Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen a Z6 biztos nagyon jó gumi!csak hát az ára.az nem kevés.annál még jobb lenne a Pilot road2.de hát az meg talán még drágább.ezért gondoltam a contiroadattackot.csak azt meg nem tudom milyen lehet.nem akarok úgy járni mint a fazeres srác a képeken.
szegény uj fazer remélem a srác azóta már motorozik,,,,
az lehet elmegy 13ezret,sőt hallottam olyanrol ishogy 15ezer fölött is elment de a tapadása anynit is ér! mint láthato "propuls" által feltett képeken is,,, ha turásabb emberke vagy inkább javaslom a metzeler z6 ot, az minimum ugyan enynit elmegy ,sőt... és sokkal jobban tapad, közepe keményebb,széle puhább, nekem volt ilyen gumim és megvoltam vele elégedve,esőben is,kanyarokban is,,,
A BT020-ról... Ez a kép Hétfőn készült a Mátrában... olyan "nagy" ívű kanyarban ahol nem lett volna szabad megcsúszni... kérdés?
Köszi.Miért is ne gyárit?nem jó a Bt020?nekem 13ezret ment hátul.contiroadattack milyen gumi?mennyire tartós?
Voltam, vettem. Metzler Roadtec Z6. Hátul 190 elöl 120. Összesen 79 000 Ft volt. Lehet hogy olcsó de nekem ez is sok volt. Mentem is döntögetni azóta Sirokra egy párszor hogy ne csak a közepe kopjon. Igaz közben meg hiányzik a hasidom és az oldala is csúnya. De inkább benzinre költök minthogy szép legyen. :-D
Az a gondom, hogy a múltkori eset miatt nincs 50zöldem újra halasztom a témát, vagy használtra keresgélek...

Mindenesetre köszi szépen, ha lesz vmi fejlemény szólok!
csőőő. nekem van előre 3 slickem 2pilot meg 1 dunlop elsők..olcsóért. a dunlop már talán nem az igazi,de utcára jó az is... illetve van 1 vágott metz racetec k2... slickek 3-4ezer/db metz 5mátyás. 06308305751
de ha netán boltban veszed,akkor azoknak tudni kell, bár az ilyen nagyobb "internetes" gumieladok is tudják,,,
ha jol tudom ezek a betük a motor sulyátol függ, vagy valmiféle sulyhatár,
de ha rosszul tom javitson ki valaki!mert nem vagyok gumiszakértő
de egy jo tanács hogy nehogy gyári gumit vegyél rá!
üdv
Ja a gyári gumája Bridgestone Bt020 "GG"jelölésü.mi az a GG?a többi Bt020asok nem is jók rá?
Sziasztok. 600as fazeremre kell új gumikat vennem.neten láttam hogy pl.a metzeler roadtec Z6-ból is több fajta van.(C,E,K)jelölések.a michelin pilot roadbol(K,S,B)jelölések, a contiroadattackból(C,B) Mit jelentenek ezek? Az fz6s-re melyik kell?van erről a neten valamilyen táblázat? Ha valaki tud segíteni,megköszönném.
sajnos nekem kicsi
fenn van a forumon
dunlop sportmax race 120/160 uj 50e ft
valószínűleg ez egy GSX-R gyári humiszett, és akkor igen
Ha valaki tudna "normális" áron ajánlani Dunlop KR 108 2-es vagy 7-es sorozatú gumit ( 9-es sorozatú tÚlságosan puha) 170/55/17-es méretben kérem jelezze az alábbi tel számon, vagy a munka.reg@gmail.com e-mail-ben, esetleg KR 106 szintén médium vagy hard keverékben is érdekelne 125/80/17-es méretben
köszi..

20/334-1667
A Bt 15 biztosan 190/ 55-ös?
35

Meglássuk, ha megkapom amivel tartoznak benevezek még egy garnitúrára, benned legalább megbízom, hogy jót kapok
Bár ma teszteltem 45 fok dőléssel vizes sáros vaslemezen a gumit és majdnem eldobtam a motort. A gumi hibája?
Nem
Ezek jobb állapotúak!
Eladó 1 garnitúra Bridgestone BT-015 Battlax 120/70-17 190/55-17 teljesen új gumi.
A legjobb ajánlatért....
Házhoz szállítom!



kurdigabor@koroskabel.hu
igen, de árat emeltél
Hello! Nem csak slick érdekel... csak utcára kell nekem... a vágott slick csak egy feltevés volt, ismiknek bevállt. Continental Road/Sport Attack, Pilot Power ilyesmi kellene, csak megfelelne vágott slick is... most van egy ajánlatom Pilot Powerre, neked mid lenne?

Megvan kötve a kezem, mert ugye múltkor átbactak, meg másra kell a zs... újra nincs most pénzem.

Széles utat!

Edem
Nekem is van eladósorban lévő, több garnitúra PIRELLI DIABLO SUPERCORSA SC2