Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és el ne felejtsem, az első gumi eladó :

Michelin Pilot Power; 120/70; 4.200Km; 6.000 Ft.
Szia Medve!

Kicsit fölöslegesnek érzem a keményítést, látható, hogy nem ez a cél. Körbejártam a témát amennyire lehetett. Szóval lehet ezt visszafogottabban is , lásd más hozzászólások.
Persze, hogy meg akarok "szabadulni" tőle, mivel nem használom. Azért kértem ki más véleményét is, hogy ne legyen belőle gond, sz@rt nem akarok rásózni senkire sem , nem is rejtettem véka alá a dolgot...
Mivel az volt az infó, hogy nem lesz vele gond. Most már látható, hogy ez ellehetetleníti az értékesítést, természetesen reklamálni fogok
Nem lesz könnyű feldolgozni

Persze másik gumist kérdeztem, éppen azért, hogy nehogy veszélyeztessek valakit.
Jobb a békesség, inkább kikukázom.

Köszönöm az észrevételeket
egyébként meg nem kell itt semmit kihozni?
használhatsz slicket? nem... akkor itt a csekk
attól még megbüntetnek...
ennyi erővel nem kell biztosítás sem, rendszám sem a mocira, és az se para ha 125/50-el elgázolsz valakit.
Gino, ebben igazad van, csak a francnak van kedve kínlódni a biztosítóval, ha ugyanannyiért vagy picit többért veszek Briantől utcai legal gumikat....

Carlos, ha ezt a gumit eladod, és felkerül valaki motorjára, akkor gondatlan emberölés váddal én csukatlak le, ha túléli akkor is megrángatnak mint a kapcarongyot. Gumi kuka, így jártál, de rá ne merd sózni valami szerencsétlenre mert meghal.
hello segítsetek már nekem h ezek a gumik eladásra kerültek és kellene h mien keverékek? ha tudnátok segíteni megköszönném! amugy Dunlop KR-108 vágott slickek!

ÜDv: Mátéé
azt hiszem az előttem szoloak válaszoltak,,,
egyértelmű megakarsz szabadulni tőle,, nah de ha véletlen megveszi a hátsot is valaki, és talál olyan gumist aki felteszi és balesete lesz belőle ,akkor az elég gáz, mert téged is megtalálhatnak, mint forrás, meg a gumiszerelőt is jol nyakon csipik a zsaruk
te figyelj carlo te ezt miért nem fizetteted ki azzal aki csinálta?
Szerintem próbáld meg feldolgozni, hogy ez a gumi használhatatlan

Mondjuk aki ezt művelte a gumival, rettentő képzett szakember lehet (még manuális gumiszereléssel sem tettem tönkre gumit), azt meg csak remélni tudom, hogy nem ugyanez a gumis adta azt a tanácsot, hogy ezt még nyugodtan lehet használni
azért mert pont ott feszül rá a gumi a felni peremére...
Semmi gond, de elmondod azt is, hogy miért gondolod ezt?
Nekem két gumis adott rá eddig véleményt, amit leírtam.
már bocs, de ezt ha valaki felteszi a motorjára,,,az meg is érdemli
és amelyik gumis felteszi egy motorra, azt megkell kövezni, 180nál nem játék az ilyen
bocs de ez a véleményem,,,
Most már van kép is

Michelin Pilot Power párban 12.000,-Ft.
4.200Km-t futott. A hátsó gumiszerelésnél sérült, de belsővel biztosan felrakható. (Lehet anélkül is jó)
Nincs akkora nyomásingadozása, hő hatására. Azaz stabilabban tartja a beállított nyomást.
Ha én nekimennék valakinek (kopp...kopp) én nincs nálam semmilyen papírom, attól még kártalanít a biztosítóm. Mégha a közúti forgalomba való részvétel feltétele a forgalmi és jogosítvány magamnál hordása.
Azért kapok egy büntit a rendőrtől (+ amit elkövettem), a biztosítóm kárrendezése más dolog.
Vicces lenne, ha azt mondaná a biztosítóm, hogy nem fizeti ki az okozott kárt, mert a vezetés ideje alat nem voltak nálam a szükséges iratok.
Gumi szakértők! vagy gumiszerelők!
szombaton euroringen voltam egyik srác azt mondta nitroval vannak feltöltve a gumijai !?
ez igaz lehet vagy csak csunyán rávett? és ha igaz akkor előnyök meg hátrányok is érdekelnek,,,
Szerintem nincs összefüggés a két dolog között.
1. Nem utcai gumit használt, ezért igazoltatásnál bünti járhat. ( bár kétlem, hogy bármelyik szakértő is meg tudná magyarázni, hogy a vágott slick rosszabb, mint az utcai gumi....)
2. Baleset áldozata lett. (és nem amiattt, hogy milyen -rosszabb minőségű- gumi volt a járművén)
hiába nem a gumi volt a hibás, de te szabálytalanságott követtél el azzal hog nem közutra szabály gumit használtál,,, és ezért már nem is fizet ki a biztosíto
érd: 06-20-545-3546
van egy ilyenem:
Dunlop sportmax, 110/60-17" teljesen újára 19000.-ft
NHS
ez a gumi téma hogy közútön milyen gumi van fönn kibaszott nagy hülyeség me ha slick van rajta és fel van melegedve akkor elv jobb mint az utcai de ha hideg akkor rosszab most nem tudom hogy értetek-e vmit is belőle de mindegy

tesómat a rendőr 6000ft-ra büntette meg me döntögette a motort hogy melegedjen a gumi, és a másik a trafivl meg még követe is és nem tudta bemérni és mind a kettő ordibált, és mindezt azért hogy bisztonságosabban közlekedjen(környéken senki nem volt, csak a "rendőrök", akik ugye azthiszik hogy ők az istenek tisztelet a kivételnek és utána megy hatvannak városban kézifékes korduló hogy ők milyen menők, és mindezt strand előtt)