Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello

ez sima d208? mennyiért adod? meg mik a méretei?
hello

itt a tel szám : 0628540670 vagy 06203266960
csak slick érdekel?
Hali!
Küldhetnél elérhetőséget nekem is mailen.
Köszi
Ááá 180 sok, nagyon összehuzná a felnim... az SV 1000re való de lesz innen fórumról 160as, most nem kell köszi
Amúgy asszem júni 7. kövi Sármellék, jöttök megint?

Szépet futottál áprilisin, én is ott voltam az SV-vel... csak kizártak a döntőből, nem értem oda, havernak segítettem na mindegy... kövire már nem gyári áttétellel megyek, hogy legyen vmi kis esélyem a ,,kis sporttúrámmal"

Széles utat!

Üdv: Edem
edem én zalában vagyok de csak 180 as gumit tok adni, de előfordulhat hogy később lesz. Zalaegerszeg.
msn cimed látom küldhetem arra is?
én diablo supercorsát használok ilyet, eddig nagyon bevált. Van telszámod a forráshoz? Küld már el légyszíves a mailre az adatlapomon.
Köszi.
jah és párban 35ezer,ami elég jol is hangzik,lévén hogy jo sport gumik
halloo emberek!

mi a véleményetek azokrol a gumikrol amiket a ringen lehet kapni? 15-20kört futottak,állitolag iylen bemelegitő gumik,,, igaz lehet ez? regebben michelin pilot power 2ct árultak, mostanság ,diablo supersport vagy mi a szösz valami uj gumi fejlesztés ez is. és oylan 35e körül árulják, érdemes ilyenre befizetni?
sziasztok,

uj gumát kell vennem az endurómra és a kérdés az hogy mijen guma az ami jo aszfalton is mer látogatni akarom a kakucsringet.

mi a véleményetek a mithas gumikrol?
én is megnézem előbb ha közel van de átutalással sose semmit! max postai utánvétellel amikor agumi a kezedben van!
Eleve gumit látatlanba, soha nem. Személyesen, vagy nagyon nagy távolságnál fénykép+utánvét maximum.
Road Attack lenne a legjobb, és SV 650re kell
Ezek után valakinek 160/60as esetleg 165ös vágott slickje van-e? a mostani már nagyon rottyon van 2 szeggel full kopottan...
Múltkor akartam venni gumit innen fórumról magánszemélytől...

Jóhiszeműen elküldtem a pénzt, persze a gumi nem jött meg, nem érhető el stb-stb.

Ezúton szólok, hogy r.baggio, nevén Herczig Róbert huszonX éves Budapesti csávótól 06202100...as számról ne vegyetek semmit, hiába ajánl akármit, mert átvágnak a bnőjével Vári Diánával!

Próbáljon nyugodtan aludni ezekután...

Széles Utat!
na jó éjt zsolt!
segiteni nem tudtam,de legalább elszórakoztatalak!
csizma mindíg legyen a lábadon!
egyik barátomnak átfúrta a lábát a lábtartó,pont 1kroszmocié,amikor
1kerekezni tanult!
azóta renbejött.
volt olyanom is.
most olyat akartam venni amilyen még nem volt.
no megy 200ezerért nem volt szar vétel.
meg ezen megtanulok egykerekezni.
ma már ment valamennyire.
...persze itt nincs versenyzési lehtőség,csak az svk-nél.
...akkor az csak 3-al több mint én ,miért nem próbálsz 1nakedet?
nálam bevált,kényelmes magas és még pályázni is tudsz vele...
186
...még januárban(v.február),de még mindíg tele van vassal.
majd a 3.versenyen akar indulni,oszt összesen 5van!
pedig jó gyerek,csak nehzen jön neki össze...
mér mekkora vagy?
cseppet
mikor törte el a lábát?
hát most kiprobálom az endurot, meg amugy is a legtöbb sportmoci kicsi nekem méretileg,
az ilyen régebbi ezresek jok de azok meg durvák.