt a baj hogy a hátulján hamar megjelent az egyenesfutás nyomai és nem bir ki 13ezret, nekem kb 8000et birt ,az elejét meg 11000nél cseréltem
megkéne tudnod ez conti hogy tapad! menyniért tudod megvenni párba a contit?
A régebbi pilot roadot is nagyon dicsérik.nekem mindenkép valami ilyesmi túrásabb guma kell,mert én pályán nem használom,autópályára viszont többször feltévedek.a sportgumi szerintem nekem felesleges.és a másik gyári fazer guma, a Dunlop D252 ?az milyen lehet?
akkor probálj szerezni pilot roadot, a régebbit, csak arra figyelj hogy 2évesnél ne legyen nagyon öregebb,
contirol nagyon nem tok, bár egyre többen használják,lehet a olcsosáága miatt, valami contis sráctol kéne kérdezősködni akinek van ilyen a motorján vagy volt,,,
és télen vettem gumit egy 2éves pilot roadot ajánlottak párban 50ezer ft ért ,de sport guimt vettem a végén, hagy tapadjon a szekér